27
Csibe(gólya)szivatás
  • Esrohnoil
    #27
    Jó, ez már tényleg sok, de mi csak vetélkedőket rendeztünk, amire önként lehetett jelentkezni, nem volt kötelező. És ki is voltak írva a faliújságra h. milyen feladatok lesznek...
  • selwik
    #26
    Hál Istennek nekem is kimaradt az életemből ez a marhaság. Kicsit se lettem volna morcos, ha első nap az új helyen vmi lapaj paraszt csak azért mert ő "öregebb" 4 évvel, meg ismer mindenkit, elkezdett volna piszkálni ilyen idétlenséggekkel.
    Nemtom honnan erednek ezek a "beavatási" (inkább beszivatási:)) szeánszok, de hogy értelme nincs az tuti.

    Volt egy haverom régebben. Középiskolában se volt egy társasági ember, ennek ellenére értelmes, korrekt csóka volt, még vmi nője is lett a végére. Aztán amikor bekerült egy egyetemre őt is megtalálták a koleszban ezzel a gólya-beszivatósdival. (gólya, bazmeg, nem elsős... na mindegy) Ő megmondta kerek-perec, hogy nem szeretne részt venni ezen a "rendezvényen", mivel sejti, hogy miről van szó. Erre ezek a végzős 23-24 éves felnőtt emberek teljesen bekattantak, hogy ez mi, meghogy jobban jársz ha eljössz, stb. Azért, mert nem volt akkora fácán, hogy ő is megaláztassa magát, mint amazok négy éve. Aztán rászálltak pár hétig bosszúból, hogy elrontották a hülye szórakozásukat. Kicsinyes, szánalmas kis dolgaik voltak, kiszúrták a kocsija kerekét, bezárták a zuhanyzóba, stb. Aztán cimborának elege lett, rendezte az egészet vmi egyetemi tanárral vagy akárkivel, pedig a végén már mi is felajánlottuk, hogy pár ismerőssel elbeszélgetünk ezekkel a makikkal.
    Szóval ennyi lenne ez csibeszivatós sztori. Sajna akármilyen poén dolognak tartják egyesek, el is durvulhat.
  • Mike
    #25
    én csak normáis sulikba jártam
    ott meg ilyen faszság nem volt
    rühelltem is volna rendesen
  • PResident Evil
    #24
    csajoknak banánevő verseny !!!
  • ThePartyFace
    #23
    kilincs szamolas, korlat meres vonalzoval...
    ezek lightosak, de nalunk ilyesmik szoktak lenni.
  • hen-tes
    #22
    haver sulijába olyan volt hogy a szecskával megetettek egy üvegnyi csilipaprikát de ilyen k. erőset..
    kórházba vitték a sráct..
    szal csak óvatosan :)
  • Esrohnoil
    #21
    Nálunk úgy volt h. a csajok lába közé seprűt szorítottak és azzal kellett betalálniuk a srácok lába közé szorított wcpapírgurigába. :)
  • Narancs
    #20
    A legszimplább a szokásos fiúk derekára kötélre fűzött banán, a csajoknak meg le kell rágniuk a srácok lába közül a banánt...közben persze készülnek a képek a weblapra meg a suliújságba...
  • wizy
    #19
    hát én nemtok jo feladatokat mondani, mert az én szivatásom eléggé lightosra sikerült...bár az igaz, hogy azért, mert engem 7-es koromban szivattak, ugyanis átmentem hatosztályos gimibe, és ott első évbe szivatnak, aztán meg már nem:-)))
  • traXion
    #18
    pfúj!!!!
  • traXion
    #17
    nálunk se, szar komcsi suli :)
  • hen-tes
    #16
    nálunk semmi szivatás nincs..
  • Pyx #15
    késöbb szivnak majd eleget...
  • hen-tes
    #14
    legjobb:
    beültetni a klozetba a csávókát és mondani hogy vezess.
    wc pumpa a válta oszt hajrá :D
  • gercse
    #13
    Nálunk pénteken volt a gólyabál,és amikor bejöttünk nylonzacskókat kellett fekvenni a ruhánkra,meg befestették a hajunkat,kifestettek,szünetekben mindenféle hülyeséget kellett az udvaron csinálni,amikor meg a tornateremben volt az esti szivatás,akkor én valahogy kimaradtam,lehet azt hitték hogy másodikos vagyok,mindegy nem is akartam szívni,tavaly meg nem szivattam,csak az oszt.társaim,én voltam a ruhatáros,és fél ora után már jött a váltás,ugyhogy húztam haza.
  • Gandibá
    #12
    Így igaz :D
  • Geeryy
    #11
    nekem a golya-avato utan filmszakadas wolt (golyabal)
    minket nem szopattak annyira mondjuk
  • Taranov
    #10
    Hülyesék, ok, megy a gépelés Taranov!
  • Taranov
    #9
    Ez hülyesék. Hát nyilván azért van ott az evőeszköz, hogy azzal egyed. Ez benne a "szivatás", nem?
  • The Garrett
    #8
    ez elég lightos... nekünk még vetkőztetni is kellett ;)
  • Esrohnoil
    #7
    Mi vetélkedőn a versenyzők elé kitettünk az asztalra 1-1 tábla becsomagolt csokoládét, melléje kést, villát, és azt mondtuk, az nyer, aki hamarabb megeszi a csokit.
    Szinte mindenki nekiesett késsel-villával, és csupán EGYETLEN embernek volt annyi esze h. kibontsa és betömje a képébe, a többiek meg mondták neki h. nem ér, mert csalt, de végül is ő győzött, mert nem mondtuk h. evőeszközök használatával kellett megenni.
  • traXion
    #6
    loller!
  • soldier
    #5
    ilyenkor?:D
  • cyrus #4
    Középsuli, züllesztés, elég ha csak megmutatod nekik a sulit... már az egy kín !
    :DDD
  • K.András
    #3
    Hülyeségért is a szomszédba kell mennetek?Na ez már tényleg szégyen :)))
  • Iori
    #2
    Hellosztok ,mindenféle ötleteket várok amivel meglehet lepni az ujonnan felvett emberkéket(középiskola)...thx
  • K.András
    #1
    #1