20
  • AtisH
    #20
    Ahhoz, hogy közel 100%-osan megfogják a warezt az jelenlegi internetet kéne megszűntetni és az egy teljesen másképp felépítettet kéne létrehozni. De ennek szinte 0 az esélye. A jelenlegi helyzetben a lelményes emberek újabb és újabb techikákat találnak ki a korlátozások kikerülésére. Újabb csapatok meg mindig lesznek, mert akadnak olyanok, akiknek egy progi feltörése kihívás és nem pénzszerzési lehetőség. Nem teljesen jó hasonlat, de a prostitúciót és a narkó kereskedelemet is meg akarják szüntetni, de ott sem látszik döntő fordulat.
  • sniper
    #19
    C64en meg internet se volt, megis volt warez. Mivel igeny ezutan is lesz ra, azert kinalat is. Ha jol tudom tiltjak a drogot meg a gyilkolast is, hasonloan sikeresen...
  • [HUN]PAStheLoD
    #18
    mitgondolsz mire _való_ a szélessáv ? Mer komolyan játékra elég a 200 K fel le az már szép ping ... de a sok sok megabit másra se kell mint a filmek játékok .. persze most lefoglalnak pár szervert ausztiába , multkor itthon is meg FasztLink hadművelet .. szal mostanában ez van , de akkor is 1 (jópár) lépéssel le vannak maradva -mint mindig
  • Cat #16
    vedd észre, hogy ha már a szervereknél megfogják, akkor sose fog eljutni a CD másolos gyerekhez, vagy a fájlcserélő hálózatra
  • sniper
    #15
    Naja, a p2p masolgatassal meg ugyse tudnak mit csinalni. Vagy a cd masolos gyerekekkel.
  • Cat #14
    ha már szerverhostingcégeket is baszogatnak akkor ennek nem lesz jó vége...
  • TeszteloPontHu
    #12
    Azért ez nem mondanám. Talán a számítástechnikán kívül nincs még egy olyan téma, mint a filmek: rengeteg infót lehet a neten találni róluk (előzetesek, interjúk, IMDB stb.) letöltés nélkül is.
  • asdasdasd
    #9
    Miert szartam volna be? Tudtommal letolteni teljesen legalisan lehet.
  • davos80
    #6
    Én most néztem meg a Kill Bill vol. 2-őt. Jó volt.
    Tegnap a Johny Englisht - még nem láttam.
    Persze moziban...
  • asdasdasd
    #2
    "A filmkalózok tehát egyre nehezebb időknek néznek elébe. Az erősődő hatósági nyomás miatt számos illegális filmmásolatokkal foglalkozó személy már fel is adta tevékenységét, és nem várja meg, amíg legközelebb már az ő ajtaja előtt kopogtatnak majd a rendőrök."

    Ez most ilyesztegetesnek szantak?
  • HuAn82
    #1
    "felvettük a kapcsolatot, sőt szorosan együttműködünk a különböző kelet-európai kalózellenes szervezetekkel is, így biztosíthatok mindenkit, ha odaköltöznek sem fogjuk őket békén hagyni."

    Németország -> Ausztria -> Magyarország(?)