13
Racing Legends
  • K.András
    #13
    WSC Topik,nézd meg mikor irtam elsö üzit bele...Na azota egy névváltoztatáson meg egy pár db félkész auton kivül mást nem láttunk,ezt a játékot nyugodtan lehet temetni,hidd el..
  • dashed_
    #12
    lfs-t is csak 3 ember csinalja..
    mondjuk azert ez mas teszta.. + mar nem tudom hany eve "csinaljak"
  • dashed_
    #11
    sajnos van ra esely arra amit mondasz ,de en azert meg remenykedem..
  • K.András
    #10
    Ez a projekt szerintem meghalt már nagyon régen,persze az oldalukon irják, hogy megy a munka ezt csinálnak azt csinálnak,de ez 3 emberkének nem fog összejönni...
    Elöször WSC-lett volna,aztán elbukott a projekt és váltottak racing legends-re,ami szvsz szintén elbukott már a kezdet pillanatában,nincsen ma számitogép ami elvinné ezeket az elképzeléseket(,mindent külön objektumként számoljon a prg,a motortol kezdve mindent!,na ez ma még lehetetlen).Szal ha ebböl játék lesz,én megeszem bárkinek a kalapját so nélkül...
  • dashed_
    #9
    semmi uj hir???
  • bizar
    #8
    DE mikor?....
  • KOXX
    #7
    nemtom milesz ezzel a játékkal, de már ideje lenne kiadni.
    állítólag idén jelenik meg
  • Alexease
    #6
    Es az eredeti topic meg itt (a kereso hasznalata mar megint magas volt;): Racing Legends
  • Alexease
    #5
    Ennek nem sok koze van a GPL-hez ha jol tudom:)) Amugy a West fiverek csinaljak ketten:)) A weboldal meg itt van: Racing-Legends
  • JuanG
    #4
    hát igen, én lennék a legboldogabb, ha megjelenne már, de erre valymi kevés az esély, mivel már vagy 4-5 éve készül, és pár ember csinálja (akik a GPL-t). Régebben nézegettem a weboldalukat, de mostanában nem találom :( ... eléggé kevés info volt eddig róla, de azt tervezték, hogy csak a neten keresztül lehet majd megvenni, meghogy idővel ilyen-olyan frissítések lesznek hozzá (persze pénzért)...de hogy lesz-e belőle valami, azt nem tudom...
  • Cat #3
    persze persze
    az utóbbi évtizedben nem volt olyan játék ami ne lett volna a készítők szerint a kategória legjobbja cím várományosa :)
  • KOXX
    #2
    pl a PC GURU 2004/1-es számában lehet róla olvasni bemutatót

    aki tud az írjon már 1 linket a game-ről
  • KOXX
    #1
    ez ha megjelenik nagyon ütős játék lesz.
    szerintem az eddigi legjobb legprofibb kocsis játék