30
akármelyik rész,akármilyen észrevétel
  • RelakS
    #30
    Elkezdtem nézni az eredeti filmeket
    Az első rész szódával elmegy
    De a második?! Mi a szar ez?! Szinte alulmúlhatatlan...
  • Magoo
    #29
    szerintem is marha jo lett! Egy percet sem unatkoztam rajta. Remekul mutattak be Ceaser fejlodeset es ugyesen hintettek el minden apro porszemet a jovore valo utalaskent. Franko film lett!
  • Kaslerka #28
    Nagyon jó lett a 2011-es változat. Tetszett.
  • And26
    #27
    http://shtrend.hu/index.php/Film/majomtamadas-augusztusban.html

    az eredetit és a remake-et is láttam, hát nem tudom, talán ez sem lesz rossz:)
  • zoliii
    #26
    Az új Majmok Bolygója magyar nyelvű előzetese
  • alien5
    #25
    Szerintem a legjobb része az első, mert mindegyik filmnek általában az első része a legjobb! De kár, hogy az egész résznek nincsen még folytatása. Nagyon jó ötletem támadt!
  • Quantumleap
    #24
    Szerintem gáz a remake. Alapból azért, mert az emberek beszélnek.
  • akyyy
    #23
    Nem tudja valaki lesz a foyltatása?:D
  • akyyy
    #22
    Nah én most néztem meg a felujítottat( a régieket iis már láttam), és tetzett nagyon, de a vége valoban eléggé zűros.
  • fm
    #21
    topicom up :)
  • fm
    #20
    legalább
  • fm
    #19
    senkinek sincs ötlete akkor,hogy mi a vége? legaláb írjatok elképzeléseket...hátha összehozunk vmit.
  • fm
    #18
    akkor biztos,csak nem emlékszem rá,pedig valszeg láttam is...
  • Bandew
    #17
    Az egy Tarantino film, szal a Négy szoba és a Ponyvaregény után szinte biztos, hogy játszott benne.
  • fm
    #16
    de lehet,nemtom pontosan. néhány film amiben játszott: Ponyvaregény, Négy szoba, Gridlock'd, Majmok bolygója, Az óceánjáró zongorista legendája ... stb. sztem ezek mind igen jó filmek!

    de amit Te említessz nem ugrik be,hogy mi is az.
  • Bandew
    #15
    Nem ez a csávesz játszott a Kutyaszorítoban-ban?
  • fm
    #14
    ez nem megy :( az imdb-ről nem tudok képet linkelni a régi filmből összehasonlításképp..
  • fm
    #13
  • fm
    #12



    régi és új.
  • fm
    #11
    fúha..akkor nem véletlen,hogy nem értettem...
    de megdöbbentő és kérdésekkel teli vég az tuti :)
  • Seth
    #10
    Tim Burton is eltért a válasz elől.
    Állítólag az eredeti novellából szedte az ötletet.
    Egy megdöbbentő és kérdésekkel teli véget akart,ő maga se tudja a választ, " Csak Úgy!"-mondta
  • Seth
    #9
    Hát ennek most olvastam utána de sehol se volt válasz. Csak találgatások.
  • fm
    #8



    íme Tim Roth..
  • fm
    #7
    a legvége,mikor újra beleszáll a mezőbe,hogy visszatérhessen. a dátum visszafelé pörög a kijelzőn,azonban mikor a földre száll teljesen más világ fogadja,ahol a Thade-nek állítottak szobrot,miszerint megvédte a Földet vagymi..ez nem világos
  • fm
    #6
    nekem is tetszik,de a régi sajna nagyon rég láttam. az újat viszont mostanában többször is..
  • Seth
    #5
    Melyik része nem világos?
  • Seth
    #4
    Kövezzetek meg, de nekem tetszik a film. A régi is(itt most csak az első részre gondolok),meg az új is.
  • fm
    #3
    a te mikroszkópikus jelentőségedhez képest mondhatjuk hogy az enyém bolygó méretű.
  • fm
    #2
    pár hónapja láttam a felújított Mark Wahlberg-es Majmok bolygóját és sztem nagyon jól meg lett csinálva,a majmok hihetetlen állatiasan és emberiesen viselkednek egyszerre. a színészek közül a legjobb a Thade-et alakító Tim Roth,nagyon brutálisra sikeredett.

    de 1 gondom van és nem is kicsi: vki elmagyarázná a végét? mert nem teljesen világos...
  • ThePartyFace
    #1
    TE vagy az