Balesetek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

desigo
#36546
Ilyenkor miért nem tud jönni keresztbe egy négytengelyes amikor ezek átmennek a piroson ? <#nemtudom>
Azért látni a rendőrök vezetésén,hogy óvatosak egy karcolás sem eshet a rendőrautókon.

Autós üldözés volt Mohácson, a sétálóutcán is áthajtott a menekülő sofőr
ximix
#36545
2019 Argentina a karma odatette magát rendesen

elonce.com
FrezeR
#36544
Nagyon vigyázni kell, egyre több a veszélyes manőver az utakon.

desigo
#36543
Lehetett ekkora méretű is akár :

Iveco Négytengelyes Billencs teherautó
Gépadatok:
súly: 32000 kg
maximális szállítási mennyiség 20 m3
maximális terhelési súly 16500 kg
méret (h x sz x m): 5000 x 2.350 x 1000 mm
desigo
#36542
A kamion gyorsan hajtott a kisteherautó és a mentőautó szabályosan közlekedett.
RIP

Ma lakott területen belül előzött megy egy négytengelyes billencs.Csak pislogtam mert azért mégsem jellemző.
FrezeR
#36541
z0ty4
#36540
karma <#eplus2>

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

desigo
#36538
Passátból a srác nem kapkodta el a kiszállást.Addig a sofőrt hatszor megkéselhették volna.Nenm volt nagy segítség...
RatBaG
#36537

Per Aspera Ad Inferi.

#36536
0:21-nél érkező zsernyák pont a nyakára térdel? szabad ilyet Floyd után csinálni? naháát

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

desigo
#36535
Ma pesten viszont másfél óráig hajkurászták a rendőrök egy 16 éves srácot.Kiváncsi vagyok ő milyen autóval volt.

Újabb autós üldözés: ezúttal Budapesten, az egyik rendőr gyalogost is gázolt
#36534
Sok volt a GTA hogy ennyire tudod mit KELLETT volna tenni? Miért nem jelentkezel és mutatod meg nekik hogy kell? 😊 Fotelből mindenki hős.

ximix
#36533




Alexease
#36532
Mar tobb videon is lattam ezt a rendor benazast: megallnak mogotte kenyelmesen (raadasul jon mogotte a masik rendor auto). Szerencsere nalunk ritka az ilyen (uldezeses jelenet), igy nincs tapasztalat, de elore azert tanulhatnanak valamit. Ilyenkor elorebb kellene menni, keresztbe allni, vagy csak lazan belejuk rongyolni. Plusz menetkozben eloszedni a gumilovedekes shotgunt, es kiszalasnal azonnal megszorni oket;D
desigo
#36531
Nem adta ki <#buck>
FrezeR
#36529
Óriási volt a becsapódás, nagyon gyorsan mehetett. Ha a srácok is beszállnak a taxiba, fú rossz belegondolni.

ximix
#36528
A fene tudja, de egy 60 év körüli házaspár volt az Audiban, valamit nagyon benéztek

Google map
A fiatalok a Taxira vártak az éterem előtt, jobb oldalt kb. a fehér Puntonál, bal oldalt a graffiti ami látszik a videóban is,
és előrébb látni a zebrát ahova ellökte a Taxit és még 6 parkoló autót is összetört.
A Taxi valami gázos volt mert a tűzoltók két metán palackot is hatástalanítottak.
FrezeR
#36527
Azt a kva eget, mennyivel ment az az állat?

desigo
#36526
Nem sokon múlt <#guluszem1>
ximix
#36525
Aki a taxira várt, csak másodpercek választották el a haláltó, a taxi sofőr az nem élte túl.
bolognaindiretta.it
today.it
fanpage.it





Utoljára szerkesztette: ximix, 2022.01.26. 13:40:49
RatBaG
#36524

Per Aspera Ad Inferi.

#36523
Tél van, nézzük mit művelnek ilyenkor az oroszok. <#nyes>

★★★★★

ximix
#36521
A kis piros lehetett a keresztező forgalom és a Tank meg kikanyarodott elé ?
Mindenesetre olyan mintha visszalökte volna a kanyarodó sávba.


Amerikai mindennapokban, amikor ilyen családi kamionok jönnek szembe kellemesen megadja napi stressz alapját a kisautósoknak.
desigo
#36520
Tajvanban ezentúl nem éri meg ittasan a volán mögé ülni, lelkileg kemény büntetéssel kell számolniuk a zéró toleranciát megszegő sofőröknek.

Akiket ezentúl ittas vezetésen kapnak, szociális munka keretében a helyi halottasházban kell takarítaniuk <#bdead>
Alexease
#36519
De o legalabb tankkal jar, nem serul meg, jo ugyvede van, igy nem lesz belole semmi, es van boven penze, holnap vesz masik tankot😉
De amennyire "ismerem", es a kepet is elnezve, azert normalisabb lehet mint a nagyatlag penzes/tankos/hires/celeb.
desigo
#36518
Súlyos autóbalesetbe keveredett Arnold Schwarzenegger amerikai idő szerint a péntek délutáni órákban. Az elsődleges vizsgálatok alapján a 74 éves Golden Globe-díjas színész, testépítő, üzletember és politikus hibázott a Los Angelesben történt balesetnél, mivel úgy kanyarodott volna balra, hogy neki még pirosat jelzett a lámpa

#36517

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

RatBaG
#36516
Sippie
#36515
vicc, hogy erre felfüggesztett jár...
SimaSuna
#36514
90-nel?...inkább 190-el xD
RatBaG
#36513

Per Aspera Ad Inferi.

desigo
#36512
ximix
#36511




desigo
#36510
beszorult

Alexease
#36509
"Parkolas" 😊
RatBaG
#36508

Per Aspera Ad Inferi.

Alien69
#36507
Az a baj, hogy ezt nyugodt szívvel megteheti... Se jogsi, se agy. <#sniffles>

desigo
#36506
Legalább hét ember meghalt, amikor csónakázókra zuhant egy szikla egy brazíliai tavon.
További három embert még keresnek, harmincketten pedig megsérültek az ország délkeleti részén történt balesetben. Közülük kilencen vannak kórházban.

z0ty4
#36505
de kár hogy pont az a rész nincs meg mikor kiszedik a kocsiból és kicsi a kupacot játszanak rajta 😊

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

desigo
#36504
Mire számított a barom <#buck>
RatBaG
#36503

Per Aspera Ad Inferi.

FrezeR
#36501
<#szomoru1>

Halálos kimenetelű közúti közlekedési baleset történt 2022. január 5-én 13 óra körül a 62-es számú főút 25-ös kilométerénél Szabadegyháza térségében, ahol egy Skoda típusú személygépkocsival közlekedő 56 éves siófoki lakos - eddig tisztázatlan okok miatt - áttért a szemközti forgalmi sávba és frontálisan összeütközött egy Dunaújváros felé haladó tehergépjárművel. A Skodát vezető férfi a baleset során olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.

Forrás: BalesetInfo Facebook csoport

További képek




Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2022.01.05. 17:20:38

RatBaG
#36500

Per Aspera Ad Inferi.

Sippie
#36499
egyébként érdekes, hogy a mai autóknál mindig azon rinyálnak, hogy gyalogosütközés védelem kompatibilis legyen az eleje. De kamionoknál, vonatoknál le se szarják mivel ütköznek. Lehetne valami bitang légzsákot is szerelni a vonatok elejére, ha egy szenzor bejelez, hogy valamivel ütközni fog.
ximix
#36498
Anno volt a helyszínelő rendőrös videó, abban is említettek egy hasonló esetet.
Ilyen estben egy vércsoport vizsgálat lehet segítene és csak utána közölnék a rossz vagy épp jó hírt.

Már a múltkor linkeltem a régi gőzmozdonyokon a tehén eldobó orr kiképzést.
A vonatok általában nem nagyon kényesek a plusz súlyra, ezért akár kazán lemezből is lehetne készíteni valami orr kiképzést a vonat elejére, amit a valami ötletes tartó segítségével kilehetne nyomni az ütközök elé, ha nem kell meg visszahúzni.
Egy ilyen autós vs vonat találkozásánál lehet nagyobb volna a túlélési esély.
desigo
#36497
Brutális :112press.hu

"Sajnos a túlélőket sem úgy kell elképzelni egy ilyen eset után, ahogyan azt sok filmben látni lehet. Nagyon sokan közülük teljesen felismerhetetlenek, rendkívül súlyos sérülésekkel és ismételten nem mennénk bele a részletekbe. Elég annyi, hogy sokszor azt sem lehet megállapítani, milyen színű a sérült haja, ha egyáltalán van még haja….

Viszont ez magyarázatot ad arra, miért nem lehet róla jó személyleírást adni, azt pedig talán mindenki megérti, hogy ilyenkor kérdéseket sem lehet feltenni az illetőnek, mert ha egy ideig eszméleténél is van, válaszolni nem tud.

A kórházban a felismert sérülések alapján - ha szükséges - életmentő műtéteket hajtanak végre, majd a sérült megkapja a szükséges kötéseket. Egy súlyos fej- és felsőtesti sérülés esetén hiába állnának a szülők az intenzív ablakánál, jó eséllyel nem ismernék fel saját gyermeküket, még akkor sem, ha nem lenne bekötözve."
Utoljára szerkesztette: desigo, 2022.01.04. 20:07:00