Balesetek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Letöltendőt??? Lófüttyöt! Miért? Vériben van a vezetés, csak nem adta ki! Vagy kivégzés, vagy semmi értelme... De, van ott píz, nem megy az börtönbe ezért! Felfüggesztett lesz, me ugye pénzel szinte minden megoldható! <#szomoru1>#szomoru1>
Ez volt az összezördülés.
"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"
#36644
Rögtön a rajtnál volt, utána már csak egy kicsúszás volt.
"a Vectra sofőrjének nemrég volt a rendőrséggel egy összezörrenése, amelynél (szintén Csepelen) majdnem súlyos balesetet okozott – akkor nem volt nála jogosítvány, állítólag most sem."
Szegény lány ült volna más mellé RIP <#rinya>#rinya>
Ezért a srácnak letöltendőt kelle kapnia.Kíváncsi leszek mi lesz vele.
Szegény lány ült volna más mellé RIP <#rinya>#rinya>
Ezért a srácnak letöltendőt kelle kapnia.Kíváncsi leszek mi lesz vele.
#36640
Azt a rohadt ez kemény volt minden tört szana szét.
#36639
#36638
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
#36637
Az tök jó megúszta.
És az a versenyen történt esettel mivan?
És az a versenyen történt esettel mivan?
azt írták, túlélte, az hogy mennyire sérült az más kérdés, lehet itt leírták a 2k+ kommentben
megvan
Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2022.04.23. 19:31:29
megvan
Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2022.04.23. 19:31:29
¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?
#36635
Azt a rohadt, hát ez kinyiffant mint állat.
#36634
Akkor mi lett vele amit belinkeltem?
¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?
#36631
E? Gondolom a szalagkorlát sérülése miatt lett vörös.
Ez meg egy régebbi, de szintén Outlon Park, Angol F3-as 2016
Ez meg egy régebbi, de szintén Outlon Park, Angol F3-as 2016
#36628
Ginetta tv csatornáján fent van. 19. 40 perces.
#36627
Ezen volt igen, de ma és a 15 perces utólsó napi futamon a gt5 ösök mentek volna. 10 perc 35 lett volna hátra, és 9.26 nál állt le. A kocsi eleje gyakorlatilag megsemmisült.
Per Aspera Ad Inferi.
#36624
Ouilton parkba rendeztek versenyeket, és az utolsó futamon 15 perces lett volna, és 2 kör után kb hatalmas becsapódással ért véget azonnal. Ha valaki talál infót mi lett a komával jelezze már. Mielőtt becsapódott volna a falba, előtte volt valami, mert már röpültek szanaszét a törmelék is.
#36619
Diófánál is volt valami, de a kocsi nem tört össze. 2 mentő, és 1 tűzoltó volt ott.
Igen, természetesen relative sokszor látok irányjelzős bmw-t, sőt, még olyat is nem1x, hogy lemond az elsőbbségéről, és át/be enged! <#idiota>#idiota>
pedig hidd el, elég sokan próbálunk tenni a BMW-s sztereotípia ellen, de mindig akad 1-1 gyökér...
Nem az autómárka tehet róla....
Nem az autómárka tehet róla....
Szerintem, a legnagyobb baj, hogy a rendőrség egy barom. Takaritó személyzet. Semmire se jó. Tavaly pl Húvéti ünnepek alkalmából az emberekre bízták, hogy isznak-e... Ma belátták, hogy nem vezetett jóra. Ezért, ellenőrizni fogják ismét az alkoholos/drogos vezetést az ünnepek alatt....
A sorompókkal sincsen baj. Az adott szituban is JÓL látható, hogy a sofőr igenis, lassít! Csak, figyelmen kívül hagyta a piros jelzést. Hogy miért? Egyszerű. Az emberek jelentős része ma már szarik a KRESZ-re. Ez TÉNY. Ott kezdődik, hogy pl indulásnál nem irányjelzőzik, mert ugye nem látja senkise... Aztán, szembe hajt az M7-n a forgalommal... Mivel, eddig jellemzően a BMW-sek privilégiuma volt a mindent leszarunk, ma már ez általánossá vált. Nem kicsit, de nagyon...
A sorompókkal sincsen baj. Az adott szituban is JÓL látható, hogy a sofőr igenis, lassít! Csak, figyelmen kívül hagyta a piros jelzést. Hogy miért? Egyszerű. Az emberek jelentős része ma már szarik a KRESZ-re. Ez TÉNY. Ott kezdődik, hogy pl indulásnál nem irányjelzőzik, mert ugye nem látja senkise... Aztán, szembe hajt az M7-n a forgalommal... Mivel, eddig jellemzően a BMW-sek privilégiuma volt a mindent leszarunk, ma már ez általánossá vált. Nem kicsit, de nagyon...
Köszönöm, láttam Frezer postját, szomorú eset sajna.
A reddit linken egy kültéri kamera felvétele látható az eseményről, ami rögzítette a történteket,
a kisteherautó vezetője lassítás nélkül hajtott a vonat elé sajna.
Közben itt az újabb baleset.
A Hírekben mintha halottam volna, hogy lesz valami szigorítás, bár nem tudom ez mit jelentene.
Mindenesetre szerintem elkezdhetnék ezerrel kiszórni a félsorompókat.
Interaktív közlekedésbiztonsági kampány a MÁV-tól
https://utkozespont.hu/
szeged365.hu
"A dolog azért is meglepő, mert szűk 72 órán belül ez már a negyedik vonatbaleset, amely abból adódik, hogy valaki a tilos jelzés ellenére sínekre hajt:
04.05. - Kedd hajnalban Mindszentnél történt meg az öt emberéletet követelő tragédia,
04.06. - Szerda este Tiszaföldvár és Kunszentmárton között hajtott a szerelvény elé egy nyerges vontató, amelynek sofőrje karcolás nélkül szállt ki a járműből,
04.07. - Csütörtök hajnalban viszont újabb tragédia következett, Sárváron egy Lancia Ypsilon hajtott tehervonat elé, a sofőr a helyszínen vesztette életét.
04.07. - Csütörtök Vonat és autó karambolozott Bácsalmásnál, két ember könnyebben megsérült
04.12 - Kedden kora délután egy tehervonat autóval ütközött az Encs és Méra közötti vasúti átjáróban.
A személygépkocsi vezetője az ütközés előtt kiugrott az autójából. A vasúti szerelvényen sem sérült meg senki.
04.13 - Szerda Autó hajtott a vonat elé Tapolcánál szerda reggel, összeütköztek
Utoljára szerkesztette: ximix, 2022.04.13. 19:41:45
A reddit linken egy kültéri kamera felvétele látható az eseményről, ami rögzítette a történteket,
a kisteherautó vezetője lassítás nélkül hajtott a vonat elé sajna.
Közben itt az újabb baleset.
A Hírekben mintha halottam volna, hogy lesz valami szigorítás, bár nem tudom ez mit jelentene.
Mindenesetre szerintem elkezdhetnék ezerrel kiszórni a félsorompókat.
Interaktív közlekedésbiztonsági kampány a MÁV-tól
https://utkozespont.hu/
szeged365.hu
"A dolog azért is meglepő, mert szűk 72 órán belül ez már a negyedik vonatbaleset, amely abból adódik, hogy valaki a tilos jelzés ellenére sínekre hajt:
04.05. - Kedd hajnalban Mindszentnél történt meg az öt emberéletet követelő tragédia,
04.06. - Szerda este Tiszaföldvár és Kunszentmárton között hajtott a szerelvény elé egy nyerges vontató, amelynek sofőrje karcolás nélkül szállt ki a járműből,
04.07. - Csütörtök hajnalban viszont újabb tragédia következett, Sárváron egy Lancia Ypsilon hajtott tehervonat elé, a sofőr a helyszínen vesztette életét.
04.07. - Csütörtök Vonat és autó karambolozott Bácsalmásnál, két ember könnyebben megsérült
04.12 - Kedden kora délután egy tehervonat autóval ütközött az Encs és Méra közötti vasúti átjáróban.
A személygépkocsi vezetője az ütközés előtt kiugrott az autójából. A vasúti szerelvényen sem sérült meg senki.
04.13 - Szerda Autó hajtott a vonat elé Tapolcánál szerda reggel, összeütköztek
Utoljára szerkesztette: ximix, 2022.04.13. 19:41:45
Kíváncsi lennék,hogy ezért milyen büntetés jár.
Nagy szerencse,hogy nem sérült komolyabban senki
Nagy szerencse,hogy nem sérült komolyabban senki
Per Aspera Ad Inferi.
Railbus hits van in Hungary, derails and flips. 5 die, 11 injured. Happened today.
reddit
Pont a szembelévő sávban araszoltam befelé a dugóban.Brutális csattanás,por majd kikukucskál a falon át.Nem semmi hangja volt <#wow2>#wow2><#wow2>#wow2>
Zajvédő falat szakított át egy trolibusz a 14. kerületben

Zajvédő falat szakított át egy trolibusz a 14. kerületben

Per Aspera Ad Inferi.
Borzasztó eset <#szomoru1>#szomoru1>
Súlyos vonatbaleset Mindszenten, öten meghaltak
További képek
További képek

Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2022.04.05. 14:12:50
Súlyos vonatbaleset Mindszenten, öten meghaltak
További képek
További képek

Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2022.04.05. 14:12:50
Álló kocsiba rohant egy kamion a 8-as főút 43-as km szelvényében, a litéri elágazó közelében.A kamion vezetője próbálta elkerülni az úttesten álló autót, azonnal vészfékezett, de a kocsi így is az árokba csapódott. A kocsiban egy ember utazott, őt a veszprémi tűzoltók feszítővágóval vágták ki a roncsból. Azt egyelőre nem lehet tudni, hogy az autót vezető férfi miért állt meg az úttesten.





