61
Nem tudom, ki ismeri Popper Péter szerzőt... Szeretitek? Az Ő témáiról mi is beszélgethetnénk...
  • [HUN]PAStheLoD
    #21
    az irónia
  • [HUN]PAStheLoD
    #20
    miről szólnak a könyvei , akik olvasták hogy foglalnák össze ?
  • Bandew
    #19
    Kösz, hogy ezt mondod, tényleg jól esik, bár hogy ezt most honnan szedted azt nem tudom.
  • Mike
    #18
    jó, akkor hozzád képest Popper egy senki, meg még hülyébb is
    nekme mindegy
    ha téged ez boldoggá tesz
  • Mike
    #17
    tapasztalat és tudás
  • Bandew
    #16
    Ez mind szép és jó, de vannak emberfajták. Valaki 100 évig is élhet úgy, hogy ebből 80 évet ezeknek szentel (ami jó nagy baromság) ha egyszer hülye hozzá. Most nem azt mondom, hogy Popper hülye, mert vannak jó gondolatai, csak nem értem miért csinálja ezt. Mi a célja?
  • Takezó
    #15
    pl a tapasztalat és sok tapasztalatot a nyíltsága miatt szerezhetett... a ivlág minden részén járt és nyitottan próbált tudáshoz jutni, azokat összevetve pedig következtetésekre...
  • Bandew
    #14
    Ezt szerinted mi határozza meg?
  • Mike
    #13
    elnézést, nem tudtam, hogy egy súlycsoport vagy Popperrel, sőt, tőled tanulhatna
  • shaba23 #12
    egyefene beszélgessünk a témáiról.
    De akkor dobj föl egyet...
  • Bandew
    #11
    Már megbocsáss, de én akkor érzek valamit okoskodásnak, ha olyan emberekre figyelnek fel, akik nem adnak nekem semmi újat.
  • Takezó
    #10
    :))) jah, valami olyasmi...
  • Mike
    #9
    szar dolog, amikor valaki sokkal többet tud a témában, nem?
    egyből okoskodik csak
  • Bandew
    #8
    Engem inkább idegesített. Ok elmondja a véleményét, ez eddig rendben van, a baj csak az, hogy ezt sokan (meg sztem ő is) tényként fogadja el.
  • Takezó
    #7
    Hmmm... "okoskodós"... sztem cask £mondja a véleményét és igen gyakran pszichológiai kísérletekkel is alátámasztja...
  • Bandew
    #6
    Egyszer beleolvastam egy könyvébe, de nem igzán bírom az ilyen okoskodós palikat.
  • Takezó
    #5
    :D e velős vélemény volt :D
  • Takezó
    #4
    jó van, címbe írtam, amit akartam :)
  • hykao #3
    LOL, a szemüveges, kopasz madár.
  • The Garrett
    #2
    én nemismerem :D
  • Tikal #1
    jo beszélgetés lesz érzem, de azért ilyen sokat ne irj