56
  • janos666 #56
    Ti nem olvastátok végig amik ide lettek írva: #52 "#39 Emberek!"-nek szólt és nem CAD nak, a #52 azért #49-re válasz mert te nyilvánítottad ki véleményed a válasz #40-re #49-ben hogy igaza van #39-nek.
  • CAD
    #54
    Bocsass meg, de te mirol beszelsz? Olvasd el meg1x amit irtam... a jo nem az, ha egyik kurvaeros masik szar, hanem ha mindketto kb egy szinten van, mind teljesitmeny mind reszesedes alapjan.

    Es ez bizony igy van video kartyak piacan is.

    hwhw:

    Uh, hat remel(t)em, hogy nem igy van... ha tenyleg ez a helyzet, akkor rettenetesen szomoru.
  • janos666 #52
    Ha tényleg olyan kibaszottul okos lenne még arra is rájönne hogy amitől annyira fél/ vagy amit annyira vár sosem következhet be. A példa kedvéért: Az AMD piacot veszít, alig ad el valamit ; megveszi az intel ; kibaszott magas árak, semmi fejlődés - na eddig bírtok gondolkodni - de ezzel azonnal következik hogy egy jelenleg kis gyártót felkarolnak (a pénzes befektetők messzebre is képesek gondolkodni, és kiszagolják a hasznot), összedobnak egy fasza processzort, KEZDETBEN kis haszonnal, de kurvaolcsón árulják és már övék is az eladások 50%-a az eltunyult intel meg azt se tudja hirtelen hol legyen, dobálja a gyorsabbnál gyorsabb procikat nehogy már lemaradjon. És közel azonos az átlagos fejlődés, sőtt lehet hogy még gyorsult is.
  • arty
    #51
    azért jo, ha az amd a király, mert jelenleg szinte elhanyagolhato a piaci részesedése, igy NINCS valodi verseny...

    az intel leszarja, hogy az AMD mennyibe kerül, meg sem probálnak az árakkal utánuk menni ... de ha 50-50% lenne...
  • CAD
    #49
    Es milyen elbaszottul igaza van, csak - mint latom - tobbekozott te vagy ilyen hulyegyerek, hogy nem jut el az agyadig a valosag, csak a kibaszott nagy atilogo villog a hulye fejed felett.
  • CAD
    #48
    Ezt nem mondjak kanadaba, hanem egy hollywood-i halalosan beteg procudec/rendezo vagy valami ilyesmi szerepkorbe tenykedo fiatalember irta le egy konyvenek egyik soraban... aki amugy kb mindenkirol ilyen szinvonalba beszelt.

    Ejha, na latjatok, igy kell kurvanagy csusztatasokat gyartani :))
  • CAD
    #47
    Maradjunk annyiban, hogy a ket platformnak mas-es-mas a sulya :)

    Kar hogy annyira sikok vagytok, hogy nem birjatok felfogni, hogy nem az a jo ha az egyik kiraly masik szar, hanem az a jo, ha mind a ketto kb egy szinten van... azert kettorol beszelk mert jelenleg nincs versenykepes harmadik.

    Ezt vessetek be az agyatokba, ne a baromsagokat kantajatok.
  • GABOR16
    #46
    Én nem a melegedésről írtam, hanem a fogyasztásról.
    AMD párti csak a jobb ár, teljesítmény miatt vagyok, mert nekem nincs olyan sok pénzem, hogy azt vegyek amit akarok!
    Egy CPU-t pl.: kb. 2-3 évre tervezek, és még csak most cserélemle a régi TNT2-esemet egy FX 5200-ra (ami 64bites). De kéne a gépbe tobb memória (256MB) erősebb CPU (AMD Duron 1100Mhz), nagyobb wincseszter (20GB). És a költségek miatt nekem erősen fontos szempont a fogyasztás is.
  • Tetsuo
    #42
    1et értek..
  • janos666 #40
    Már megint egy okos ember.
  • janos666 #37
    Én érteném, csakhát...... (nomeg ez pillanatnyilag talán szórakoztatóbb is.)
  • Ligend
    #36
    Hogy Kanadaban milyen a megiteles, azt nem tudom, de a kornyezo allamokban egyenesen lesulyto. Szemelyes tapasztalataim szerint a romanok es a szlovakok eleg komolyan gyulolnek minket, bar ennek inkabb tortenelmi okai vannak, azt hiszem.
  • Ligend
    #35
    Lehet, hogy nekem van nagyon kaki monitorom, de nyaron nem a proci miatt meleg a szobam, hanem a CRT-s monitor fut a leginkabb...

    De biztos en vagyok a hulye. :-)

  • janos666 #32
    Hát jólvan testvér, tartsunk össze mi mind a nagy magyarok!
    De akkor ki mellett is?
  • Flashy
    #27
    nemtom hogy ez csak ijen magyar szokas-e hogy "ami nekem van az a legjobb, ami masnak az szar".
  • arty
    #26
    a fikazas azert megy, mert az atlag tehetetlenul nezi, ahogyan az intel erolteti rank a draga szarjait. johogy kialakul egy ellenerzes es megy a karorvendes/fikazas...

    sajnos tul sok sz*rt nyelet le az emberekkel az intel, kihasznalva a dominans helyzetet a piacon :(

    a dual core jolesz, csak ha nagyon megugrik az intel, akkor megint lehet 40 ezrekert atlagprocit venni ... (pentium 166/mmx korszakra emlekszik meg valaki? - ugye a k5 akkor nem volt ellenfel ...)
  • Yv@n
    #19
    "Már legalább egy éve van dual-channel mem az AMD-hez is."

    Az inkább mese habbal, minthogy dual channel...meg lehet nézni mennyit számít, ha be van kapcsolva...intel megoldásához képest sehol nincs.

    Más kérdés, hogy milyen területen van rá szükség, mert én amd rendszeremen haver intel rendszeréhez képest gammolás közben nem vettem észre túl nagy különbséget.
  • sniper
    #17
    Sztem 2magos 64 bites pentium-m lesz. ;D
  • sniper
    #16
    Vagy azert mert az intelen garantalatan minden korrektul fut, van hozza dual channel memoria (mostmar elvben az amd-hez is, de eddig...).

    Mellesleg a pentium-m (banias es bandaja) nem 1 szar cucc.
  • GABOR16
    #14
    De ha a P4-esből is lesz kétmagos (márpedig miért ne lenne) akkor az szerintem tényleg fog fogyasztani 150W-ot vagy annál többet.
  • GABOR16
    #13
    Nemrég még arrol volt szó, hogy a P4-et belejazi az Intel és csak az Pentuim M-et folytatja tovább.
  • CORe
    #12
    PC R.I.P.
  • Cat #4
    poén :)

  • Kefete
    #3
    Vazzeg 2 magra mekkora hűtő kell?? Már egymagos procikra is nagy borda kell, ha nem akarunk 7000 rpm-es ventit... mekkora kell majd a kétmagosokra... Vagy ezekhez alapból vízhűtés kell majd?
  • janos666 #2
    Lehet hogy egyszerűbb lenne ha előbb az asztali számítítógépekbe terjesztenék el a 2 processzorosz alaplapokat (2X3,2Ghz;2mag) és utánna lenne 2 magos processzor (összesen 4 mag) na meg még ehhez HT és van 8 szálunk.
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    kiváncsian várom ..