12
Ulead Media Studio Pro 7.0
  • PíszLávJuniti
    #12
    avisplit, de a kérdésednek nem itt van a helye. van általános segítségkérő topic ezen a részlegen belül ( Segítséget kérek címmel )
    by
  • davad
    #11
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. Először vagyok ezen az oldalon és azt szeretném kérdezni, hogy vannak olyan divx-es filmjeim ami 1,30 GB-nál hosszabbak. Ki szeretném írni cd-re de nem tudom milyen programmal lehetne ketté vágni.
    Ha tudtok kérem segítsetek, lehetőleg kezdőknek való és ha lehet magyar nyelvű progit szeretnék. Köszönöm előre is.
  • PíszLávJuniti
    #10
    Ha a program nem indul el, akkor az nem hiszem hogy codec probléma lenne. Nem tudom mik a progi előfeltételei pl (XP és SP2), ha ez nincs meg, akkor azt pótold. Vannak még egész jó szerkesztőprogik amik elterjedtebbek ennél, Pl Vegas, Adobe Premiere.
    A 7.0-ás és azelőtt verziókkal voltak gondok, az Xvidet nem nagyon szerette ( 2 menetes tömörítésnél, a második menetben nem ismerte fel az elemzés logfilet ), énis emiatt pártoltam át. De ha a 8 már tudja, akkor megnézem.

    A codec pakkot meg felejtsd el de gyorsan!
    Sok gondot okozhat, sokszor összeakadnak másokkal. FFDSHOW-t, Xvid-et, MJPEG- codecet tegyél fel külön, ezekkel már mindent meg tudsz csinálni, nézni..
  • Hixer
    #9
    volna probléma, hogy a progi eccerűen nem akar elindulni nem tudom miért!
    Friss install és persze, hogy nekem van vele problémám. Egyébként a 8.0-ás verzijóról van most szó. Nagyon jó progi az egyik legprofibb szerintem, de ha vki tud jobbat szóljon! Szerintem kodek probléma lesz, de már megint nem tudom melyik okozza a hibát... Legfrissebb ACEMega packot raktam fel, de erre em játszott le wmv-ket, mire felraktam a K-Lite-ot is és most rendben van. A GIF Animator összebalhézott a 3ivx cucccal szóval az nincs fennt a gépen egyedül asszem... szóval ha tudtok segíteni akkor plz, ha meg nem akkor el kell kezdenem egyenként visszainstallálgatni a kodekeket....
  • Chaos Mad
    #8
    ja, beimportálás megy, meg már lassitottam is le filmet, aztán ugy mentettem el, mer utána movie makerben összeraktuk :)
  • nemcsakfeel
    #7
    akkor kezdjük a másik oldalról. mit tudsz benne csinálni?
    filmet beimportálni, szerkeszteni, effektet rányomni, hangsávokat állítgatni, és letömöríteni ?
  • Chaos Mad
    #6
    nekem mindegy, csak semmit nem tudok a progirol, talán hogy mi micsoda , mer nem vagyok olyan jo angolos
  • nemcsakfeel
    #5
    már használtam egyszer kétszer, de még annó az 5.5 öst többször. Ja és sztem simán jobb mint a premiere.
    szal melyik része érdekelne?
  • Chaos Mad
    #4
    hát még csak most szereztem meg, eddig winxp movie maker-el csináltuk a videoinkat, de ez tele van effektekkel és még azt sem tudom hogy mi micsoda, legalább van normális lassitás benne :)
    azért is kérdezgetek hogy ki tud vmit erröl :)
  • Ryleh
    #3
    hi...tudnál bövebbet mondani a progirol?...thx
  • Chaos Mad
    #2
    na mivan? senki nem szokott videokat csinálni????
  • Chaos Mad
    #1
    ismeri vki ezt a progit?
    vki szokott házilag filmet csinálni? akár játékból, ingame stb..