98
  • hmilan01
    #98
    ti tudtok olyan odalt amelyikrő lelehet tölteni a játékot
  • oGrego
    #97
    Itt tudtok még videókat letölteni
  • tambalazs
    #96
    Nem tud valaki olyan serial numbert aminek nem RLD0 a vége?
    Fontos lenne... Tambalazs
  • Mauro
    #95
  • ady92
    #94
  • ady92
    #93
    Valaki nem tud oldalt a NFSUndergrund 2 letöltéseihez (magyarosítás, fraps, stb.) AdY
  • M@TriX
    #80
    honnan?
  • M@TriX
    #76
    igen
  • CoolStuff
    #68
    Jelenjen már meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeg!!!!!!!
  • Mice
    #67
    elsőre ladának olvastam:)
    amúgy nekem is bejött

    bár single-ben sosem játszom
  • Mice
    #66
    pedig még a gumikat is lehetett cserélni sport/slick/akármi

    már nem emléxem a lényeg hogy pályánként eltérőt lehetett setupolni és nem feltétlen a legdrágább volt a jobb
  • M@TriX
    #65
    nekem is az van. ;)
  • N.E.O.!!!
    #62
    Én valahogy nem vettem észre semmilyen tuning részt az unleashedben, de a ha a törést átveszik és finomítanak rajta akkar ütős lessz.
  • peterke
    #61
    nem kell itten streetlegalozni, ott a porsche unleashed jól bevált tuning-rendszere...
    meg igazán átvehetnék a törésmodellt is.
  • azazel
    #58
    Sztem a tuning rész ugyanolyan szar lesz, mint az 1-ben. Azt inkább át kéne venni a streetlegal-ből.
    Meg most már lehetne vmi értelme a pénznek is.
  • N.E.O.!!!
    #54
    Pont erről akartam írni, hogy lehet, hogy lessz belső nézet: "A külső változtatások mellett mostmár a verdák belsejét is átépíthetjük". Mi értelme lenne ennek, ha úgyis csak kintről látjuk az autókat. Ja és ha a clubtext 170. oldalára gondolsz akkor igen, innen veszik az összes hírt, valamikor régen még ki is írták, hogy forrás: www.supergamez.hu
  • N.E.O.!!!
    #50
    Az unleashedben az a szar, hogy az elején lassú tragacsokkal kell versenyezni, és graf is elavult, de legalább változatosak a pályák és e tekintetben veri mindegyik részt. A HP2 már jobb graf, gyorsabb autók de egy rakat szar, 2 hétig volt a gépemen. Az Underground 2 az elődjeit már csak grafikában és zenében fogja verni, de a grafikabuzik(mint én :) ) örülni fognak folytatásnak. 3 hétig élvezetes lessz ez is.
  • Mice
    #49
    lol télleg kvak vagyok:)
  • 12346
    #48
    Mice dehogy próbáltam multiban.. sok ratyi csíter 14 évessel?:DD hagyjuk ezt a gémet:)
    az a piros "nem tom" milyen mazda meg rx8... mellesleg tényleg rá van írva a hátuljára csókolom. lol
    tuning mászterek csak így tovább:DDDDD
  • Easy Rider
    #45
    ez cool, az nfsu-val is sokat jáccottam, ezzel is fogok...
  • Mice
    #43
    azon az látszik, hogy az, de inkább a pirosról mond meg, hogy melyik mazda

    mert szerintem nem az 5ös széria és nem is rx
  • Mice
    #42
    én meg abból indultam ki, hogy úgyis abban a sávban fognak jönni ahol megyek ezért felkészülten vártam

    (aztán vagy összejött vagy nem)

    multiban viszont szerencsére nincs traffic, csak a knockout hiányzik:(
  • N.E.O.!!!
    #40
    Napszakváltozás(reggel, dél) meg rendőr nem lessz, gondolom mutattak volna róla képet. A tuning rész annyiban jobb a képek alapján, hogy garázsban van, amúgy ua. A kocsik kicsit szebbek, a környezet meg nem változott. De ennek ellenére jó lessz 3 hétig. Elsőre olyan 3 milliót eladott példányt mondok, de biztos több lessz.

    UI.: a képeken nincs(remélem nem is lessz) forgalom, mert a tököm kivolt mikor végre sikeresen bevettem egy kib*szott kanyart és a gép letesz egy teherautót-> felesek benne-> első helyről 3.-ra esek vissza. Jajj...ha visszagondolok milyen szép szavak hagyták el a számat:)
  • janos666 #39
    Rednőr nem kell! Legalábbis a futamok közepébe, mert úgy sem tudják reálisra nyomni, és elédkerülne hiába nyomod a nitrót a turbózott kocsidhoz vagy csak dísznek lenne ott.
    Viszont lehetne több videó, esetleg primitív FPS mód hogy járkálj ki-be a garázsokba megbeszélni a tuningbeszerelést.
  • Mice
    #36
    hát hogy őszinte legyek bármennyire is szép volt a 4 és az 5, azért egy kicsit idegesítő volt amikor a nap pont a szemembe világított. mi a szösznek nézzek ilyen hülyeséget amikor épp azt nézzem, hogy centizve maxot hozzak ki egy kanyarból!?! rém ökörség

    2 nem tom te merre pattantál le mert ha fent van a patch akkor vagy kitéped a földből tempóveszteséggel a táblát, vagy frontál és nem mégy sehova, nem hogy lepattanj

    az AI-ról meg annyit, hogy ekkora tempó mellett, meg ha van egy jól lökdösődő ember, akkor ha napkeltétől nyugtáig dolgoztak volna az AI-n akkor sem lehetne jó AI-t csinálni

    a paradicsomszószról meg annyit, hogy még így is ott lehet őket hagyni, ha meg nem lenne akkor meg azon lézengenétek, hogy milyen lassúú

    tükröződésről annyit hogy tiltható

    multiban viszont szerintem nagyon jó;

    épp ezért tetszik nagyon hogy itt fikázzátok, de játszottatok egyáltalán multiban vele?
  • N.E.O.!!!
    #35
    Hát ahogy elnézem nem ez lessz az ELSŐ játékom ami legális, de warezről vagy havertől biztos megszerzem mert az első király volt, igaz csak addig amíg végig nem vittem:(
  • lokista12
    #32
    Csak még az lenne jo hogy ha lehetne tesztelni versenyen kivül NAPPAL a kocsit: Lehetne mondjuk a Test car ekkor ha belép akkor tét nélkülmehetnél amerre akarsz meg lehetne a hit the street!
  • lokista12
    #31
    Ez nagyon jonak indul főleg most a képek alapján én nekem a garázs és az audio tuning tetszik nagyon meg ugy látszik újitottak a terepgrafikán is szerintem nagy sikere lesz ugy mint az elődjének!
  • CSOCSO
    #28
    az nfsu nagyon is jo jatek lett volna ha a catch up ot kihagyjak a jatekbol!!!
    es a ketto nekem igy kepekrol eszmeletlen tetszik!! foleg az a 350 z:)
  • RpPRO
    #27
    En imadom az autos szimulatorokat, de ez a gamma 1/4 orat volt a gepemen. Sztem ez egy rakas fos, egy ujabb bor lehuzasa a vevorol.
    Ott telt be a pohar, mikor megyek 200-zal, nekimegyek egy kozlekedesi tablanak es lepattanok rola. :DD De szarrrr
  • Tetsuo
    #26
    Kibaszott unalmas, körbe-körbe árkádjáték.
  • Mice
    #25
    a 2 hét után próbáltad a netet?
  • M@TriX
    #24
    chiptuning. Hát nem?
  • M@TriX
    #23
    gondolom, az EA-nál tudnak kombinálni. ;)
  • Bucser
    #22
    Itt is Chip 01 Chip 02 meg +10 Acceleration.... MI a tököm ez??? valami adat lehetne már... Miért nem lehetett inkább az Porsche utját továbbkövetni???
  • janos666 #20
    "70 milliárd (!) féle autót"? Mármint mindenféle matrica új variációnak számít ha még nem volt a másik felirat társaságában?
  • 12346
    #19
    jah nfs4 simán a legjobb volt.
    nfsu elég volt kb 2 hétig nekem, aztán szia. viszont jó lesz az nfsu2 fórum:))) eddig a tuning "szakértők" okoskodtak, most meg majd a hifi "zsenik" villogtatják "tudásukat":DD
  • ranGer2
    #18
    Juiced vagy NFSU2? :D
  • Torry
    #16
    Erősen 1 részhez hasonló a vásárlás.:(((
    Nyersz, megveszed, nyersz és elunod....
  • peterke
    #15
    istenem, a régi szép porsche unleashed...
    de azért várom...