588
  • Banyapapa
    #322
    deha van már 3 majom,azok ugy emlexem mutatjak merre menjél (egy darabig),idegesitöen makognak brrrr:P

    Ha meg nem mennek lognak kötélen,te meg feltucc kapaszkodni rájuk lendület,és a tuloldalt is vagy.
    Amugy meg,amid vannak tárgyak azokat probálgasd ( lehet a olajlámpával megkell gyujtani valami fáklyát,pokhálot).
  • Kristinity
    #323
    Nem mondjátok, hogy már GC-re is kijött pénteken? Én megszereztem pénteken Budapest utolsó eladó WII gépét (állítólag sehol nem volt már, 15 helyet felhívtam) és nagyon boldog voltam! De csak azért vettem meg, hogy mihamarabb Zeldázhassak. Ezek szerint "fölösleges" volt? Mert GC-m már volt.... Most kidobtam 80 pénzt a WII-re? Lesz valami másik jó kis játék rá?

    Sephi! Az oldalak kapásból 70 órát írnak a végigjátszásra. Neked hogy sikerült 35 alatt? :-) Én még csak most léptem be az első templomba. Farkasként rohangálok. Tetszik :-)
  • Sephi
    #324
    35+ = 35-nel tobb ora.

    Mas irta hogy 35 ora allat vegig lehet vinni es en irtam hogy , bar non-stop jacotam ahogy csak tudtam , tobb idoben telt.
  • Blaziuska
    #325
    az egyik virág mögött amelyiket fel kell robbantani, van egy barlang amiben egy láda és mellete egy pók van. A pókkal kell valamit csinálni?
    Valaki írja már le részletesen hogy hol vannak a majmok és egyáltalán mit kell csinálni a pályán meg hogyan. nagyon fontos lenne!!!!

    Nekem a majmok nem mutatnak semmit.Meg gyújtottam már fákját és pókhálót.
  • Banyapapa
    #326
    a pokot kikell nyirni,nem olyan könnyü,aszem föleg a nagy csapás válik be ellene,és utána a kivégzés (vagyis a kardbeledöfés).
    Amugy nem csak a virágokat lehet robbantani,hanem jo zelda szokás szerint a nagy kögolyokat is,asszem abba a szobában ahhol két virágot is kikell bombázni,van is egy nagy golyo.

    ha nagyon nem megy kukk.
  • Sephi
    #327
    Bexarok! Az este kiprobaltuk a GC-es verziot! En hulyultem meg... vagy minden forditva van ?:D

    JAH ES AZ MEKKORA VOLT AMIKOR TAMADNI AKARTAM ES ELKEZDTEM RAZNI A GC KONTROLERT! Haver felorat ezen rohogott :D
  • dinomano
    #328
    a gc-s amugy total ugyanaz mint a WII-s? Ugy ertem; latvany tekinteteben... Banyapapa..te tolod a game-et? GC vagy WII? :-P
  • Laza
    #329
    En a GC-set tolom, es azt kell mondanom, hogy nagyon jol nez ki ... elejen meg szokni kell kicsit a kepi hatasokat (bloom, etc), de ugy kb 2-3 ora jatek utan mar olyan helyeken, olyan karekterekkel talalkozol, hogy nagyon ottvan a game, es nagyon jol nez ki :)
  • dinomano
    #330
    Aham...a Bloom az manapsag alap, én nagyon birom a Blooom teknicset; nagy vizualis talalmany... :-P
  • Laza
    #331
    Addig, amig nem omlik ezerrel orba-szajba ... HDR detto ...
    Ha nem tudnak modjaval, okosan banni vele, akkor borzalmas gagyi lesz az eredmeny.
  • Blaziuska
    #332
    Igen látom a kőgolyót de nem tudom mivel kirobbantani mert nincs a közelben robbanóbogár.
  • Banyapapa
    #333
    pedig akkor is valahol ott a megoldás kulcsa.
    Ott a link végigjáccáshoz,elég sokféle van és részletes is,ha nem teljesen érted vanak online forditok (már amilyenek),probáld azokkal.

    Mennie kell,ez még csak kezdöhelyszin,ha ezse megy késöbb komolyabb elakadás lesz.
    ahogy Anulu mondta "bizsni kell bizsni,ö mondani bizsni":)
  • Police88
    #334
    Budapesten hol tok hozzájutni GC-s változathoz?
    mindenhol csak wii-set látok :(
  • Laza
    #335
    Bevallom, csak emiatt chipeltettem be a GC-t :P

    Sehol nem hozzak be, mert aztmondjak nem lehet eladni.
  • Laza
    #336
    Amugy ha mar szobajott ... csinal olyat a masina, hogy jatek kozben egyszercsak kiirja, hogy 'an error occured' es hogy kapcsoljam ki a gepet... majd vagy jopar percig nem tudom ujra elinditani az adott lemezt (gyari megy siman).
    Majd mikor megint elindul, tudok jatszani x ideig, aztan eldobja magat ... volt hogy egy atvezetot 4.x-re tudtam atlepni ugy hogy vegignezem, mert kozben eldobta magat a cucc.

    Vki tapasztalt ilyesmit?!
  • Laza
    #337
    ... kiveve 1-2 helyet, de ott elorendelesben elment az az 1-2db.
  • Kaplan
    #338
    Barát borát, még mindig Gamestore-nál érdemes próbálkozni :)
  • Laza
    #339
    Cheapnek csak elorendelesben volt, mar megjelenes elott par nappal nem lehetett rendelni, es meg azok is csak tegnap jottek meg ... nem hinnem hogy van meg neki :(

    Bar ki tudja...
  • zola2000
    #340
    gamepark?
  • KaTy
    #341
    Nálam nem:)
  • KaTy
    #342
    tényleg,miért van a gc verzió tükrözve?
    Én tegnap óta nyomom,hááát beszarás!
  • Sephi
    #343
    Fogalmam sincs :DD
  • KaTy
    #344
    akkor már ketten vagyunk:)
  • Laza
    #345
    Lemez problema ... nem szeret barmit a kicsike :D
  • Kaplan
    #346
    Na mai mission complete. Végigjártam a várost a Gamecube-s Zelda-ért ^^
    Jó játékot nékem mára, lehet, hogy szenteste olyan leszek mint a mosott szar. De, nem gond. Remélem megfogja érni az éjszakázás :)
  • Kaplan
    #347
    Megértem ezt is, édesapához is beköltözött a net :)
    Űgyhogy ezekben a pillanatokban a billentyűzetet nem otthon koptatom, de ez most lényegtelen. A dolog érdekesebb oldala az, hogy másfél óra tüzetesebb játék után (gyk. mindent részletesen végigjártam, megfigyeltem) azt mondthatom : Ez volt az a játék amire vártam! Hihetetlenül szép grafika és csodálatos irányítás ötvözi mindazt a játékélményt ami felejthetetlen 90 percet okozott nekem. Most tartok ott, hogy előszőr bújhattam bele a kis farkas bőrébe és itt bizony már elő-elő is jöttek a speciális effektek. Úgy érzem a Resident Evil 4 után a kis kocka megint megmutatta a foga fehérjét, hihetetlen mit kihoztak belőle. Ahogy olvasgattam +35 óra tömör gyönyört ad a játék, és ha jobban belegondolok, hogy nálam az első végigjátszás mindig a pepecseléssel és az összes részlet elemzésével történik akkor nálam lehet, hogy a +50 órát is meg fogja haladni a játék :)
    Egyelőre ennyi mondani valóm lett volna, később jelentkezem. (Már ha nem folyt magába a Zelda csodálatos világa)
  • Rockerdog
    #348
    Hello!
    Karácsonyra kaptam Wii-t meg hozzá twillight princesst=),de elakadtam,a forest templbe elakadtam,kiszabadítottam két majmot onnan se kép se hang hót sík hülye vagyok innen=)lécci segítsetek köszi!
  • Banyapapa
    #349
    Tesék jobban körbenézni,a cuccaidat hasznalni,bombával virágot/követ robbantani,majmokon ugralni stbstb
  • zola2000
    #350
    gamecuben elakadtam. Ott tartok, hogy hyrule kastelybol (twilight) el kellene jutni hylia tohoz, de nem talalok utat minden ut valahol le van zarva. Esetleg ott kellene meg valamit csinalni?
  • Banyapapa
    #351
    ez az amikor a uccso villogo gebasz kellene farkasként megtalálni?
  • Rockerdog
    #352
    Hello!
    Nincs még bombám,most változtam vissza farkasból először.a majmokon ugráltam minden hol már,mindent körbe néztem,van egy fa kapu ami mögött van egy láda,oda nem tudok bemenni,és a bombát hol lehet megtalálni?Köszi!
  • Rockerdog
    #353
    Police88!
    Ha a twilight princesst GC-re akarod itt lehet megvenni:A keletinél az arzenál üzletházba lehet venni.(Wii-re is meg GC-re is)
  • Rockerdog
    #354
    És mien virágot kell robbantani?:)
  • Banyapapa
    #355
    bombák itt még máshogy vannak,van egy ellenfajta ebben a templomban amit ha megücc,bomba lesz belöle.
    Ezzel lehet nagy köveket robbantani,meg vannak nagy dagi növények,aminek a szájába is belekell dobni.
  • Kaplan
    #356
    Szombaton voltam. Már nincs, azt mondták január elején jön új szállítmány ;) Mondom, hogy én végigjártam a várost Zelda ügyben.
  • Kaplan
    #357
    Én egyelőre, annál a lila tónál akadtam el farkasként és azokat a kék fényecskéket kell gyüjteni. De most nem kérek segítséget még, majd ha már nagyon az agyamra ment, akkor talán.
  • Rockerdog
    #358
    Sikerült megcsinálni már van négy majmom,de rohadtúl idegesítenek,ahol volt az a nagy szörny,aminek a fejét kellett kardozni,és bedobni a bombát a virágjába,azt megcsináltam de ahol volt ez annál a helynél volt még egy dagi növény aki nem enged felugrani,abba nem tudom bedobni(ott van ahol leszakadt a lépcső,a lépcső tetején egy ien virág,azzal kell vagy ami lent van?
  • Banyapapa
    #359
    ez aza szoba ahhol két ilyen növény van? egyik takar egy ládát?

    Ott azt kell kinyirni elsönek (menni fog,nem nehéz az,talán csuzlival meglönni jobb,mert akkor nem megy kis idö a kard elrakásra)),amivel szemben látni egy nagy követ,utána link átugrik arra a oldalra,ott balra egy ajtot is látni,de még balra van egy bombaizé megint,azt be lehet dobni könnyen a növénybe,mivel ott van nem messze.
  • Toportyán
    #360
    Én is elakadtam ugyanebben a szobában (ahol a két nagy virág van), van egy másik szoba, de egy nagy szikla állja el az útat... az szét lehet robbantani?
  • Banyapapa
    #361
    szét,de ha jol emlexem lehet a bumeráng kell oda.
    elsö klikk bombara,második a köre,és bumm.Vagy ha nem simán oda viszi a bumeráng a kezedbe a bombát