588
  • zola2000
    #201
    Wiire jobb lesz én arra szerzem meg ha lessz wiim, de valószínű hogy gamecubera is meg lesz (ehez max 2 gigát kell letöltenem :).
  • Police88
    #202
    wii-s után két héttel elvileg
  • Police88
    #203
    kicsit off:
    Mivel végignyomtam a WW-t most a OoT bonus disket nyüstölöm és haladtam is szépen de most folyton meggyújtatlan fákjákba botlom van nálam fa de lángot sehol sem találok, van vmi trükkje ennek?
    meg ha vkinek van egy végigjátszása az is jó lenne...
  • Sephi
    #204
    Reg volt az... kicsit ird korbe hol vagy.
  • Gábor
    #205
    Köszi!
  • Police88
    #206
    Az erdőben végeztem aztán a várban is találkoztam zeldával onnan elküldtek abba a faluba ahonnan fel lehet menni ilyen kőevő szörnyekhez
  • Police88
    #207
    fent a szörnyeknél meg egyik nagyobbacska így gurul körbe körbe meg az egész barlang tele van ilyen bomba virágokkal csak nemtom mivel meggyújtani mert nemt találok sehol lángot...
  • Police88
    #208
    jah síppal kellett játszani már megoldottam (asszem)
  • Sephi
    #209
    Aszem ... nem tudom reg volt...van fent egy kandallo mintha...
  • zola2000
    #210
    Szóval az erdőben sariatol tanulj meg egy dalt, a goronoknál lent van egy nagy ajtó ott játszd le a királyi család dalát amit zeldatol tanultál, ott a főgoronnak a dalt amit sariatól tanultál, az ad olyan karkötőt amivel tudod használni a bombákat majd felmész, onnan ledobálsz bombákat, felrobbantod a dodongo cavern (dungeon) előtti ajtót. (a fákjákkal majd csak felnőttként lesz dolgod) ja én pc-s n64 emuval nyomtam az oot-ot.
  • Police88
    #211
    köszi már tovább jutottam kinyírtam a bosst megvan a tűz amulett (vagy mi) és most Zoráéknál vagyok...
  • zola2000
    #212
    Hűh az nehéz pálya, de utána legalább felnősz xD. És akkor kb a teljes játékidő 15%án leszel túl xD.
  • Beast Machine
    #213
    egyébként lehet tudni, hogy hogyan/miért változunk át farkassá? Új képesség/átok(mint pl. a Majora's Maskban)/speckó tárgy/esetleg egyéb?
  • Sephi
    #214
    Most lojjem le a storyit vagy ne?

    Jah egyebkent a kardozas valami eszmeletesen hangulatosra sikeredett. Csak igyaz... 30 perc harc uten picit belefaradtam :( Nem is picit... Save oszt pihi.

    Na majd irok rola elmenybeszamolot csak nem tudom jaccani amennyit en akarnam mert meg bent van cegnel oszt rajta kuksol a fel garda.
  • Beast Machine
    #215
    jóvanokés, akkor maraggyon meglepi^^
  • Laza
    #216
    En is a GC-set veszem, kizart hogy egy jatekert vegyek 70k-s gepet (meg ha meg is engedhetem magamnak :P)
    GC-t is csak a Zelda WW miatt vettem, de az azert joval kisebb kiadas volt, es csak azert nem vagtam meg ki az ablakon, es hagyom porosodni evek ota, hogy az uj Zeldat vegre magamenak tudhassam :D

    Amugy elvileg Dec 10 koruli a datum.
  • Beast Machine
    #217
    emberek, most olvastam, hogy a Wii-s TP szélessávú lesz, mígy a GC-s sima 4:3-as. Ezek szerint ha én wii-s TP-t játszanék a 84 cnetis 4:3-as tévémen, akkor torz lesz a kép???
  • KaTy
    #218
    én is:) már várom.
  • zola2000
    #219
    A tv képarányt a wii menüjében kell állítani. Egyébként nem csak emiatt kell venni wiit hanem wiisports, mario, metroid, final fantasy cc. stb, meg multiplatform cuccokat is lehet erről nyomni (konami, capcom, squaresoft, ea, ubisoft)
  • Beast Machine
    #220
    tehát akkor a wisescreen csak egy extra lehetőség, és nem egy kötelező dolog? huuuuuuhhhh....
  • Beast Machine
    #221
    bocs, nem wise, hanem widescreen...
  • Rockerdog
    #222
    Hello!
    Megkérdezhetem, hogy a Twilight princess mennyire akadna egy Geforce FX 5500-ös videókártyán 1giga ramon?Előre is köszi!
  • Seth
    #223
  • Rockerdog
    #224
    én?
  • Seth
    #225
    hát te, pc-re sose látod ezt a játékot,miről beszélsz?
  • Rockerdog
    #226
    Emulátoron-.-
  • Rockerdog
    #227
    megvan az emulátor megvan a torrent is,csak nem tom hogy érdemes-e letölteni-.-
  • Seth
    #228
    jahogy emulátoron, na azon se fog menni :D
  • Rockerdog
    #229
    mér?
  • zola2000
    #230
    a gamecube emu meg nemigen hasznalhato, ajanlom az n64 es zeldakat emuval, vagy egy gamecube vagy wii beszerzését, vagy várj turelemmel egy jo emura, egy erosebb geppel (egy gamecube hasznalt kb 15, csippel + sok jatekkal kb 25e ft wii 70e ft de az n64 et emuval nezd meg a jatekok stilusa miatt.
  • Rockerdog
    #231
    N64-em van console azon végig vittem az ocarina of timet,a majora's maskot elkezdtem de az nem nagyon tetszett.
  • EndreMan
    #232
    Én most toltam 1 huzamban 4 és fél órát a játékkal és eléggé megvagyok elégedve.Azt hogy nem a világon a legrészletesebb a grafika a mai szinthez képest,bőven feledtetik a színek és a meseszerűen megrajzolt karakterek,hátterek,stb.
    A kezelés pedig nagyon szuper,dehát azthiszem ez nem túl nagy meglepetés,így első körben azt mondom hogy nagyon sok lehetőség rejlik ebben az egész Wii dologban.Egyszerűen számtalan felhasználási lehetősége van és kreativ ötletekkel,játékokkal bőven feledteti az esetleges grafikai lemaradást.Bár sztem abból is lehet még többet kihozni.
  • Beast Machine
    #233
    milyen tévéd van? 4:3-as?
  • zola2000
    #234
    Nem is tudom, egesz jo lett gamecubeon is a jatek, a graf meg kis tulzassal majdnem nextgen.
  • Lteam
    #235
    Ez a game ugye ki fog jönni Ps2-re is?
    Meg röviden vki foglalja már össze mi a sztorija a játéknak,mert nem is,erem csak hallottam róla,. köszi
  • Kaplan
    #236
    Persze, nyílvánvaló. 24-én lehet már érte sorbanállni, de csak a 876 forgalmazza.
  • Police88
    #237
    Gc-s verziót be lehet szerezni vhol Mo.-on?
  • Police88
    #238
    hmm egyáltalán euban megjelent? me palos kéne...
  • Gábor
    #239
    Megjelent egyáltalán Japánon kívül GCre?
  • zola2000
    #240
    Ááá a ps2 az a régi *** gép már nem bírná xD ... ilyet kérdezni.