588
  • CrucifX
    #121
    Aki még nem láttalátta

    /me zokog ;(
  • Sephi
    #122
    ......
  • egypszichonauta
    #123
  • Super Mario
    #124
    Új Zelda-játék a láthatáron, ami már meg is jelent.
  • Sephi
    #125
    Mirul van szo?
  • Super Mario
    #126
    Nem voltam itthon, és nem tudtam hirtelen, melyik részből láttam videót. A Twillight Princessről van szó.
  • Sephi
    #127
    Hat az meg azert csak par honap mulva jelenik meg. Szal nem tudom te hol olvastad hogy megjelent.
  • Tassadar22
    #128
    Én majdnem eladtam a GC(Zelda Pack), aztán leültem OoT-zni egy kicsit, és rögtön meggondoltam magam! Már el is terveztem, hogy előrendelem a TP-t.
    Tudna valaki segíteni, hogy a GC-t hogyan tudom rákötni számítógépre(monitorra). TV tunerrel lehetséges.
  • orkenyid
    #129
    Én tvtunerrel játszok :)
  • Animefox
    #130
    15 ropiért veszel egy frankó átalakítót és mehet a szórakozás... sok sikert ;)
  • Kaplan
    #131
    Csak azt nem értem egyeseknek miért jobb ha monitor játszik???!
  • Animefox
    #132
    Nem ég ki a szeme.... Zelda pakkos GC lesz szted és mikor?
  • orkenyid
    #133
    Hát nem mindegy azért hogy 50-60hz-en vagy 120hz-en nézed :)
    Meg amúgyis szebb monitoron a képe mint TV-n. Én olyan 70% monitoron, 30% TV-n játszok.
  • Tassadar22
    #134
    Csak azért játszanék monitoron, mert itt a koliban nincs TV, és nagyon ritkán járok haza. Meg egy TV tuner amúgy is olcsóbb.
    Freemaan:Neked van RF modulátor a GC-hez, vagy a TV tuneren van scart csatlakozó, vagy mi a fene.
    Animefox:Milyen átalakítóra gondolsz
    Bocsi az OFF-ért, de mindezt csak azért, hogy tudjak WW-zni.:)
  • Laza
    #135
    Ittvan videjo a jatszhato demorol, tolis vegignezni, csak beletekergetni szabad :)
    Zelda TP - Forest Temple Demo (video)
  • orkenyid
    #136
    Adnak a GC-hez sima kompozit kábelt (sárga, fehér, piros csatlakozók), azt kell a tvkártyához kötni.
  • Laza
    #137
    Jah, ha van rajta video bemenet, ami alt nincs, csak RF. A minosegrol mar ne is beszeljunk :)
  • Laza
    #138
    Javaslatom igen egyszeru, venni kell egy 37cm-es kisTV-t. Mikor En koleszos voltam annakidejen, egy ilyen kisTV-m volt, pont betudtam zarni a szekrenyembe.
    Sokkal jobb mint egy monitor es tunerkartya, es bagoert kapsz ilyen TV-t.
  • orkenyid
    #139
    Tunerkártyát kapsz 10e alatt, és én még nem láttam olyat amin ne lenne videobemenet. Meg a minősége azért egy kis TV-hez képest sokkal jobb (arról már ne is beszéljünk hogy az olcsóbb kis TV-k sípolnak eléggé).
  • Tassadar22
    #140
    Valószínüleg TV kártya lesz belőle. Köszönöm a segítségeteket.
    A TP-nek van már hivatalos megjelenési időpontja, vagy még mindig azt írják, hogy majd valamikor második negyedévben?
  • Sephi
    #141
    Fantasztikus. Ezt baze nem lehet a GC-es topikba megtargyalni?
  • Tassadar22
    #142
    Már megtárgyaltuk. Észre vettem, hogy már nagyon off lett az utóbbi pár hozzászólás, ezért is kérdeztem meg a megjelenési dátumot.
  • Laza
    #143
    Ezt nem osztom, de majd 'tutá' :)
  • Laza
    #144
    Fantasztikus. Legalabb 'baze' valamivel szinten volt tartva a tapik. De ha ennyire faj ez a par hozzaszolas alkoss vmit a temaban a beszolas helyett. Koce.
  • Tassadar22
    #145
    A Gamespot-on június 6-át jelölték meg megjelenés dátumként. Ez nem is olyan régi infó, bár ez hivatalosan nem megerősített.
    http://www.gamestop.com/product.asp?cookie%5Ftest=1&product%5Fid=220461
  • Sephi
    #146
    Apa ne vedd fel a Offence-et mert nem aze jarok Zelda topikba hogy GC-es kabelrol olvassak :D
  • Laza
    #147
    Mas meg nincs ;)
  • Laza
    #148
    Az kiba sokara van meg :(
  • Sephi
    #149
    Majd megjelenik...mar csak par hounap.
  • Ersiman
    #150
    Ezt láttátok már?
  • Sephi
    #151
    :D
  • mudkip
    #152
    hay mondana valaki egy infót hogy mennyibe kerül a játék??{zelda twiling princes}
  • Ersiman
    #153
    ?
    Még Japánban sem jelent meg, honnan tudnánk mennyi lesz itthon?
    De ha nagyon érdekel a Gamepark vesz fel rá előrendelést 13-14 ezerért, csak most ép nem elérhető a honlapjuk.
  • mudkip
    #154
  • lukacsg
    #155
    ez ugye gc re jelenik meg?
  • testerlnx
    #156
    aham
  • krx
    #157
    Még egy ok a GC-ra :)
  • Police88
    #158
    Lezajlott hát a Nintendo konferencia. Nézzük, mivel lettünk okosabbak.

    A konferencia rögvest egy trailerrel kezdődött, melyben a szokásos „játékosok játszanak a wii-mote-al” tartalmon túl kaptunk egy valag új játékot, többek között olyan neveket, mint a The Legend of Zelda: Twillight Princess, mely a Wii launch napján elérhető lesz , rögvest két verzióban (külön kapható tehát a cubeos és a wii-re optimalizált változat). A játék aktívan használja majd a különleges irányítót, ráadásul valamivel szebb grafikával bír, mint a jelenlegi generációs változata (ez leginkább a fény-árnyék hatásokban és az effektekben mutatkozik meg).....

    576
  • Police88
    #159
    zelda wiire
  • Police88
    #160
    Jól elfórumozok itt magammal... hova tünt a sok zelda fan?