588
  • Sephi
    #81
    Ha minden igaz rateszem a kezem a jacchato demora az az E3-maon es a Yuriwata show is jacchato volt! !!!!!
  • Sephi
    #82
    Ha minden igaz rateszem a kezem a jacchato demora az az E3-maon es a Yuriwata show is jacchato volt! !!!!!
  • Police88
    #83
    szolj ha meglesz...
  • Police88
    #84
    Ilyen farkassá tud majd átalakulni Link(erre kiváncsi leszek):
  • Sephi
    #85
    Mijaza karom a laban? :D O a rozsomak?
  • deep
    #86
    Zelda: Egy korszak vége

    (Eurogamer) Shigeru Miyamoto, a Zelda sorozat atyja egy friss rádióinterjú során elmondta, hogy a jelenleg készülő Zelda: Twighlight Princess korszak lezáró darab lesz, és ezzel egyben az utolsó Zelda játékot képezi eddig megszokott formájában. Ugyan nem említette, hogy ezután hogyan kivánja újrateremteni majd a sorozatot, viszont elmondása szerint ez az utolsó rész lesz a legjobb, legnagyobb, legélvezetesebb és egyben legmelankólikusabb darabja a szériának. Miyamoto saját szavaival: " Személyesen sokkal több időt fordítottam a játék elkészitésére mint annak idején Wind Waker-nél tettem, sőt kimondhatom, hogy karrierem során nem dolgoztam még egy játékon sem annyit mint ezen."


    hardwired.hu
  • Banyapapa
    #87
    Akko mostmár lesz benne mario is.

    Végre:)
  • Sephi
    #88
    Oszinten most kezdek ketelkedni. Most vagy tenyleg a legnagyobb Zelda cim lesz eddig vagy naon elbaltazak valamivel. Oszinten en a TWW-ert nem voltam ugy oda mint pl a OOT vagy MM-tol szal nem tudom mi lehet.

    Az bisztos hogy mar alig varom. Talan a MGS3-mat vartam meg ennyire :D
  • Police88
    #89
    Mondjuk egy Zelda MMORPG? nekem bejönne :D
  • Seth
    #90
    Új trailer check this
  • Sephi
    #91
    ARGHHHH!!!!

    Eskuszom meg fogok orulni :D
  • MacrosTheBlack
    #92
    felcstolható műbráner
  • Wakka
    #93
    Ez miért új? Még az E3-on adták ki (májusban)
  • Seth
    #94
    lehet, én még nem láttam
  • CSOCSO
    #95
    lanc... nem mubraner
  • Wakka
    #96
    De azér nagyon komoly! Én már megszámolni sem tudom hányszor megnéztem újra és újra és újra...
  • Kaplan
    #97
    Szűkült a The Legend of Zelda: The Twilight Princess körül elterjeszkedő lepedő, ami a pontos megjelenési dátumot hivatott titkolni előlünk - ugyanis már nem csak azt tudjuk behatárolni, hogy melyik évszakban fog megjelenni a várva-várt új Zelda epizód Kockára, hanem a hónapot is: áprilisban. Legalábbis az Államokban, de gondoljuk Nintendoék a világpremierbe Európát is beleszámítják. Nagyon, nagyon, nagyon várjuk.
    576Online
  • Sephi
    #98
    A kibaszott eletbe. Mar elnezest.

    Faxom kivan hogy ugy eltem egesz evben hogy osszel mar jaccom erre bazeg tobb mint felevet meg kell varni ra.

    Na most megharagudtam.
  • Police88
    #99
  • Super Mario
    #100
    Nyugszik a beteg! :-P Éljen! Ismét enyém a 100. hozzászólás!!!
  • egypszichonauta
    #101
    a zelda játékok legfőképpen az ocarina of time a legnagyobbak!a világörökség része
  • Sephi
    #102
    Ehh.
  • killer1983
    #103
    ISMERŐS!!!!! MOST JÁTCC VELE PC-n 3 KATTINTÁS ÉS MEGY!!!




    KIRÁLY
  • killer1983
    #104


    KATT FÖL A .JPG -re
  • Animefox
    #105
    Hát nem sokáig! A játék készítője azt mondta, hogy sose foglalkozott egy játékkal se ennyit mint a Twilight Princess-vel... Azért halasztják mert annyira nagy durranást akarnak csinálni hogy az csak na!!!! Az Ocarina of Time-nál úgy tudom több mint 2X hosszabb lesz!!! Sokkal de sokkal jobb lesz ráadásul! És egyben bejelentette a mester, hogy bizony ez lesz az utolsó játéka. Ezzel akar nyugdíjba vonulni! Elhihetitek ez mit jelent!!!!
    Egy ember aki fantáziát nem sajnálva utoljára életében csinál egy nagy játékot!!! és a csúcson vissza vonul!!! Ez azéért dúúúrva!!! És már idén meglett volna a játék, csak annyira pátyolgatják és még csinosítgatják, hogy vissza hívták! Úgy tom valami extra miatt.... Ja meg igazán most lesz a GC ereje teljesen kihasználva!!!
  • Police88
    #106
    nah ehhez kéne nekem végigjátszás...
  • Sephi
    #107
    Soha de soha nem hasznaltam egyetlen egy zelda jatekhoz sem vegigjacast :D
    En nem is fogok!
  • Animefox
    #108
    Én igen! Anélkül halott vagyok!
  • Police88
    #109
    én amikor elakadtam...
  • Sephi
    #110
    En amikor elakadtam azonnal letettem es par ora mulva ujra nekiultem. Kozben kigondoltam merre lehetne menni es altalabn 20-30 perc utan rajottem.
  • Police88
    #111
    én meg nem bírtam letenni és gyorsan belelestem egy 576os végigjátszásba :) (cheater:)
  • Sephi
    #112
    Nem baj az! Nem itellek el! Csak mondom hogy en nem voltam soha walkthrough parti.
  • Banyapapa
    #113
    Ki vonul nyugdijba?
  • Police88
    #114
    ok
  • Kaplan
    #115
    Police88 : Mit képzelsz?? Hogy merészeled??? :)
    Én életemben 1* játszottam végig egy gamet , segítséggel. Azóta soha UTÁLOM elveszi a játék hangulatát. Úgyhogy , hozhatod is át pénteken a Zeldát Police :)
  • Police88
    #116
    ahaha... Resident Evil fejtörők? :P
  • Police88
    #117
    A legjobb becsavarodni a Killer 7től :D
    LOL közveszélyesek voltunk akkor :P
  • Kaplan
    #118
    Mindegyik fejtörő , végigjátszás nélkül volt.
    De ne OFF-junk.

    killer7 jah igen :P
  • Police88
    #119
    Van vmi újdonság?
  • Sephi
    #120
    Ja! Semmi....