588
  • Police88
    #41
    :D
  • Rockerdog
    #42
    tudja valaki,hogy az oot-ba,hogy lehet megszerezni a tükörpajzsot?Eléggé elakadtam a gerudoba nem tudok továbbjutni mert az őrök állandóan a dutyiba küldenek. segítsetek.köszi
  • Rockerdog
    #43
    Semmi
  • Wakka
    #44
    Tükörpajzsot a Spirit Temple-ben találod de csak amikor már "nagy Linkként" mész be.
    A Gerudokkal meg nem értem a problémádat...Onnan úgy tudsz kijutni ha legyőzöd a fő Gerudo harcost 3x v. 4x(már nem emlékszem)
  • Wakka
    #45
    Ez neked ment Rockerdog
  • Rockerdog
    #46
    köszi mindent de háromszor legyőztem a fő gerudot és adott egy kulcsot mind a háromszor azzal ki tudtam szabadítani azokat az embereket de ott kapunk egy papírt vagy mit de nem tudom hol végig jártam az egész gerudo fortrest azzal a házzal együtt de nem találtam és ha azt megszerzem akkor egyből mehetek a sivatagba?vagy hogy?azt föl kell mutatni?Kérlek msn-be írjatok:[email protected] előre is köszi
  • Police88
    #47
    Ha már ilyen "minden zeldás" a topic akkor tudna nekem segíteni vki a Wind Waker mellékküldetéseiben? Mit kéne tennem ,kinél hol mikor....(mármint a játékban :P )
  • Sephi
    #48
    Pontosan mikor is jelenik meg? Atya eg jobban varom mint a FFXII-ot!
  • Wakka
    #49
    Felröppent egy olyan kósza hír hogy pontosan november 25-én jelenik majd meg Európában de a Nintendo nem erősítette még meg úgyhogy passz.
    Különben én is jobban várom mint az FF12-őt, pedig az is komoly játéknak igérkezik (remélem az is lesz és nem ba***ák el).
  • Laza
    #50
    Nah, mivel nem latom hogy barki is betette volna ide a linkeket...

    Itt le lehet tolteni egy 30(!) perces full ingame videot, ahogy a japanok jatszanak(!) a jatekkal...
    Nagyon buntet... en nem is mertem vegignezni :))))

    www.kikizo.com
    The Legend of Zelda: Twilight Princess ingame videó - HQ

    The Legend of Zelda: Twilight Princess ingame videó - LQ
  • Police88
    #51
  • Police88
    #52
    Húúúúú naon jó lesz!!!
  • Super Mario
    #53
    Érdekes, nekem valahogy a Zelda kimaradt az életemből. Az tényleg olan jó, mint ahogy azt írják?
  • Laza
    #54
    javasolnam beszerezni GC-re a Wind Wakernek azt a kiadasat, amihez adjak az Ocarina of Time-t, es elkezdeni azzal...

    ha egymas utan vegigtoltad mindkettot, fogadok, nyalcsorgatva varod majd a kovetkezot :)
  • Wakka
    #55
    De még milyen jó...! Én az Ocarina of Time óta megjelenteket mindet végigvittem többször is.
    Ennél jobb kalandjátékot(némi RPG elemmekkel) keresve sem találhatsz, bár nem valami könnyű kategorizálni a stílusát. Ezt a játékot kihagyn bűn.
  • Super Mario
    #56
    No, majd utánanézek. Azt mondják, hogy a legjobb Zelda az SNES-es Link To The Past volt. De elolvastam a 2003. májusi 576 Konzolos Wind Waker leírást, azóta érdeklődön a Zelda játékok után.
  • Police88
    #57
    Én miután elolvastam azt a cikket rohantam a boltba megvenni a WW-t :)
  • Super Mario
    #58
    No és, milyen?
  • Rockerdog
    #59
    nem tudja valaki hogy a wind waker romot hol lehet letölteni?
  • Sephi
    #60
    Olyan nincs. Kell legyen egy GameCube konzolod es vedd meg a jatekot. Nem draga. A Limited Edition ami mar tartalmazza az Ocarina Of Time + Master Quest az mar 6500 FT korul forog a jobb helyeken.
  • Sephi
    #61
    Figyelj. Probald igy jaccani oket ha tudod.

    Zelda :

    A Link To The Past (SNES-es gama. Zsnes emulator es tolsd le a gamat)
    Ocarina Of Time (N64/GC Vagy megveszed a GC-es limited es kapod vagy ugyancsak emu)
    Majora's Mask (N64 ezt is emuval erdemes. Na jo erdemes N64-en de olyan kinek van?:D)
    Wind Waker (GameCube -ra van es nem lehet emulalni PC-en)
    A Mimish Cap (GBA-ra jelenet meg es lehet emulatoral jaccani.

    Es meg van vagy 5-6 resz sika GameBoyColor-ra :D Az eslo es utolso Zelda amit leirtam fentebb fentrol nezetos 2D -es jatekok a tobbi mind 3D.
  • Super Mario
    #62
    A Link To The Past megvan GBA-n, és az tetszik nekem, csak egy kicsit nehéznek érzem. Nem vagyok az ilyenhez hozzászokva. Nem szeretem az emulátorokat. Nekem megvan a Zness emu, és egyáltalán nem viszi a Super Mario Kartot. Jobban szeretem Nintendón játszani, meg PC-n csak nem ugyanaz az élmény. Nekem megvan az összes Nintendo konzol, és be tudnám szerezni ezeket, csak pénz kérdése. De azért köszi.
    Ui.: jáccani = JÁTSZANI
  • Police88
    #63
    Friss képek: http://www.576.hu/kepgaleria.phtml?galeria_id=8645
  • Police88
    #64
    bár ezek asszem benne voltak a videóban....
  • Petyus_
    #65
    ign-en van több is!
  • Poet
    #66
    A Zelda Collectors Edition megjelent Európában is Gamacube-ra:
    ZeldaI, Zelda II, Ocarina, Majora's Mask
    én Cheaptól szereztem...
  • Wakka
    #67
    Szerintem az nem jelent meg Európában mert amikor meg akartam venni, azt mondták hogy külföldről hozták be és máshol nem nagyon lehet kapni.
  • Police88
    #68
    Az a "külföld" lehetett európában is :P
  • Poet
    #69
    Hát itt van a kezemben a Collectors Edition, és rajta van, hogy PAL. Még Ausztráliában nyomják PAL-ban Európán kívül, de a kézikönyv Spanyol nyelvű, és még bíztat is, hogy visita WWW.nintendo.es
    Természetesen a játék teljesen angol.
  • Wakka
    #70
    Természetesen Magyarországot akartam írni:DDD
  • Sephi
    #71
    Meg mindig nem lehet tudni miku gyun ki oficiel?
  • Seth
    #72
    A game átcsusszant 2006-ra. Áprilisnál előbb nem jön ki
  • Police88
    #73
    honnan van az infó?
  • Seth
    #74
    Konkrétan INNEN, de máshol is írják
  • Police88
    #75
  • deep
    #76
    No comment:






  • Seth
    #77
    hát ez egyre csúnyább....
  • Sephi
    #78
    [elelvez]
  • Petyus_
    #79
    A dungeon és a város is nagyon ütős!
  • Police88
    #80
    csak jöjjön már! :P