588
  • Toportyán
    #362
    Akkor már csak a bumergáng kéne... :)
  • Banyapapa
    #363
    meglehet probálni átsietni vele,nemtom már hogy ment,de bumerángal marhakönnyü az ilyen
  • Toportyán
    #364
    de ezek szerint, akkor nem amogott van a 4. majom? Mert csak 3om van, a lany, az oszlopon levo es a kulcsal bezart...
  • Kaplan
    #365
    Az én problémámnál mi a helyzet Banyapapa? :)
  • Banyapapa
    #366
    ha megvan már 3 majom,ahhol a 3ik volt,elötte levö szobában fel lehet mászni a falon valahol,persze a kis pokokat lekell lönni,ne legyenek utba,fennt ajto asszem,és kis kulcs is:P

    Kaplan ,aza hyla tó vagymi,zoras helyszin?
    Ha már van pár fényes bigyo,keress olyan növényt,amit linként megtucc fujni,asszem farkasként meg "énekelni":P kell,jön madár és tádám.
    De az uccso,fuhh azt kurvasokáig kerestem,de elis felejtettem hogy jutottam oda.
    Eccerüen undorodom azoktol a részektöl.
  • Toportyán
    #367
    Köszönöm! Este nekivágok!
  • Kaplan
    #368
    Kösz master ;)
  • Blaziuska
    #369
    Sziasztok!
    Már megint itt vagyok.Mi kell ahoz hogy vehessek vízibombát?
  • Banyapapa
    #370
    vizibombat,a vizalatti dungeon elött vehecc,egy olyan zoratol (vagymi az),a viz alatt,a nagy toba kell lesülyedni.
  • kremoki
    #371
    Bocs ha vmit félreértettem, de a 35 óra végigjátszásnál vmi hibádzik, márcsak azért is, mert eleve minimum 70 óra a tiszta játékidő úgy, hogy semmi mellékfeladatot nem csinálsz meg, és egyszer sem halsz meg. Ha létezne teljesen rövid minimális végigjátszás, amivel megcsinálod (eleve bűn segítséggel játszani Zeldát), akkor sem lehet 35 óra alatt megcsinálni...
  • Rockerdog
    #372
    Hello!
    Eljutottam addig,hogy a zorák bevannak fagyva a jégbe,de ott nem tudom mit kell csinálni,szenvedtem vele 1 órát de nem tudok semmit,pls segítesetek=)köszi!
  • Beast Machine
    #373
    van valaki, aki sima 4:3-as TV-n tolja a Wii-s verziót? van alul-felül fekete csík nektek? Mert elvileg a Wii-s Zelda 16:9-es. Vagy ez csak egy extra a wii-s verzióhoz, hogy ezt IS tudja?
  • Sephi
    #374
    Neharagudj , mond hulye vagy? Mondom hogy valaki alitotta meg az elejen hogy 35 ora allt vitte vegig. En asozntam hogy nekem joval tobb kellet mint 35 ora.

    Mi ilyen nehez?
  • kremoki
    #375
    Az elején kell beállítani, hogy 4:3, vagy 16:9 legyen. A kettő közt annyi a difi, hogy 16:9-nél jobbra és balra nagyobb látótered van, de az eszközök, szívek stb. ugyanott vannak mint a 4:3-as beállításnál.
  • Sephi
    #376
    #324
  • kremoki
    #377
    Elég egyértelműen leartad, hogy "35+ volt nekem."
    Nem nehéz, és hülye sem vagyok, csak azt állítottam, hogy alapban 70+ a végigjátszás.
    És nem haragszom, de a 35+ lehet 85 óra is...máskor fogalmazz egyértelműen.
    Én 50+ nál tartok, és a Time Temple is kész...nem időztem sehol sokat, tehát tapasztalat, hogy a 35 óra irreális.
  • Sephi
    #378
    50 oranal meg csak a time temple-nel vagy? Lathatnank egy screenshotot a mentesrol kerlek szepen?
  • kremoki
    #379
    Mi vagy te ellenőr...?
    Szerintem te nem is voltál errefelé...:)
  • Kaplan
    #380
    Valaki segítsen kérlek titeket! Forest Temple és a majmot kéne kiszabadítanom, csak éppen iszonyat magasan van és sehogy nem megy. Várom válaszotok addig is próbálkozok :)
  • Rockerdog
    #381
    Ha arra gondolsz ami az oszlopon van,bukfencezz neki az oszlopnak
  • Kaplan
    #382
    Már sikerült de azért köszi :)
  • Rockerdog
    #383
    Hello!
    Eljutottam addig,hogy a zorák bevannak fagyva a jégbe,de ott nem tudom mit kell csinálni,szenvedtem vele 1 órát de nem tudok semmit,pls segítesetek=)köszi!
  • kremoki
    #384
    Bocs a rossz minőségért, hirtelen erre futotta...
    (ha sikerül linkelnem)
    http://www.sg.hu/forumkepek/2006_12/0001.jpg
  • Sephi
    #385
    Emlekezz vissza. Amikor ott voltal a hegyekbe a vulkankitoresnel... akkor egy nagy darab izzo ko baxodott neki a foldnek... na azt latogasd meg :D
  • Sephi
    #386
    Te voltal ugy leakadva. Gondoltam ha mar ekkora nagy figyelmet szentelsz arra amit en muvelek akkor gondoltam en is erdeklodom feled.
  • kremoki
    #387
    Nem szentelek nagy figyelmet, csak felkeltette a figyelmem a idő amit írtál. Irreális továbbra is.
    Talán neked kellene screenshotozni...:)
    üdv:
    kremoki
  • Sephi
    #388
    Szoval itt arrol van szo , draga baratom, hogy te nem hiszed el hogy en vegig vittem a Zelda TP-et?
  • Kaplan
    #389
    Srácok azokon a hídakon amelyeket a szél hajt de úgy mozognak, hogy nem egy vonalban vannak (gyk átsétálni nem tudok rajtuk) azokon lehetség átugrani, úgy, hogy kihasználjuk azt az időt mikor megmozdulnak? Mert én itt próbálkozok 10 perce, de nem sok sikerrel :)
  • Banyapapa
    #390
    megvan a bumeráng?
    Na a szélkakas izét a tetején célozd be,és páccs elforog a hid
  • Kaplan
    #391
    Bumeráng nincs, kiszabadítottam a második majdmot és így az első út ide vezetett, de a bumeráng nincs meg, hol találom?
  • Banyapapa
    #392
    jaaa,ugy akkor azokon nem mész még át,másfele kell keresgetni
  • kremoki
    #393
    Nem én írtam...
    Természetesen elhiszem, mi mást tehetnék, de nem érdekel:)
    Egy levelet megérne Myamoto-éknak, akik 70+ órára írják a játékot, hogy neked feleidő alatt ment.
    üdv:
    kremoki
  • Kaplan
    #394
    Jól van akkor keresgélek egy sort ^^
  • Kaplan
    #395
    Jól van akkor keresgélek egy sort ^^
  • Sephi
    #396
    :DDD

    97 ora 22 perc
  • Kaplan
    #397
    Na mostmár jöhetne egy-két tipp merre találom a bumerángot :P
  • Toportyán
    #398
    A bumeráng ott van, ahol leszakadt a híd, vagyis a másik oldalon, hogy oda átkelj kell 4 majom, egy lány és 3 fiú, a 3 fiút kell kiszabaditanod, egyik egy oszlopon, a masik ketto ketrec mogott. Amit en nem talaltam egykonyen, az a szoba, amit be kell robbantani, marmint a sziklat, nezd a terkepet, ott rogton latod, abban a szobaban ahol a ket mocsok husevo noveny van.

    Minden forgo lapathoz kell a bomerang, ha olyat latsz ne vacakolj vele. üdv
  • Jinchuu
    #399
    Tudja vki hogy hol lehet nagyobb pénztárcát szerezni? Mert ez a max. 300 nem sok. :(
  • zola2000
    #400
    minek annyi ruper? Ugysem tudod atvaltani forintra xD egyébként aki elakad annak www.gamefaqes.com
  • Sephi
    #401
    www.gamefaqs.com