11
A Square-Enix a mobil játék piacon
  • Shadow_THH
    #11
    lol ez kész mikor jön ki?
  • Sephi
    #10
    Szerintem 100% hogy lesz az angolul is nyugi.
  • Gábor
    #9
    Gamespot szerint elég valószínűtlen az amerikai megjelenés :(
  • Sephi
    #8
    The prequel, entitled Before Crisis: Final Fantasy VII, features the Turks, the Shinra corporation's skilled mercenary force. Although much of the game appears to be vaguely action-oriented in nature, the battle system features a modified but still tried-and-true menus and turn-based system. The biggest surprise about the game is probably that it is being developed by Square Enix's Mobile sub-division for use on cellphones. Whether the game will be coming stateside is a matter of some question, given that our delivery system for cellphone broadcasting isn't as standardized as Japan's. More information will be coming shortly from the show floor at E3.

    Aki nem tud angolul forditassa le :PPP
  • Sephi
    #7
    Ja ja akkor meg FFVII2 volt es nem Advent Children
  • The Hedgehog
    #6
    okok hol az a giotin? megérdemlem!
  • The Hedgehog
    #5
    Ehm én csak a topik nevére értettem pupák.... mi az a 2-es?! vagy lemaradtam vmiről.... nem az a bajom, hogy megnyílt hanem hogy azon a néven nyitották!

    ja és ne boggarássz :D
  • musha
    #4
    nem igazán fért volna bele, mivel ez nem FFVII-2, hanem mobil verziós FFVII.
    azt amúgy én sem értem hogy miért kellett lefikázni a másik topikot, amikor azt elég rég indították ahhoz, hogy elképzelhető volt akkor még egy FFVII-2.
  • Sephi
    #3
    A FFVII2!!!! topikba beirt szovegedre reagalva... most nem ertem hogy mirol is beszeltel ott idezem :

    "Ezt a topikot ki követte el?! Ilyen nevet....! Valaki megint nem nézett körül!"

    En ugy veszem le hogy baj hogy az a topik megnyilt de akkor bogaram te miert nyirol uj topikot errol amikor ez oda siman belefert volna? :))))
  • The Hedgehog
    #2
    Most ez nem tudom hogy fake hír-e, de ha igaz akkor csipkedjék magukat a magyar mobil szolgáltatók!
  • The Hedgehog
    #1
    "A Square-Enix a mai nap folyamán jelentette be, hogy az új 3G szériájú telefonokra több régi szerepjáték legendáját is ki kívánja hozni, melyek közt a Final Fantasy VII is ott lesz.

    A cég egy teljesen új technológián dolgozik, mellyel az új 3G-s telefonok eszméletlen minőségű "realtime" 3D megjelenést fog tudni biztosítani.

    Bizonyítás képpen a vállalat egy nagy minőségű 3D képet mutatott be a nagyközönségnek a Final Fantasy VII mobil változatából. A kép a technikai demó változatból van, és a legnagyobb minőséget mutatja, ebből kifolyólag az "éles" játéknak természetesen nem lesz ilyen szintű grafikája, de megfogja közelíteni ezt a minőséget.

    A Square-Enix nagyon komolyan gondolja a mobiljáték bizniszt és több prezentációt is befog mutatni hamarosan a nagyközönségnek. "

    www.konzol.hu | 2004.05.11.