497
  • Police88
    #17
    Én az E3 hangulata miatt nyitottam nem úgy mint a konzolosoké ami hírekkel traktál (persze az is jó csak más). Teljesen fel vagyok pörögve a sok csaj...izé a játékok miatt!
  • M@TriX
    #16
    mostmár lassan látom az értelmét a opicnak. ;)
  • Police88
    #15
  • Police88
    #14
    És ha az emnber a játékokat megunja az E3-on:

    http://www.hardwired.hu/img/hir2/E3Playboymansion_7.jpg
  • Police88
    #13
    KÉPEK a helyszínről
  • Police88
    #12
    De itt magaról az expóról is lehetne beszélni példáúl a nyálunkat csorgatni hogy mennyire szeretnénk kijutni!
    A Topic szinte teljesen egyszerre nyílt,és akkor még a fórumkeresőben nem volt ott csak egy E3 2003 nevü ami teljesen elhagyatott volt!
    Amúgy meg ha a moderátoroknak kedve szottyanna bezárni a topicot akkor tessék csak nem fogok miatta megkattanni.
  • M@TriX
    #11
    ebből topiczárás lesz. ;)
    amúgy nincs is értelme a topicnak, mert ha egy e3-as infó van egy játékról az a topicjába megy nem ide
  • M@TriX
    #10
    hát ja, de VIP-knek mindent szabd nem tudtad? ;)
  • Botond #9
    de ez még csak az 50dik ilyen topic,hol itt a gond? :-DDDDD
  • Garfield
    #8
    Még jó, hogy az a kib*szott rendszer a topik létrehozásánál felhívja a figyelmet, hogy előzetesen keressen rá a topiknyitó, hátha létezik már ilyen topik.

    Arról már nem is beszélve, hogy maga ez a fórum tartalmaz egy tökugyanilyen nevű topikot, amit a kedves topiknyitó azonnal kiszúrt volna, ha veszi a fáradságot és pl. ABC-sorrendbe rendezi a topikokat...
  • Kaplan
    #7
    Jól beszéltél! :D
  • Police88
    #6
    ez összefoglalva minden nem csak a 2004 hanem a régebbi is meg az elkövetkezőké is és pc+konzol!
    Egyszerre nyíltak de már sokszor előfordult hogy egy témában több topic is van! nekem mind1 csak ne zárják be egyiket se!!
  • Adi
    #5
    Na most akkor hova menjen az ember? Vagy vállaszuk ketté, hogy ez a pc-ké és a másik a konzolosokké?
  • Police88
    #4
    Az eseményeket nyomonkövethetik sok gamer online oldalon:
    www.576.hu (folyamatosan szinte élőben)
    www.hardwired.hu
  • Police88
    #3
    micsida?
  • Police88
    #2

    ma 22:07 | Privát | Galéria | Válasz | #1

    Gondolom nem sok embernek kell ecsetelni,hogy mi is az az E3,hová gamerek sokasága zarándokol el.
    És egy darabig ez folyik még a csapból is.
    A legújabb cuccok,játékok kerülnek bemutatásra külömböző platformokra.
    Csakúgy mint most is 2004-ben.
    MEGKEZDŐDÖTT AZ IDEJI E3!!!!
    Most is sok újdonság van:PSP,Nintendo DS......stb.
  • Valen
    #1
    1.

    de miért?