40034










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • CHEAPBOY
    #201
    en csak gunyolodva mondtam az elobb amit mondtam:))
  • Eltergo
    #202
    Nekem a Nintendo DS-es Metroid Prime jobbnak tünik mint egy N64 játék...
  • UNREG
    #203
    Azért is írtam, hogy majdnem! Nagy betűvel kellett volna...
  • CHEAPBOY
    #204
    Nem szidom en azt a latvanyvilagot, lévén szerintem tud a PSp, nem rossz, csak ez szvsz ongol a Sonynak. Most nem fejtem ki miert... mett hosszu, s elkerulom ezzel az anyazok hadat is:)
  • Vers
    #205
    na majd meglátjuk mikor mindkét konzol kaphato lesz dec 12-töl, az elsö héten kiderül melyikböl mennyit adnak el
  • aabyssx
    #206
    http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=52355#comments

    10e körüli játékárak? Az nem olyan rossz.
    A gép sem lesz olyan brutálisan drága és a játékárak sem olyan magasak, mint amit mindenki várt.
    Még a végén sikeres is lehet ez a gép...
  • CHEAPBOY
    #207
    Majd akkor meglatod kinek volt igaza, s nem lesz PSP pezsgozes.
  • CrucifX
    #208
    Na végül kiderült? ;)
  • CHEAPBOY
    #209
    Hat eddig a DS all messze jobban gyozelemre, de meg messze van a vege:)
  • Eltergo
    #210
    Grand Theft Auto PSP-n:
    http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=27879
  • Anubys
    #211
    Igen, csak számítsd hozzá, hogy mire ideérnek azok a játékok, rámegy még pár embernek a haszna -> 17e... :(
  • Ramza
    #212
    Kisker ára lesz 10 ezer. Legrosszabb esetben nálunk is 12, de csak azért, mert kicsi lesz a kereslet Mao-n.
  • Kaplan
    #213
    No de emberek annyi pénzért már megveszem a nagytestvérre a GTA: San Andrast RÖHEJ!
  • CrucifX
    #214
    Röhej? Ugyan ennyit kóstál egy új GBA vagy N-Gage játék: természetesen szíved joga, hogy milyen úton-módon szerzed be, okos ember alapból nem vásárol itthon vagy ha igen, vár egy darabig míg lemennek az árak.
  • Vers
    #215
    nyugalom emberek, szeptemberre lesz warez psp-n , addig csak kibirjátok már nem?
  • Kaplan
    #216
    én utálom a psp nekem tök , de tökmindegy :)
  • Ramza
    #217
    Én nem hiszem :)
    De mondjuk szarrá sem fogom vásárolni magamat, az tény.
  • hzx
    #271
    Sok minden megoldódna imho, ha pl. az Amazon M.o -ra is kezdene szállítani. Az angol rendelős oldalakról postával együtt is olcsóbb a cucc, mint az itthoni polcról, N.o meg itt van egy köpésre.
  • aabyssx
    #272
    Vót' Riddick egyáltalán magyarországon? 8^o
    Mer' én egyet sem láttam.

    Ha nem dugják az orrom alá, akkó hogyap*csába vegyem má' meg? Nem ittem van a problema?

    :D
  • aabyssx
    #273
    Van már pár hely, akik szállítanak ide is (pl. alcom.ch), de ők meg nem túl olcsók - viszont van náluk minden (még Gradius is ;).
  • aabyssx
    #274
    > flash/chip nélküli Box

    Az enyém villantott, mégis megveszem, ha találok valamit.
    De az biztos, hogy kib*szott nehéz X-re jó eredeti játékot találni, mer' a herripotőrön kívül nincs semmi azon a fél polcon, amit néhány vakmerő bolt bevállal.
  • Martin576
    #275
    A mai termést az érintettek kérésére töröltem. Apátok fütykösét dolgoztassátok ennyit legközelebb...
  • fanatifo
    #276
    CSáó Martin kb mennyibe fog kerülni a psp Magyarországon????
  • Martin576
    #277
    Nem kaptam még rá árat...
  • CHEAPBOY
    #278
    Elnézést:DDD
  • CHEAPBOY
    #279
    Ha igaz hogy amcsiba 200 dollar alatt lesz, akkor szerintem nalunk akar meg 50-60 is lehet (szemben az elozetesen kalkulalt 60-80al).

    De meg akar olcsobb is lehet mint 50. Majd meglassuk. Mindenesetre a DS ara biztosan befolyasolni fogja szerintem. De hivatalos hir/megerosites, ahogy Martin is mondta nincsen.
  • hzx
    #280
    Huh, királyáság, tele lesz a net "GBA+játékok eladó" hirdetéssel, olcsón be lehet szerezni a hiányzó cartridge -eket. Hibbant népek ezek, amikor a PC terjedni kezdett, olcsón elpasszolták az Amigáikat, amikor meg a PS2 jött, mindenki menekült a DC-től. Aki meg okos volt, annak ma is otthon figyelnek a csodamasinák :)
  • fanatifo
    #281
    nekem pl megvan még egy enterprise 128 csodamasinám imádtam!Meg van még egy Atari Lynxem 5játékkal::))))Amigát eladtam sajna pedig nagyon fasza volt:(((
  • Vers
    #282
    hát nemtudom miért kellene megtartani az ocskavasat, addig kell eladni amig még van ára
    a gba-t 1-2 év mulva 5e-ért nem fogják eladni
    a dc ára most kb konvergál a nullához
  • hzx
    #283
    Versio, nem áll föl ám mindenkinek a farka a legújabb processzoroktól és egyéb tranzisztorcsodáktól... van aki a régi cuccnak is tud örülni.
  • Eltergo
    #284
    Vagyis Nintendo DS ugye? :)
  • Vers
    #285
    jo én má csak ilyen techmániás vagyok, de azért nincs értelme megtartani a régi vackokat hogy porosodjon
  • CHEAPBOY
    #286
    A DC ara nem konvergal a 0hoz. Eppenseggel hogy mivel mar elegge rikta s gyujtio darab az ara magasabb mint 2 eve volt... de lehet en neztem utana rossz helyeken..
  • CHEAPBOY
    #287
    dobj mar linkeket, mert nekem is hianyzik egy par db game a kollekciobol:D
  • Seth
    #288
    435 dolláros - hozzávetőlegesen 83 ezer forintos - büntetős eszköz ripityára törése vásárlás után, baseballütővel, egyszerű kézimunkával és egy sportautó hathatós közreműködésével: You are not your fucking items.
    ittene (jobb klikk cél mentése másnéven)
  • Seth
    #289
    Mondjuk a kocsijukat elnézve nem lehet nagy érvágás nekik.
    Először azt hittem hogy törésálló a masina.....bírja a strapát
  • celofank
    #290
    UP!
  • Eltergo
    #291
    Huha megnéztem élőben a PSP-t és nagyon fasza...
    iPodot akartam venni de meggondoltam magam és megvárom amig megjelen a PSP nagyon szép a képe és okos gép :-)
    A UMD disc nagyon vékony és kicsi a neten látható képet alapján a ember nagyobbnak itéli.
    Aki gondolja fusson be a Konzolstudióba és nézze meg :D
  • Kaplan
    #292
    A ds milyen?
  • Eltergo
    #293
    Nagyon aranyos.... Nintendo 64 szintü játékok vannak rajta.. ez a uj irányitás elég jó lett.... habár a PSP sokkal jobb az a kis fekete gomb a szélénél az analog :-)... nem is gondoltam volna... én azt mondom PSP-t sokkal érdemesebb venni....de ha szereted a GBA-t akkor a DS-t imádni fogod....