149
vs. hol az igényes zene???
  • Don Load
    #109
    Azt hittem, hogy ezt azért jobban átdolgozzák. De így sem olyan rossz (Oxigen - Behind Blue Eyes (Náksi vs Brunner Trance Cover)).
  • Dani20
    #108
    gyiik te kész vagy bazmeg :DD
  • Gyiik
    #107
    azert, nemtom...olyan kijelentes, hogy "szar zene nincs" PONT ebben a topikban ....
  • JAST
    #106
    Szar zene nincs! Az adott előadó összszenvedett valamit. Az megint más kérdés hogy neked az éppen nem tetszik...
  • Gyiik
    #105
    :D pösti köcsög vagyok
  • robotnyk
    #104
    ja jó, asszem fehérváron is van banhof :D
  • cSuwwi
    #103
    fehérváron és miskolcon in van bahnhof tudtommal, bár a home alapján bp-i lehet...
  • Dani20
    #102
    a home,bahnhof bp-en vannak..
  • Dani20
    #101
    te ebbol honnan hámoztad ki hogy fehérvári lenne??
    ehhee télleg nem értem
  • Alien
    #100
    Tiestot én sem szeretem.
  • robotnyk
    #99
    csak nem fehérvári vagy?
  • Gyiik
    #98
    ebbe mar en is beleszolnek, es az elektronikus zene vedelmre kelnek, vagy mi. A "legtobb" itt nem pontos, mert eleg relativ dolog. A "legtobb", amit a tv-k, meg a radiok agyonjatsszak, valoban gagyi szar lehet, de van a masik "legtobb", amit soha nem hallasz radioban, es ha nem is mozart, vagy bach (akiket mellesleg en is szivesen meghallgatok, ha eppen olyanom van) szintuen megkomponaltak, azert joval komplexebbek, mint barmely mas "hasonlo" stilusu zene (pl. Sasha - Wavy Gravy, Bermuda Triangle - Tay Do 22).
    En is sokfele zenet meghallgatok, es csak meghallgatas utan mondom azt, hogy nem tetszik (amire azt mondom, szar, de azzal is, de azt csak a viva-s dolgokat "tisztelem meg". Persze azon belul is van nehany ritka kivetel, ami jo, es csak a joisten tudja, hogy kerultek oda).
    Alapvetoen a progressive, es a breakbeat tartozik a kedvenceim koze, de meghallgatok sok mast is, mint pl. offspring, sting, george michael, evanscence es legfokeppen u2 mindenekfelett. Tudom, hurrogas, meg minden, es hogy popularis, de ha epp jatsszak, vegighallgatom a limp bizkitet is, sot talan elo is kaparom valahonnan a dog eat dog kazettamat (rajuk emlekszik meg valaki?:D)
    Havernal hallgattunk systemet, meg lost prophetset, teny valo, nem az en zenei izlesemnek megfelelo stilus, de attol nem szarozom le, csak mert nekem nem tetszik, vagy nem szeretem, masnak attol meg nagyon bejohet.
    Egyet nem birok csupan, a buborekba valo burkolast, es "aki mast hallgat, mint en, az csakis egy szar alak lehet" hozzaallast. Van nehany volt osztalytarsam, akikkel meg igy 6 ev utan is ossze szoktunk futni sorozgetni, es ok nem azok a fajta nepek, akiknek minden szivuk vagya a home-ba menni bulizni, veluk altalaban a bahnhof orjongos termeben mulatunk house of painre, vagy prodigyre. En legalabbis hajlando vagyok kompromisszumokra, bar neha talan furcsan festek ott borzakoban, ingben, es elere vasalt, fekete nadragban :) de oszinten, teljes mertekben teszek ra:D
  • robotnyk
    #97
    nem értek egyet
  • _Vegeta_
    #96
    persze h nem haraxom meg erte, de ettol meg igaz. :)
    A legjobban megkomponalt zenek a komolyzenek pl. Bach, Mozart, Brahms stbstbstb.
    Amugy elnezest a "szar" kifelyezesert mert nem illik oda (nincs szar zene).
    Ja es nem magara az elektronikus zenere ertettem amit mondtam hanem csak a "legtobb" :)
  • _Vegeta_
    #95
    Ez mar sokkal egeszsegesebb felfogas :)
  • robotnyk
    #94
    "A legtobb elektronikus zene szar, gagyi!"

    remélem, nem haragszol meg érte, de egy nagy büdös lófaszt.
  • cSuwwi
    #93
    Én is inkább a trance-et szeretem (pl. a régebbi zenéi Tiestonak, pl. a Magik sorozata űberfasza, vagy Buuren papa ASOT-jai is nagyon bejönnek (többnyire)

    Viszont néha azért berakok egy egy Prodigy-t, vagy Tankcsapdát, esetleg Rammsteint, Metallicát vagy Chili muzsikát, mert azokat is szeret(t)em. (Mondjuk a Death Metal, Black Metal és tsi már kicsit érthetetlenek a számomra is, bár van pár Dimmu számom is (haveroktól).
    De pl. a Nightwish-t azt bármikor szívesen hallgatok... :)
  • _Vegeta_
    #92
    Az elobb leirtam en miket hallgatok...
    A legtobb emberrel az a baj h raall egy stilusra, es kesobb ami mar nem olyan, meg se hallgatja es aztmondja ra h nemteccik.(rockerek, rapperek, diszkosok pl.)
    A legtobb elektronikus zene szar, gagyi!
  • Gyiik
    #91
    hat akkor mar inkabb a tiesto, abbol is a 6-8 evvel ezelotti...de ha nem muszaj valasztani, akkor inkabb egyik sem :\\
  • N.E.O.!!!
    #90
    Asszongyák Tiesto a világ legjobb Dj-je ,de engem a hányinger kerülget mikor a zenéit hallom. Számomra a Groove Coverage magasan veri, de hát
    imho nincs olyan h "jo" zene, mert mindenkinek mas teccik
  • Dani20
    #89
    mér a metalnal ér véget a zene fogalma vagymi?
    én se hallgatok olyasmit,mégis 10 oldalt teleirnék zenékkel kapcsolatba..
  • robotnyk
    #88
  • _Vegeta_
    #87
    Akkor hiaba beszelunk a zenerol. :>
  • JAST
    #86
    Trance Rave - The Ultimate Trance mix.. mixed by: Náksi vs Brunner....
  • robotnyk
    #85
    abszolút nem :)
  • _Vegeta_
    #84
    Abszolut nem szted a metalt ?
  • OPM
    #83
    oh, az nekem is az egyik kedvencem!
  • JAST
    #82
    ez a topic még mindig nincs bezárva??? :)
  • robotnyk
    #81
    a zenékre, amiket írtam? "én ezt neked szintúgy mondhatom" :)
  • _Vegeta_
    #80
    Hat na. :)
    No komment ;)
  • robotnyk
    #79
    a squarepusher, aphex twin-féle experimental techno is iszonyat nagy muzsika, neked valszeg mégsem tetszenek :)
  • _Vegeta_
    #78
    Csak aze mondtam mer a legtobb blackmetal iszonyat nagy muzsika. (sztem) :)
  • Gyiik
    #77
    nekem is szeles a zenei skalam, most epp jutut fogok zuzni elalvashoz, sztem
  • Dani20
    #76
    nél
  • Dani20
    #75
    ezt a blackmetalt nem naon értettem.. mért is hallgassak olyasmit??
    maradok asszem a jol bevált zenéknék :DD
  • _Vegeta_
    #74
    Mar csak az a kerdes h mi a "jo". :P
    imho nincs olyan h "jo" zene, mert mindenkinek mas teccik. :)
    Az en skalam a klasszikustol a tranceig onnantol black metalig terjed, szal eleg nagy. :)
  • Phat Smoker
    #73
    kosmonovától nekem a legelső száma a -raumpatrouille- jött be, azután felejtős..
    a régmúltból még egy örökzöld tőle...hypertrophy - beautiful day [kosmonova remix]
  • robotnyk
    #72
    halgat elég jó zenét hidd el nekem
  • PyRex
    #71
    Mármint a Tiesto mondjuk 20 szinttel feljebb van...
  • PyRex
    #70
    Hogy lehet egy Tiesto-t betenni egy Groove Coverage, vagy Master Blaster mellé???