20113
  • Bandew
    #1
    (Hardwired)

    "Az RPGDot munkatársai kiszúrták, hogy a JoWooD E3 listáján ott bújkál az eddig bejelentett cuccok mellett a Gothic III. is, amelyet a Stargate-SG1-gyel egyetemben zárt ajtók mögött fognak majd bemutatni! A nyilvános bemutató listája: SpellForce - Breath Of Winter, Söldner-Secret Wars, Gothic 2 - Night of the Raven, Silent Storm - Sentinels."


    Nocsak, nocsak!
  • Sanca
    #2
    Alig varom:)
  • FREAK
    #3
    hm, remélem jómunkássember lesz
  • Bandew
    #4
    Bár bele se merek gondolni, hogy az angol verzió mikor jön ki.
  • Ottto
    #5
    Basszus ezt a topicot én akartam nyitni
  • FREAK
    #6
    a Gothic IV még szabad!
  • Ottto
    #7
    Biztos lesz olyan is. Kár lenne félbehagyni egy ilyen rememkművet :)
  • hiba
    #8
    Huu de király :)
    Legjobb game a vilagon ez (marmint az eddigiek).
    Nem vagyok elfogult.
    De akkor is :)
  • Sanca
    #9
    Ez nem elfogultsag, pusztan realis latasmod.
  • Ottto
    #10
  • FREAK
    #11
    hát igen, beleférne egy Final Fantasy féle életút, Gothic 10, Gothic online stb
  • Galy
    #12
    [VERI]
  • Jonny87
    #13
    Ah Gothic online:)
  • FREAK
    #14
    előbb még jöjjön csak a Nicht Of The Raven
  • FREAK
    #15
    night lol :)
  • Esrohnoil
    #16
    Én a Gothic 25-re leszek kíváncsi. :)
  • FREAK
    #17
    abban már beépített gigabájtosram is lesz :)
  • magus
    #18
    remélem ebben a részben végre már találkozom a királlyal, vagy legalábbis eljutok az ugymond "nagy" részre, vagyis a királyság kellős közepébe, mert a 2. rész ugyan iszonyu jo volt, en eloszor azt hittem a varos lattan, hogy most tenyleg nagy varosok lesznek benne, aztan kiderult hogy mindenhol csak tanyak voltak, es ez megint ugyanaz a sema mint az 1.
  • Esrohnoil
    #19
    Jaja, meg talán kiderül végre miért került anno a börtönkolóniába a főhős, mit követett el és miért...
    Egyébként gondolom mostanára a király nagy gondban lehet, mert egy jó ideje nem érkezik az ércutánpótlás, amiből a katonáinak csináltatna fegyvereket...
  • Randal
    #20
    Itt a sztori németül/angolul:

    <href a="http://randal.fpn.hu/story.doc">sztori</a>
  • Randal
    #21
    <a href="http://randal.fpn.hu/story.doc">sztori</a>
  • Randal
    #22
    sztori
  • steweee
    #23
    nem tudja vki, van még magyar oldal egyáltalán amiről ingyen lehet játékot letölteni, vagy mindegyik már sms fizetős?
  • steweee
    #24
  • Shongi
    #25
    Night of the Raven nem valószínű hogy lesz, legalábbis utoljára azt hallottam hogy nem csinálnak angol verziót.
  • Ottto
    #26
    Most mondták hogy lesz. Az már régen volt hogy megszűnt.. Folytatják csak sokára lesz kész.
  • Esrohnoil
    #27
    Köszi, vhogy így képzeltem én is.
  • Bandew
    #28
    (Hardwired)

    A nagy RPG ínség óta a kiadók sikeresen tudatosították a játékosokban, hogy a mindennapossá vált MOHA termékeken kívül más módjai is vannak a szórakozásnak. A rohanó életben lassíthatunk egy kicsit és kifent kardunkat markolászva megtervezhetjük, miként fogjuk a tolvajcéh fejesének elkényeztetett házibékáját elorozni.

    (bocsi a nagy képekért)





  • Bandew
    #29
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem nagyon bejön ez a délibb környezet. Persze csak akkor ha hősünk meg marad gótikusnak. :-)
  • Mr_no_NaMe
    #30
    Hát én valahogy nem vagyok oda a délért...
    Szvsz maradjon inkább a régi környezetben főhősünk.
    De arra viszont énis nagyon kíváncsi leszek hogy
    fogják megoldani a képességek 0-ázódását,elvégre a kettő végén jól sül el a dolog,biztos útközben elsüllyed a hajó és mindenki meghal csak a karink marad életben akit majd kimentenek:)
  • Bandew
    #31
    Őőőő...
    Spoiler kimaradt. :-)
  • Ottto
    #32
    Király. Húzunk a sivatagba :D
    Persze én is jobban csípem a hegyvidéki környezetet, de sztem igen jó húzás volt, hogy egy völgy, és egy erdő (és hegyek) után egy sík vidéken folytatjuk kalandjainkat :)

    A 0-ra végződés úgy emléxem átkozással lesz megoldva, legalábbis ezt oolvastam valahol. Sztem jó húzás lnne :)
  • Esrohnoil
    #33
    Mindegy hol játszódik, csak adja az eredeti Gothic hangulatot. :)
  • Braveheart
    #34
    Mi az? Paladinok helyett janicsárok leszünk?
  • a
    #35
    ajánlom a DC++ nevezetu= igen hasznos kis programocskát
  • vigyori14
    #36
    Ijen grafikaája lessz a játéknak? Amúgy szép, remélem a főhős megmarad a réginek.
  • PTW
    #37
    ez egy concept art.. nem a jatek grafikaja.........................................................
  • PTW
    #38
    en azert bizom benne hogy nem az egesz jatek fog mediterran kornyezetben jatszodni....
    az lenne az igazi ha vegre lehetne ingame utazni a'la Ultima IX ... es nem csak egyfajta taj es egy varos lenne hanem picit jobban el lennenk kenyesztetve eteren...
    ha ez megvalosulna akkor minden idok egyik legjobb ilyen stilusu rpg je szulethetne meg! (szerintem)
  • Esrohnoil
    #39
    Nem mediterrán, inkább Szahara. :)
  • PTW
    #40
    bocs ,igaz lenyeg a lenyeg.