11612


Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Repülo szimulátorok TOPIC-jai: | FSX | FS2004 | Falcon 4 | Lock On | IL2 Sturmovik |

Helikopter szimulátorok TOPIC-jai: | DCS:BS | Enemy Engaged 2 | Enemy Engaged: Comanche Vs Hokum |


  • Rainbow15
    #1601
    (2 potiból = 2 tengely, erre gondoltál, hogy sima joy?)
  • Rainbow15
    #1600
    sima joyból is lehet? (mert az egyszerűbb lenne nekem, nem kellene érintkezőkkel vakacolni.
  • milk41
    #1599
    nincs kedvem a menettel vacakolni
  • bardocz
    #1598
    Szerintem váltóhoz fölösleges az ffb-s joy,bőven elég a sima.
  • milk41
    #1597
    mellesleg vennék egy FFB-s joystickot amit váltóként használnék,melyiket ajánljátok vagy melyik a legolcsóbb ilyen joy?
  • milk41
    #1596
    PLAYSEATS Evo ülés - fekete

    ezt találtam pixmania-n 86 550,98 Ft* ÁFÁ-val
  • bzs770316
    #1595
    Szerintem is nagyon jótt tett a topicnak a gazda váltás!
  • pointer4
    #1594
    Az nem az én érdemem :)
  • MaSzKa
    #1593
    jó lett a topic
  • pointer4
    #1592
    Távol álljon tőlem, hogy a csuhások mesekönyvét és rémtörténeteit akarjam bizonygatni, csak így szól a mondás :D
  • bardocz
    #1591


    Na de várjál,akkor lehet ez a bigyó sem létezik,amit beraksz a kormány mögé:D
  • pointer4
    #1590
    Részemről az is lehet kitaláció. Csak filmet láttam róla :D
  • bardocz
    #1589
    Csak a profira van bizonyíték,az amatőrt meg valami szakállas fickó találta ki
  • pointer4
    #1588
    Amatőrök építették Noé bárkáját és profik a Titanicot, szóval...
  • bzs770316
    #1587
    Az "amatőr"kicsit erős, kedves Pointer úr!
  • bzs770316
    #1586
    Apám!Ez nagyon komoly!Akarom!
  • pointer4
    #1585
    :D ja ténleg, de olyan szörkés kormányborítást akartál :D
    Itt írta egy srác hogy Filcet használt. Na most nemtudom hogy szövet formába, vagy valami más módon.
  • tomi555
    #1584
    Már az enyém is szépen alakul, ha minden jól megy hétvégén teszek fel videót(hányszor írtam én ezt már le:D:D de mindig közbejön valami:(,remélem most nem). Már rég használnám de egész vasárnap delután az icvel kínlódtam eddig semmi gond nem volt most meg nem ment...
  • solo
    #1583
    Ehmm...ez bebaszós látvány kicsit:S
  • pointer4
    #1582
    Azért reménnyel és boldogsággal tölt el hogy az alábbi megoldással valakinek az a létező legnagyobb problémája, hogy honnan lehet ilyen tartókonzolt rendelni, amin lehet állítani a projektorok! pozícióját.

  • solo
    #1581
    Elmegyünk mi még abba a házba: D
  • pointer4
    #1580
    Lelkes amatőr :D
    Home made.
    Sajna nem árulja, ( MÉG :D )
  • solo
    #1579
    Takarodjálmá: D
    Ez nagyon komoly: D
    Mennyi az ára? 140? Bár biztos nemfogok venni, mert már g25 re fájok: D
  • pointer4
    #1578
    Na igen, a MOMO-t meg így:

  • pointer4
    #1577
    "Hello all, many of you have asked about an iRacing plugin for the CST Shift Light Indicator (SLI). After talks with the iRacing guys, I have found that the telemetry data required to run the SLI is not yet available. They are hoping to have this data available within a couple of months. I will update everyone when the plugin is available. They have also indicated that they would be interested in helping in the creation of the plugin to make sure it will continue to work after new updates to their software. Thanks, Todd"

    Ez is azzal a progival megy. Szóval idővel.
  • Cowek
    #1576
    Engem érdekel!!!
    iRacinget viszi szerintetek?
  • cselt
    #1575
    Csak mondjuk sztem ezt alapból kellett volna adni hozzá és akkor tutkó kormány lett volna a G25...
  • pointer4
    #1574
    :D
    Ez eddig el is kerülte a figyelmemet:



    79 Ejuro-ért házhoz is jön.
  • Bucser
    #1573
    Na Látod ezért nem vállalkoznék arra, hogy egyedül építsek ilyet.. biztos, hogy a hülyebiztos megoldást is elkúrnám...
  • pointer4
    #1572
    Jajj szegény srác,

    nem értette miért érzékel össze vissza neki a loadcell :D
    (Leo Bodnar elektronikával)
    Azt megmutatták neki a probléma motivációs bázisát :D
  • pointer4
    #1571
    Hát igen :) De legyen az inkább 5V-ra :D Legalább is G25 nek kell majd annyi ha jól gondolom.
  • tomi555
    #1570
    Igen Analog Device, mivel 18mV-ot kell felerősíteni egy legalább 3V környékére lehetőleg precízen szerintem nem túlzás aztán lehet csak én gondolom így, ilyen téren elég maximalista vagyok:D Amúgy úgy tudom lehet tőlük próbadarabot kérni ingyé csak nem mindegy h reggelsz be...
  • pointer4
    #1569
    Elektronikához én hal vagyok, de azt tom hogy kell egy IC, és kell neki 2 lábacskájára valami ellenállás arányt rakni és akkor annak megfelelően erősít. Építettem én quad405 öt :D az is így kezdődik :D

    Ez az "AD.." ? Ez analóg device ? Mert ha igen. az jó hogy jó, de nem túlzás ? :D
    Mondjuk ha lehet venni 1 db-ot akkor okes :D
  • tomi555
    #1568
    JA és Pointer, nem tudom nézelődtél-e már h mivel erősíted fel a LoadCell jelét, de én már kinéztem. AD624 a kiszemelt direkt ilyen célokra fejlesztették ki és nagyon jó DC adatai vannak.
  • tomi555
    #1567
    Hehe nekem spec tervbe van véve:D mondjuk majd talán nyáron. Ma nézelődtem kicsit mennyiért tudok panelt gyártatni, még végig kell egyszer futni rajta de úgy számoltam h olyan kb 4-5 ezer Ft körül adom majd a joy panelt. Amit tud: 8 analóg bemenet, 32 gomb és egy 8 irányú pov. A gombok egy 2x6-os csatlakozósorral tudnak majd kapcsolódni és matrix elrendezésben kell őket bekötni. Amint legyártatom a panelt rakom őket össze. Viszont sokat segítene ha akit konkrétan érdekel jelezné, h tudjam kb hány panelt csináltassak.(Pointer neked 1 be van számolva:))
    Köszi és jó építgetést mindenkinek, látom azért van pár ügyeskezű emberke:)
  • pointer4
    #1566

    Kíváncsi leszek majd ha egy FFB-s kormányt hozol össze. :)
  • Rainbow15
    #1565
    Csináltam egy szekvenciális váltót is :)
    kep1
    kep2
  • pointer4
    #1564
    Jézuska el van foglalva mostan :D :P
    Majd nyuszira :P
  • bzs770316
    #1563
    Lassan teljes izgalmi állapotba kerülök!!!!!Remélem írhatok a Jézuskának, hogy ilyen legyen a fa alatt!
  • bzs770316
    #1562
    Nagyon szépen összeszedted!!!!!!