12
Philips DVD 737 szoftver frissítés
  • 1966
    #12
    Szia! Hát erre gondoltam,csak nem akaródzik elhinni,hogy egy ekkora cég /persze karöltve a többi hasonlóval/ ennyire sz@rik a fogyasztókra!! Nem hiszem hogy ezt nyugat-európában,simán megtehetik!! Mi még mindig balkán vagyunk.....
  • Seth
    #11
    Arra várhatsz hogy ők valamibe is segítenek. Még nekünk se szoktak válaszolni. Mégcsak fél éve dolgozom ott, de már az első héten világossá vált, hogy a Philips nem veszi valami komolyan a dolgolat. Lecseréljük aztán jólvan-mondják magukba. Persze nekünk mondják bőszen : "TÖREKEDJÜNK A KÉSZÜLÉKEK MEGJAVÍTÁSÁRA" , de hogyan ha az alkatrészek sokszor drágábbak a vételárnál, nevetséges...
    Szóval amint látjátok nem igazán akarom védeni a Philips-et, vegyetek inkább Panasonic-ot. Bár az is akad néhány de nem olyan nagy mértékban.
    Ja és a műhely képe úgy fest, hogy nem látod a műszerészt , mert be van építve a a DVD-kből emelt falak közé...és sose fogynak el...
    10 készülékből 4 tuti hogy problémás, örülhet az akinek 1,5 évig bírja a gépe (akkor ténnleg nincs vele gond)-
    Naszóval ennyit erről...
  • 1966
    #10
    Seth! Ne idegesítsd fel magad,pláne ha nincs igazad!!! A legújabb firmware mindenkinek ingyenesen hozzáférhető innen: http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/dcbint?screen=start&s=ccc .Amúgy,ha szervizes vagy,akkor biztos azt is tudod,hogyha felhívom őket a Divx-Xvid lejátszási gondommal,akkor miért is nem tudják hogy az mit jelent???!! Persze ezeket a "különleges" rövidítéseket még a hazai forgalamzó se érti........komoly cég,mi?
  • lacibacsi
    #9
    Seth-nek valahol igaza van.

    Egy haverom a Panasonic asztali DVD íróját tette így tönkre (nem hivatalos frissítéssel) méghozzá úgy, hogy meg sem tudták javítani a szakszervízben sem...:-(
  • Seth
    #8
    Akkor elmondom okostojás hogy én nem bízom a nem hivatalos
    oldalról leszedett upgrade-ben. Most is jól megszivatod a tagot ha letölti a 4.1.26-os upgrade-et, amit a Philips jól elbarmolt és vissza is vonta(lehet hogy működik még utána a dvd, lehet hogy nem). Nekem aztán édes mindegy...
  • ZoRaL
    #7
    1. http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1080216519
    2. http://forum.speier.hu/index.php?showtopic=3
    ha még kell .nfo szóljatok :)
    amúgy király a cucc, van nekem is :)

    csuma
  • NeoMaN
    #6
    amúgy google: Philips DVD 737 firmware
    kb 1000 találat...
  • NeoMaN
    #5
    itt van még május.05-ei is
  • NeoMaN
    #4
    Tessék:
    Philpis firmware
    Ilyen hülyeséget meg, hogy csak a philips oldaláról lehet ilyesmit letőlteni services jelszóval... LOL
  • lacibacsi
    #3
    Üdv néked Seth!

    Ezek szerint a CSK-1 mégsem győzött le?!?!

    Bocs a tréfáért!

    Szóval a pontos típus : 737/02.

    Ha tudsz hozzá szerezni frissítést azt nagyon megköszönöm.

    Üdv!

    lacibacsi
  • Seth
    #2
    Én egy Philips szervízben dolgozom adminisztrátori, alkatrészrendelési munkákat csinálok.
    Namármost: software upgrade-et csak a Philips szervíz oldaláról lehet letölteni, ami csak szervízek számára elérhető (user, password, service code miegymás kell a belépéshez), na ezt nem mondhatom meg, de ha akarod utánanézek a dolognak , letöltöm az upgrade-et , feltöltöm valahova. A továbbiakat majd akkor.,...
    Ja ami fontos: A típusnál a perszám: tehát 737/xxx, ha nincs ilyen akkor nem érdekes de ha van akkor fontos, mert ha rossz szoftware-t adok(ami nem áll szándékomba) akkor buktad a dolgot.
  • lacibacsi
    #1
    Sziasztok!

    Vásároltam egy Philips DVD 737 asztali DVD-lejátszót, ami DivX-et is le tud játszani.

    Nagyon jó készülék és ráadásul a gyári lehetőségeken túl (DVD+R, DVD+RW lemezek lejátszása) megbírkózik a "mínuszos" lemezekkel is.

    Amit eddig próbáltam a Divx-es filmjeim közül, azokat is lejátszotta.

    De! Az újabb filmek egyre újabb kódolással készülnek, amit valahogy le kellene követni a lejátszómnak is. A leírásban bizonyára benne van ennek módja, de sajnos csak német nyelvű használati utasításom van hozzá.

    Tud valaki segíteni abban, hogy mi módon tudom frissíteni a szoftvert? Honnan tudok letölteni és hogyan tudom azt a gépre átvinni?

    Kérem azok segítségét, akik már láttak ilyen készüléket!

    Köszönöm!

    lacibacsi