18976
  • shevy
    #204
    még a neve is szarul van :)
  • shevy
    #203
    ronaldinho szar igy szerintem
  • Breki33
    #202
  • shevy
    #201
    nem kötök bele, én is nagyon várom, és pes párti vagyok, csak nem a dánok meg a svédek kezére kéne a kesztyű ahogy a képeken, mert ők nem fáznak :) inkább KAnu kezére vagy Kufurnak :), de nem kéne minden második emberre kesztyű
  • The Hedgehog
    #200
    ecsém ilyenbe belekötsz? legalább ezek belerakják a játékba nem mint az EA!
  • Terminátor14
    #199
    Télen, -10°-ban is süthet a nap, de attől még hideg van..;-)
    Ezér köll a kesssztyű :)
  • shevy
    #198
    nem tudom miért erőltetik annyira a kesztyűt, napfényes mindenféle meccsen
  • fhsasa
    #197
    uu bazz az EAnak nagyon össze kell magát szednie... vagypedig becsődölnek :D
  • The Hedgehog
    #196
    Tetszik, hogy a közönség olyan színekbe öltözik amilyenbe a hazai csapat :)
  • Breki33
    #195
    jó reggelt
  • The Hedgehog
    #194
    A tűz effekt marha szép meg amúgy is marha jól néz ki minden! Komolyan minél több kép van annál jobbnak ígérkezik!

    OLÁ! ja és jó reggelt!
  • Breki33
    #193
  • Breki33
    #192
  • Breki33
    #191
  • Breki33
    #190
    hát izgatást fog végrehajtani P
  • The Hedgehog
    #189
    És miért baj ha ide irogat?
  • Breki33
    #188
    mohus P
  • The Hedgehog
    #187
    ki forg ide irogatni?
  • Breki33
    #186
    ja és ide fog irogatni milyen jó

    asszem házigazda jogot kell kérnem :-)
  • The Hedgehog
    #185
    nem! a PC-s megjelenés okt eleje!
  • fhsasa
    #184
    nade ne ps2 legyen máá.
    japánnban pc-re is aug-ban jelenik meg, nem?
  • mohus
    #183
    "hacsaknem vki elmegy japánba, megszerzi és felteszi netre"

    remélem ,hogy felteszi valaki a winning eleven 8 PS2-es verzióját a netre:) de ahhoz ne kelljen már odamenni:)
  • fhsasa
    #182
    akkor bocs, figyelmetlen voltam :)
  • Breki33
    #181
    már volt
  • Breki33
    #180
    "KONAMI Japan" has released their latest "NewsMag Video", which shows a report about the Japanese "WE tournament".
    Also, you can see about 5 seconds ingame of the new WE 8! That's not really helpful but at least we've got something of "WE 8" in action!
  • fhsasa
    #179
  • OPM
    #178
    és ez mitől ingame?
  • fhsasa
    #177
    hja de PCre kéne, oda meg EUban október...
    hacsaknem vki elmegy japánba, megszerzi és felteszi netre
  • mohus
    #176
    Zico bácsi még jó formában van

    es ott figyel a végén a megjelenési dátum is

    AUGUSZTUS 5!!!!! már nem kell sokat aludni....
  • mohus
    #175
    le
  • The Hedgehog
    #174
    Hmmm érdekes... ugye van 1-2 kocka az intróból. Nos láthatjuk, hogy azt rakták bele amin a hangsúly van és ami újdonság lett a játékban: távoli lövésből született gólok, gólörömök, outgame animációk, arcok és itt mozognak a mezek is, lobognak a szélben. Most ez vagy csak körítés vagy ez olyan kis eltitkolt apróság lesz, mint a PES3-nál anno a hajmozgás...
  • Breki33
    #173
    ja megvan

    ilyenkor jövök rá milyen jó a Smart Explorer
  • Breki33
    #172
    miazhogy a neten lejátszod?
  • Breki33
    #171


    A másikban már kilinkeltem
  • The Hedgehog
    #170
    megnyitom és neten lájátszom kész! Marha fasza!!!! Az intróban a szél mozgatja a játékosok mezeit... bele sem merek gondolni, hogyha ezt megvalósítanák :D
  • The Hedgehog
    #169
    eh hol találtál ilyet?
  • Breki33
    #168
    ti le tudjátok játszani a KONAMI-s ingame video-t?
  • The Hedgehog
    #167
    1. ez egy jelentős bukta lehet, de ne feledd, hogy a legtöbb játékos nem nyomaj online és nem ez a tény fog dönteni

    2-3. lopnak igaz, de egyelőre nem láttam azt, hogy képesek-e őket úgy átültetni, hogy azok ténylegesen szerves részét képezzék a játékmenetnek. A PES-ben vannak furcsa testtartások. Nekem pl a gólörömöktől hányingerem van. Én azt vettem észre, hogy ha a játékosnál labda van akkor tök jól animált a mozgás, de azok a mozgások melyek labda nélkül történnek már gázosak. Ezek a FIFA-ban sokkal jobbak, viszont a PES-ben az összefűzése az animációknak jobb.
  • Breki33
    #166
    Hát én meg úgy látom, hogy

    1. Ha nem lesz online akkor elég jelentős ziccert hagynak ki, hiába lesz jobb mint a Fifa

    2. A Fifa-ban kezdenek dolgokat lopni a PES-ből amik egy része elég gagyi egyenlőre, de ha ezt megcsinálnák rendesen hmmmmm.

    3. Van azér egypár dolog ami a fifa-ban jobban tetszik
    Ilyen pl a játékosok általános mozgása (nem az egyedi mozgások), kicsit fura PES-ben a terpeszállás.

    4. Tegnapelött felraktam újra a 2003-at mondom játszok egy jó-t
    És valahogy olyan fura volt, pedig szerintem az az egyik legjobb rész, nagyon sokat multiztam vele.
    Tegnap meg proffesionalon alig ment.
    Mindig hirtelen akartam fordulni, hogy átverjem a védőt. P

    A gólomat viszont úgy lőttem hogy beadás a csatár meg előrevetődve lábbal a levegőben bekotorta,
    Ez az újabbakban nincs meg.
  • The Hedgehog
    #165
    Én az első KONAMI-s focival SNES-en nyomtam. Akkor még International Superstar Soccer volt a neve. Aztán jöttek a PS verziók. Mindegyik rész megvolt. Imádtam őket. Közben persze toltam a FIFA-t PC-n is és eszembe sem jutott összehasonlítani a két gamét, mert ugye két külön platformon más-más lehetőségek és fejlesztők vannak. De a FIFA 2002-nél már az EA is tudhatta, hogy nem szarozhatnak tovább mert itt a konkurencia és a nagyon jó konzolos és PC-s eladásokat maga mögött tudó játékuk mellé felzárkózott a PES és a TIF (PS2-n akkor még). Utóbbi kuhullott, de a KONAMI folyamatosan és okosan építette fel a játékát és ma már ott tartunk, hogy PC-n is masszív rajongótábora lett a PES sorozatnak. Igaz még nem akkora mint a FIFA-é, de ez csak a kezdet.

    Az EA-nak meg végre be kellene látni, hogy nincsenek előnyös pozícióban, mert a EURO 2004 csak azoknak tetszett max akik eddíg hunyorgatva láttak focis gammát. Kapkod az EA és ez azt mutatja érzik a veszélyt. Kérdés, hogy képesek-e robbantani és tényleges változtatásokat eszközölni a FIFA-n. Mert a PES4 veszett jónak ígérkezik és a KONAMI nem nagyon beszélt soha a levegőbe...

    Én kíváncsian várom a fejleményeket!