18976
  • Gabe18
    #121
    Hasonlóképpen voltam,csak én a Fifa 97,98,99,2000 után jutottam el a végpontra.Azóta csak bele-bele pillantok az aktuális fifába,megállapitom hogy szinte semmi sem változott ami számit,és elfelejtem...
  • The Hedgehog
    #122
    Igaz! Ha van egy multitap akkor tényleg nagyszerű a haverokkal közösben nyomni (és ez igaz PC-re is mert ott is van ilyen lehetőség). De azért van az online futballnak varázsa hidd el. Igaz nem sokszor próbáltam (akkor is csak a gyengus FIFA 2004-el) de szerintem a PES-ből marha jó online focis gamma lenne...
  • The Hedgehog
    #123
    Önmagában ez is adja el! A rengeteg apró részlet ami hiányzik a FIFA-ból!
  • The Hedgehog
    #124
    Emberek most nézem az 576-ot. Új PES4 képek és mondhatom így állóképen üti a FIFA 2005-t grafikailag. Hihetetlen dögösen néz ki. Erősítsetek meg!

    Itt érdemes a közönségre, a labdára és a csukák kidoplgozására figyelni:




    Khm nézzétek meg az arcok kidolgozását? Még hogy a FIFA ebben a legjobb marad...




    Ezen semmi érdekes! Talán a portugál színekben virító közönség :D




    Ehhez a képhez kell egyáltalán kommentárt fűznöm? Bámulatos a játékosok kinézete, a mozdulat...




    Egy új kép ugyanazon meccsről. Itt említeném meg, hogy ez valami új stadion (mint tudjuk az összes eddigi PES3-as benne lesz plusz egy csomó új).




    Az megújult szabadrúgásrendszer:

  • The Hedgehog
    #125
    "A Konami a mai napon hivatalosan is bejelentette a Pro Evolution Soccer negyedik részét. Érdekesség, hogy a szokásos PS2-es változat mellett, most egy időben elfecsegték a PC-s változat fejlesztését is. Szóval féljen csak a FIFA 2005, lesz itt bizony konkurencia... nem is akármilyen! Az első képeket itt leshetitek meg."

    [ Gamestar
  • The Hedgehog
    #126
    És íme alső PC-s képek:














    Egy render:

  • Breki33
    #127
    Jó reggelt

    A labda tetszik.
    Az 5-ön lévő fű nem de azt ki tudom javítani P
    A 6-oson meg a felhők kicsit furák vhogy tul nagyok

    A template-k is tetszenek a mezeken lehet javítani
  • Breki33
    #128
    Ja a drapériák is jók, de a nagyméretűeknek (Portugál adhattak volna kis gyűrődést)

    A #124-es képei állatok
  • The Hedgehog
    #129
    Szia! Jó reggelt...

    Igen a zászlók nekem sem tetszenek de majd lecseréljük :D kezd egyre jobban hypeolni a játék! LOL :D
  • The Hedgehog
    #130
    Kiváncsi vagyok mikor nyomnak ki egy videót (bár nem szokása a konami-nak)?!
  • Gabe18
    #131
    Mellesleg hóesést rakhatnának a játékba,ami mondjuk a füvön is meglátszik valamennyire.Hangulatos kis karácsonyi meccsekre jó lenne...
  • mohus
    #132
    na majd a Spartak Moszkva meccsekre...
  • mohus
    #133
    jé egy bíró
  • mike369
    #134
    ez a bíró dolog vicces, mert olyan hangulatos a game (we7i), hogy amíg itt a fórumon nem olvastam, hogy nincs bíró meccsek közben, addig fel sem tűnt...
  • Breki33
    #135
  • Breki33
    #136
  • Breki33
    #137
  • Kaplan
    #138
    Már nagyon várom!!!!
    Mikor jön ki a PAL?
  • Maxi
    #139
    Sztem az hogy most kihagyták az online módot az egy dolog, de a képek alapján simán veri a fifa 2005- t. A Fifák már nem olyan jók mint régen. Az idei év legjobb játéka lesz szerintem a PES4.
  • fhsasa
    #140
    ez csak a bevezető animban lesz. sztem a játékban nem lesz mezhúzás
  • Breki33
    #141
    miért ne lehetne?
    már mosis rángatják egymást
  • mohus
    #142
    ősszel

    a japáni verzió aug 5
  • fhsasa
    #143
    de akkor az azzal járna, hogy a mez kijön a gatyóból. nemhsizem, h meg tudják csinálni. bár ne lenne igazam
  • The Hedgehog
    #144
    Megvalósítható! A hajmozgást is medgoldották, ezt is meg lehet és nem is kell. Meg ált a bevezetőanimokban a játék újdonságait szokták kihangsúlyozni, szóval lehet...
  • fhsasa
    #145
    akkor oks.
    má' várom :)
  • fhsasa
    #146
    sajna a hajmozgás csak a nagyon hosszú hajúaknál van.
    jó lenne ha pl RVN-nak is lobogna a haja mikor fut :)
  • SnEaK MASTER
    #147
    Szerintem is lehetséges! Ezek a Konamis fiúk szívbol és megfelelo szakértelemmel készítik a focistuffjaikat, talán ez is lényeges tényezo abban, hogy miért is ilyen jó ez a Pro Evo!


    A képek egyébként GYONYORUEK!
  • Breki33
    #148
    naszép

    nekem meg nem hisztek
  • SnEaK MASTER
    #149
    Én nem mondtam ilyet... :)
  • The Hedgehog
    #150
    Új hír, hogy a játék a holland bajnokság összes csapatát tartalmazni fogja, valódi nevekkel és mezekkel. Íme:

  • The Hedgehog
    #151
    Új szkennek is vannak! Érdemes tüzetesen megnézni a képeket.


    Szkenn #1
    Szkenn #2
    Szkenn #3
    Szkenn #4
  • The Hedgehog
    #152
    Ja és itt a hivatalos japán reklámfilm. Tipikus! Nálunk az ilyet kiröhögik, de nekem pont emiatt tetszik. Zico megmutatja :) Még egy fontos hír, hogy a játék európai bemutatója szeptember 1-3 között lesz. ekkor egy jókóra adag infót kaphatunk majd a PES4 PC verziójáról is. A megjelenés pedig (eu-s) október eleje.

    Hivatalos Japán PES4 reklám
  • The Hedgehog
    #153
    Az egyes szkennen a középső képen az ajax stadiont érdemes megcsodálni! Nagyon szép! Marhára örülnék már egy ingame videónak a fenébe is :D
  • Kaplan
    #154
    Na kéremszépen! Ezek a szakennelt képek és a licencek, csak hab a tortán. Szerintem írjunk együtt egy levelet a EA sportnak amiben közöljük velük:
    Kedves EA Sport!
    Kérem állítsák le a Fifa2005 fejléesztését és szüntessék be. (jó sokáig )
    A konkurencia végleg legyőzte önöket. Én csak a veszteségek miatt szóltam
    Üdv: Pes rajongó
    <--- Ez az EA Sportnak
  • Davidus
    #155
    :D
  • The Hedgehog
    #156
    Figy én is PES/WE párti vagyok, de ettől még nem kell leírni a FIFA 2005-t. Kell a konkurencia. Az csak ösztönöz! És eddíg még az EA kezében vannak egyelőre a teljes licensz jogok megannyi európai bajnokságra. Az uccsó FIFA 2005 videó (az interjú) kezdett bennem pozitív érzéseket kelteni a FIFA 2005 iránt, de korántsem akkora érte a hype, mint a PES4-el szemben! :D
  • Kaplan
    #157
    Tudom de szeretem ! (a pes-t )
    Igazad van kell a konkurencia , akkor csak az agresszióm volt ami rajtam kitört.
    Már nagyon várom! Nem tudom Hedgehog amit a fifá-ról mondtál majd meglátjuk.
  • The Hedgehog
    #158
    Engem rohadtul elszomorítoptt, hogy az EA ismét át akar verni minket játékosokat. És én aki már a kezdetek óta rajongója vagyok a sorozatnak át vagyok verve immár 2 éve! Képembe hazudnak és ez azért már túlzás! De nem tudok érdektelenül lemondani róla mert hisz FIFA és csak kiváncsi vagyok arra a fránya 2005-re!
  • Kaplan
    #159
    Én is kiváncsi vagyok rá, de tuti nem veszem meg.
  • The Hedgehog
    #160
    Én még nem tudom! előtte mindenképpen letöltöm!