369
  • Gabesz amd64
    #289
    Az nem rosz azt beszarik aztán végleg szétamirtízálhatod majd
  • krall
    #288
    Én ám!

    Kiváncsi voltam mitől ketyeg :)
  • grebber
    #287
    Én most a procimat amortizálom folyamatosan 60-75 fokos hőmérsékleten tartom :(
  • CUCLI
    #286
    te csináltad? :D
  • krall
    #285


    Csendélet javascript:put('wink')
  • 0ppika
    #284
    Most lesz 1 éves, "csak" 30 ropi volt.
  • Gabesz amd64
    #283
    Aranyos!
    Mennyibe volt?

    Nem is tudtam hogy ezeknek is kell már egy molex csati!
  • 0ppika
    #282
    Kéken világít a kicsike
  • 0ppika
    #281
    Ja, én nagy megvagyok vele elégedve! Bár kicsit érdekes, mert a procija 300, a ram meg 400 mhz-es, és ez egyiknek (xt, sima, ultra) sem felel meg
    Láttál már erről a típusról képet?
  • Gabesz amd64
    #280
    Jól megy az Fx5600-od?
  • 0ppika
    #279
  • Gabesz amd64
    #278
    Picsába!majd legközelebb szólok!:-))
  • 0ppika
    #277

    Hát ha előbb mondtátok volna magamtól nem jutott eszembe.
    Meg elég szar minőségben tudok csak felvenni a 3 éves fényképezőgépemmel :(
  • Gabesz amd64
    #276
    Biztos megtartja!Kicsit önzö....
  • CUCLI
    #275
    vagy megtartottad magadnak az élvezetet?
  • Gabesz amd64
    #274
    Ja fasza lenne!!
  • CUCLI
    #273
    esetleg videót nem csináltál? :D
  • 0ppika
    #272
    ááá nem nem
    Amúgy kiszerelés előtt még párszor egy csavarhúzóval is megkóstoltattam, természetesen menet közben ekkor hagyta el az első két lapátját
  • Gabesz amd64
    #271
    Azért mert a SATU az jobb!!!!!!!
  • 0ppika
    #270
    Nem?
    Miért?
  • Gabesz amd64
    #269
  • CUCLI
    #268
    á de milyen jó már? nagy lendület a ház oldalára és kész is van az új szellőző rész a házra :DD
  • Gabesz amd64
    #267
    Hát az megeröltető! :-))
  • 0ppika
    #266
    Ja, az segített rajtam is #248 :DDD
  • CUCLI
    #265
    vagy a kalapács a sufniban
  • Gabesz amd64
    #264
    A legjobb modszer!Hogy kidobod a géped az ablakon és az arra járó úthenger nyomja ki belőle a szuflát!
  • duracellmumus
    #263
    csuda dolgok történnek ha egy ovatlan pillanatban eltávolítod a táp hűtést és megvárod mire eléri a kritikus 105c fokos hőmérsékletet itt unja meg az a két nagy henger és már kész is a tüzijáték ne felejtsd el eldobni az alaplapot és egyébb tulfesz érzékeny dolgokat ezeket az ínyencek flexel is fogyaszthatják***az sem utolsó ha teleszórod pórral (ami jobhelyeken a pórszívóban van)és vársz és vársz ja tiltsd le a temp control alarm funkcioját egy két hét után idegesítő egy picit a csipogás (ezzel a módszer garantáltan 80c fok fölött tartja a procidat persze ez folyadékhűtésnél nem válik be!!!)
  • Gabesz amd64
    #262
    Hát ez qva jó geco!!!
  • CUCLI
    #261
    az :D
  • barret
    #260
    Kékhalál:))
  • CUCLI
    #259
    PC AMORTIZÁLÁS ha a saját géped nem mered verni akkor itt van ez..
  • CoolStuff
    #258
  • CUCLI
    #257
  • CoolStuff
    #256
    PC tönkretétel tippek:

    Gépünk belül számtalan csavart tartalmaz. Ezek működés közben kicsavarva, főleg a nem megfelelő csavarhúzó használata esetén jó eséllyel esnek be valahova, könnyedén rövidre zárva ezzel az adott alkatrészt. Megfelelő erő és irány alkalmazása esetén beletörhetjük a csavart a menetbe.

    Hardvereket tönkretehetünk csupán azzal is, ha hozzájuk érünk, köszönhetően az elektrosztatikus kisülésnek (ESD, electrostatic discharge). Erre a legnagyobb esélyünk akkor van, ha a levegő páratartalma minél kisebb, valamint a szőnyeg és a cipőnk talpa is műszálas vagy szintetikus anyagokat tartalmaz, azaz műanyagból készült.

    Gépeink szeretik a folyadékokat is, nem válogatnak, a tiszta víz okozza a legkevesebb problémát (vízhűtéses rendszerek előnyben), a kávé, tea és a szénsavas üdítők, különösen a Cola azonban igen hatékony tud lenni, különösen, ha az alkatrész tartós ideig abban áll.

    Próbálkozhatunk foglalatba illeszkedő elemek (kártyák, memória, processzor) fordított behelyezésével is, illetve csatlakozók fordított bedugásával, erre legjobb példa a régi AT-s számítógépek alaplapra csatlakozó tápkábelei, a tűzijáték eléréséhez nincs más dolgunk, mint úgy bedugni őket, hogy ne a két fekete érpár legyen középen.
  • Punkerwork
    #255
    behoztak 1 monitort reggel, úgy kezdte mint 1 csillagszóró utánna már lángok is kicsaptak belőle :)
  • duracellmumus
    #254
    -a dolog azal kezdődőtt hogy a táp sehogysem (a gép sem) akart elindulni-(3hete játszott rajta a haverom)mire beértem a tápventi már egyenletessen elkeverte a szobában a füstöt gondoltam tápcsre segíthet(+5 rugó)nembaj még semmi sincs veszve elküldtem haveromat tápÉ -haszétjátszottadvegyémásikatelgondolásbol-eurocase300wpfcbaszás ugye hogy nem is hangzik olyan szarul-az a lényeg hogy duruzsol azt kész nem?-régitáp kikap mély áhitattal a szemetesig,ujtáp berak, csodálat garí lap elrak, edig ismerős nem??? bekapcs......feszült várakozás.......a képernyő sötét....még mindig..biztató villanás...A GÉPHÁZBOL,fanyar mosoj doboz oldala le ja nem akarta abbahagyni amikor kinyitottam még izzot a vincsi alja (gari elfelejtve)a cdkből meg nem fogyott a füst-itt a vége az izgalmas résznek-mivel a doboz a szivemheznőtt ezért jobblábbal tapostam ki belőlle az alaplapot. a misztrál külsételmi nyomokra hivatkozva már nem akarta kicserélni... ja valakinek nem kell egy pfc-s 300wostáp????
  • ollie
    #253
    3. típusú találkozások... :DD
  • 0ppika
    #252
    Találkozott egy szép nagy kalapáccsal
    A rohadt szar a második napján tönkrement, ill szerintem konstrukciós hiba miatt a venti lapátjai hozzáértek a védőrácshoz és csúnya hangot adott ki, ami nem tetszett nekem ...
  • ollie
    #251
    mi történt?
  • tajfun
    #250
    Pedig lehet. Felul kell egetni a rairt adatot.