369
  • CUCLI
    #1
    Nos én egeret és a billentyűzetet szoktam rendszeresen szétverni. eedig 2egér(görgős) és egy bill.
    Ti szoktatok ilyet csinálni? Ha igen miért?
  • CUCLI
    #2
    az 1ik egér nagyon is rászolgált mert generals közben akadt meg minden baja volt. Azt rituálisan vertem szét.. előszőr buzogányként hozzábaxtam az asztalhoz utánna meg széttrörtem és suliba bevittem tovább kinozni...
  • Punker
    #3
    1 db 286-s vezérlőkártya
    2 db 1'44 lemezmeghajtó
    1 db winyó
    1 db háló kártya
    1 db hangkártya
    2 db CD-ROM

    hogy miért? mert kiváncsi voltam a belsejére meg már úgyis rossz volt :)
  • CUCLI
    #4
    :D
    nekem volt vinyó is. Azt csak buliból meg a mágnesért basztuk szét. 2cdrom? azta ,azt még nem is néztem de jó hogy mondod!
  • rezsofiz
    #5
  • CUCLI
    #6
    vadálatoknak ideális fórum! [#boxer
  • Narancs
    #7
    Én csak az elcseszett CD-ket szoktam légpuskával szétlőni
  • Takezó
    #8
    úristen, hány cd-olvasót basztam már szét :) meg régebbi vinyót néhányat
  • skristof
    #9
    basztasd csak a cd-rom meghajtót....
    végülis.. csak pojánból van rajt a baszottnagy WARNING felirat!! :))
    (gyk: lézzzerrrr)
  • Borg
    #10
    Én gyengébb pillanatomban pár éve egy S3 Trio-t vertem széjjel.

    El is tettem, ittvan a szekrényben becsomagolva ami maradt belőle. Majd lefényképezem egyszer.

    Egy baszottnagy deszkával vertem szét, amiből kiállt egy 100-as szeg.

    Először csak arra voltam kiváncsi, hogyha a szeget belebaszom a GPU-ba, akkor mit mutat utána gépbe berakva. Csak kis sérülést akartam okozni neki, de olyat mellébasztam, hogy kettétört egyből az egyik ram rajta. Aztán már nem volt megállás...
  • stone
    #11
    Ráadásul láthatatlan lézersugár
  • barret
    #12
    Én most tervezem egy X-800 szétverését! De még nem jött össze rá a zsé...
  • barret
    #13
    És ha a meghajtó nem üzemel,akkor a lézer sem...
  • stone
    #14
    Egyértelmü, de ha rádugod a tápra akkor egyből indul mert keresi a lemezt.
  • Takezó
    #15
    le van húzva, ha épp basztatod :D
  • Borg
    #16
    Volt egy video anno, hogy egy nagy LAN partyról hogyan baszták ki a gyereket gépestül, mert elkapták ahogy cheatelt:)
    Na azt kéne ide beszúrni. Amortizálás felsőfokon:)
  • CoolStuff
    #17
    Ez a topik mega lol!
    Egér zúzás powa!:DDDDDD
    Én suliban ba*tam úgy rá az egérre, amikor nem működött, hogy kirepült a billentyűje egész a folyósóig!
    Idegességből nem nagyon zúzok, de hülyülésből volt már:
    cd-rom vs. boxer
    régi alaplap vs. minden ami kell
    táp baltával
    régi proci vs. fúró
    S3 Trio vs. fogó
    procihűtő vs. acélbetkós bakancs
    Tervek:

    majd vinyót akarok zúzni lapáttal!:DDDD
  • K.András
    #18
    Bill-t kábé vagy 4-5-öt vertem már szét,meg egy egeret is sikerült összetörni,de amugy rendszeresen ki szokott kapni a gépem,bár azért vigyázok ne vigyem tulzásba...
  • CoolStuff
    #19
    Az enyémet dédelgetem, soha nem bántanám, bár néha amikor fagyi van, akkor Bill-t rendesen szétrúgnám, de utána nyugottan formattálok tovább!:D
  • steweee
    #20
  • szurmakotium
    #21
    Az én storym:
    weboldal szerkesztés, közben gyakori egér akadás, hihetetlen beidegesedés, csatlakozó gépből kitépés, fejfelett egér farkánál fogva egyre gyorsabb pörgetés, levegő süvítés, tartani nem bírás, elengedés, egér falon porrázúzódás, porszívózás, kéthétig még műanyag szilánk találás ...
  • szurmakotium
    #22
    Meg egyszer régen egy Antiq-on volt olyan, hogy ki tudja messzebb dobni a monitort a művház betonplaccán ... ;)

    Mondjuk nem TFT-ket kellett hajigálni ... hanem régi lepusztult füstös CRT-ket ... volt amelyik királyúl pukkant ...
  • ollie
    #23
    Én anno a C64-emet vertem rendszeresen, mert néha szemetelt a kép, de nem hogy baja lett volna, jót tett neki. :DDD
  • repro
    #24
    How to deal with cheaters
  • oneal1
    #25
    én egyszer áttoltam a fűnyirót egy ati radeon 7200-n vagy mi:))
    röpült midnenfelé:))
  • Punker
    #26
    erre gondolsz?
  • Borg
    #27
    Nekem egyik linken sem működik a video. De biztosan az:)
  • CoolStuff
    #28
    Ez müxik, csak fogadd el a Microsoft tanusítványt:
    Itt egy jó link!
  • BBking
    #29
    Repro-é jó
  • CoolStuff
    #30
    Borg szerint nem!
    Nekem mind2 ment!
  • Borg
    #31
    Neked fent van a WMP9? Lehet nálam az a gond, hogy nem tettem fel. Ezen csak egy sima szürkeség van végig.
    Néhány WMV videónál ezt csinálja.
  • repro
    #32
    ....verd szét...
  • CoolStuff
    #33
    Nálam fönt van, de a régi lejácccó is jó hozzá!
  • Borg
    #34
    De abban van a wmv9 codecpack, ami igy nekem nincs fent. De nem is fogom felrakni, emiatt az 1 video miatt:)
  • CoolStuff
    #35
    Átkódoljam neked?
  • Borg
    #36
    Ne. :)
  • CoolStuff
    #37
    Mé te voltál az?:DDDDD
  • Tufa16
    #38
    lekaptam ezt a videot! Az az igazság hogy én sem szeretem a csitereket, de azért ez durva volt amit csináltak a Csávó gépével...Sztem elég lett volna megpofozni egy kicsit a gyereket, na de az hogy a gépét is szarrá törik az azért tényleg durva... ha jól selytem egy 2000 dolcsis gép volt...
  • Gabesz amd64
    #39
    Hogyne csináltam volna ilyet!
    Legalább kiélem magam!
    Egyszer lanparty után volt egy kis zuzás!
    Mindenki hozott fel egy két hardware cuccot ami már nem kellett(billentyü,egér,cd-rom,táp,házak)!
    volt egy 5kg-os kalapács azt adtunk nekik!Billentyűpergetés fejünk felett aztán földhöz vágás!Az komoly volt 1000 darabra hulott.A cd-rom az kemény dió volt de a kalapácsnak engedelmeskedett!
    az egérsétáltatás az nem nagy dolog!de a ház széjjelverése az viszont ütött!
    Úgy hajlott mint a rosebb!
    felis van véve kamerára!
  • Gabesz amd64
    #40
    Hát ja elég durva volt!De kötve hiszem hogy 410000 Ft-ba került volna az a gép!
    Szerintem csak a csávó tüntette fel azt hogy 2000$-os volt a gépe!És ezért bukott le!Aztán törés...pakk