26
Miért pittyeg a billenytűzet, ha egyszerre 3 gombot nyomok?
  • skylerke
    #26
    üdv, most tervezem lecserélni a billentyűzetem. Én Razer Lycosa-ra gondoltam, mivel az egerem, egérpadom is razer és nekem eddig bevált. Még soha nem volt angol kiosztású billentyűzetem, de a gépeléssel szerintem nem lehet baj. Esetleg van valakinek véleménye, vagy tapasztalata ezzel kapcsolatban?
  • Zan
    #25
    Nekem Mortal 4-hez kellene olyan,ami kibít 8 gombot is akár:D!

    ha valaki tud valamit engem is érdekel:D!
  • Picar77
    #24
    lol
  • babaluga
    #23
    és óccsó:)
  • babaluga
    #22
    Sziasztok!

    Mondjuk valaki egy pontos márkát légyszi, ami USB-s és kibír 5 gombot eccerre! Fifához kellene. Köszönöm
  • ollie
    #21
    mondom, hogy noname
  • steweee
    #20
    márkát megadod? legközelebb olyan veszek!
  • _Vegeta_
    #19
    Ugynezki ez egy randomize jelenseg
  • I.C.ram
    #18
    Nekem egy Samsung legolcsóbb van, és már 3 gombnál beszopja.
  • janos666 #17
    Az A4Tech rádiós bellentyűzetem (egér billentyű egybe) kibír 4-et is. , de az 5. már beszopatja Akkor dobjam ki?
  • _Vegeta_
    #16
    Nekem egyenlore Azona multimedias bill-em van, es pittyegni nem pittyeg, de ha 4gobot nyomok eccere, meghulyul az egesz... :\
  • Pheel
    #15
    Kivételek mindig vannak :)
  • ollie
    #14
    Az én noname 2000 Ft-os billentyűzetem sem blokkolós :DDD
  • cSuwwi
    #13
    Nekem egy rádiós Trust bill+egér (kombóm?) van. Nem volt 10 fillér, de nem pittyeg. (És szép fekete, nem az a randa szürke) :)
  • Pheel
    #12
    Bármelyik rendes gyártó (A4Tech nem az) drágább (nem 2000 HUF-os és alatti) billentyűzete :)
  • steweee
    #11
    ezt egyébként minek építik bele? mire jó?gondolom nem egy nagy technikai talámány, a régebbi gépeimhez a billentyűzetek sosem csinálták
  • _Vegeta_
    #10
    Vki tud ajanlani blokkolomentes(pittyegesmentes) keyboardot?
  • Glpetyus
    #9
    Én még mindig Mortalozok:PP
    A melóhelyes gépen:))
  • cSuwwi
    #8
    ezek szerint innen sem mortálozott senki régebben...

    akkoriban volt divat ún. nem blokkolós billentyűzeteket venni. Azon nem volt ám pittyegés :)
  • Glpetyus
    #7
    Lófa..t bill. függö...
  • I.C.ram
    #6
    Ez bill függő? Én azthittem, hogy BIOS-ban kell valamit szarakodni.
  • Pheel
    #5
    Veszel egy rendes billentyűzetet és az nem pittyeg, hanem beveszi :)
  • Glpetyus
    #4
    ide is
  • Glpetyus
    #3
    dettó
  • Tikal #2
    engem meg a beragado billenytyuk idegesitenek!!!!! nem lehet kikapcsolni sehogysem, akárhányszo beállitom, mindig visszaállitja magát ez a szar
  • I.C.ram
    #1
    A probléma adott.

    Idegesít, hogyha mondjuk egyszerre nyomom a jobbra-le-e gombokat, akkor nem reagál, és pittyeg! Ezt kilehet valahol kapcsolni? Mert pl. játékoknál idegesítő, jelenesetben UEFA EURO 2004.