27
Az új PC konzol !!!!
  • Police88
    #27
    Nekem is van egy olyan játékom (asszem az UEFA 2000)
    amit ha berakok nem is kell telepíteni egyből indul!
  • Petyus_
    #26
    Na ja.. Apex elhiszem hogy komoly cégnek tűnik, de az MS is az valamennyire :), a Nintendonak csak van egy kis tapasztalata a játékiparban (ahogy a Segának is volt), mégsem igazán versenyképesek a Sony mellett.. na ebbe a körbe azért nem olyan egyszerű betörni, főleg nem egy halott ötlettel. Ennél még a Phantomban is több a fantázia. =)
  • Alien!
    #25
    naja...csak amikor egy MS is csak nyögvenyelősen tud valamicske eredményt(?) felmutatni,és a nagymúltú Nintendo is szenved,akkor az Apex kihoz egy ilyen rohadt ötletes gépet....pffff...
  • CSOCSO
    #24
    majd meglatjuk... amugy meg ne itelkezzunk elore... valamit csak tudhatnak az apexnel ha ilyenbe mernek fogni.. es meg is cisnaljak... ok se annyira hulyek hogy halott cuccost hozzanak ki es bukjanak milliokat....
  • mb66
    #23
    Ezt nemértem mitől nevezitek ezt konzolnak??
    ez egy semmi,egy halott cucc.
    a konzol attól konzol hogy megjeleni egy viszonylag erős vassa, és 4-5 évig RÁOPTIMALIZÁLJÁK a játékokat.
    ettől jó. (ezért nemértem hogy sokak miért kérdőjelezik meg azt hogy az Xbox egy igazi konzol lenne)
    ez a szar Apex viszont semmire se lesz jó...
    12 pc game t futtathatsz rajta de már mikor kijön az akkori nagyágyúk se fognak rajta rendesen menni...
    erre senki sem fog exkluzív játékokat fejleszteni
    kár ilyen szarságokkal kísérletezni, remélem hatalmas bukta lesz!!!!!!
  • Seth
    #22
    Ez egy akkora baromság hogy nemigaz
  • Dante2
    #21
    Szerintem nem rossz ötlet !
  • Alien!
    #20
    és a legfájobb,hogy egy alapos piackutatás után rájöttek okosan,hogy erre a gépre szükség van....inkább adakoznák el a felesleges pénzüket...vicc.
  • ge3lan
    #19
    ez már elavult mielőtt kiadták volna.mi fog ezen elidnulni?
    meg milyen konzol már az,amiből lehet normál meg butított változatot is kapni? és akkor az egyiken akad a másikon fut rendesen a (régi) játék.ez nem konzol,hanem egy használhatatlan pc.
  • Petyus_
    #18
    Tudod hogy működik? =))

    Behelyezed a CD-t, szépen felinstallálódik a program, tehát nem kell 3-szor a "Next"-re kattintanod, hanem ezt a bonyolult műveletet a szupertechnológiájú konzol elvégzi helyetted. =))

    Ez az ötlet egy idiótaság, ami értékes játék csak PC-n elérhető, az azért van úgy 95%-ban, mert egér és monitor felbontás kell hozzá.

    A PC legyen PC, a konzol meg legyen konzol.
  • FREAK
    #17
    Kamu az egész

    "a tulajdonos csak szimplán behelyez egy Pc-s játékot a gépbe, és már játszik is"

    Persze, ez már egy 2CD-s játéknál sem működhet, azt meg ne mondja senki, hogy az összes eddigi játékot kiadják DVD-n csak ezért...
  • Police88
    #16
    MODDOLÁSnak vége?
    Az xboxon sokminden van példáúl a halóhoz,sprinter cellhez.
    (pályák javítások stb.)
  • repro
    #15
    igazad van. hirtelen felindulásból nem gondolkodtam :)
    és az előző postban benne is van a lényeg többé kevésbé:
    "1. a pc-sek olyan hatalmas elő itélettel vannak ezekkel a fix harverű dobozokkal szembe, hogy inkább megkurják a saját anyjukat mint, hogy vegyenek egy ilyet."

    De úgyis el fog halni, mert kicsinálja az M$ és az IBM... vagy ellopja az ötletet és akkor vége az emberiségnek.
  • barret
    #14
    Ez is mehet a süllyesztőbe...Mire kijön,már elavult lesz...Majd adnak hozzá egy listát,hogy melyik gamék indulnak el rajta...
  • Adi
    #13
    Kimész?:D
  • Adi
    #12
    Én ha emlékeim nem csalnak azzér mert beteszed a pc rom-os gamet és bele van írva ebbe a gépbe egy rendszer ami viszi a gamet... De én se értem amint lentebb olvashatad.
  • FREAK
    #11
    ez mitől PC? sima konzol
  • Adi
    #10
    Fhuuuu látszik, hogy nagyon nem vagy a konzolok terén egy nagy mester.
    Csak gyorsan egy példa: X-box>> UT>> Patch
    még egy példa(most juttot eszembe): X-box>>DOA röplabdás game>> Nudepatch.
    Miről beszélünk kérem szépen. Szinte biztos, hogy belebasznak egy wincsit. Online szolgáltatásnak is kell lenni-e. Még több pénz.
    Aztán a hackerekről ne is beszüljünk, hogy milyen védelmi rendszer lehet ebbe a kis machine-be?!
  • Adi
    #9
    Jól nézzki csak bizonyos kérdések elöttem rejtéjek.
    Gondoljunk bele kiadják egy 2.4gzh radeon 9700 kártyával(minőségű) 1gb rammal a gépet.
    Eltelik fél év 1 év és jönnek az egyre brutálisabb grafikájú gamek. Akkor mi lesz az akadozással? Vagy majd ő lejátsza a saját grafikájával? Nem értem. A fejlesztők majd külön erre is ráfogják programozni? Vagy majd tunningolni kell? Esetleg olcsóbb lesz az alkatrész mint a rendes pc-s alkatrészekké? Mert akkor megéri.
    Vagy ha már külön erre programoznak akkor ez már egy úgy mond pc-konzol = X-box. Amúgy én személy szerint nem jósolok nagy jövőt ennek a kisszerkezetnek, el is mondom miért;
    1. a pc-sek olyan hatalmas elő itélettel vannak ezekkel a fix harverű dobozokkal szembe, hogy inkább megkurják a saját anyjukat mint, hogy vegyenek egy ilyet.
    2. Ps3, X-box 2, GC2. 3 Titán között elfog tünni SZVSZ, főleg a PS3 mellet. Sony Powaaa!!
    3. Majd dvd-re írják vagy cd-k re a gamet? Ha dvd-re nincs nagy probláma de ha cd-kre akkor majd mint vmi hülye cserélgetni fogja az ember mintha ripelt FF-el játszana?
    Még lenne pár kérdésemde nincs kedvem olyan sokat irogatni.
  • aabyssx
    #8
    BTW nem mintha érdekelne ez a tévépécé, de a jelenlegi PC-s játékos helyzetnél SZVSZ sokkal jobb.
  • aabyssx
    #7
    "soxor kell javítani a szar játékmeneten"

    Mer' mos' megtehetik a fejlesztők, hogy piacra dobnak egy bétáőnak sem nevezhető verziót. Majd ha tudják, hogy ami egyszer ráégett a korongra az olyan is marad, akkor úgy is fognak fejleszteni.
  • Dante2
    #6
    Of koz hogy nem új, hanem kipróbálható lesz.
  • repro
    #5
    Naneee
    Már a PC-t is farba akarják bszni???
    Jönnek az egység játékok, amiket ha megveszel szépen készen vannak.
    Nem tud rajta a fejlesztő javítani. És hibák nem csak hardverből/szoftverből adódnak, hanem pl. soxor kell javítani a szar játékmeneten.
    A játékok MODdolásának is vége, GoodBye HL...
  • Cat #4
    http://www.sg.hu/cikk.php?cid=30568
  • Cat #3
    ez mér uj? vagy féléve olvastam már róla
  • Dante2
    #2
  • Dante2
    #1
    Sztem érdeme megnézni.

    "Egy hatalmas ötletet kell, hogy bemutassunk nektek, hiszen hamarosan kipróbálható lesz az első Pc konzol ! A Digital Interactive Systems Corporation (DISC) a napokban jelentette be, hogy az idei E3-n mutatja be, az Apex Digital Inc.-el közösen fejlesztett díjnyertes ApeXtreme játék konzolját.

    Valójában mi is ez az ApeXtreme? Egy olyan pc konzol, mely segítségével, örökre elfelejthetjük a PC-s játékvilág gyermek betegségeit, a telepítéseket, a konfigurálásokat, a hardverből, szoftverből adódó hibák megoldását.

    A szerkezet szerepe valójában nagyon egyszerű, de mégis zseniális, hiszen a DISCover "Drop and Play" technológiának köszönhetően, a tulajdonos csak szimplán behelyez egy Pc-s játékot a gépbe, és már játszik is, ráadásul nem az asztal előtt görnyedve, hanem kényelmesen a nappaliban a TV előtt. "

    forrás: konzol.hu