14
  • N.E.O.!!!
    #14
    "olyan szintű interaktivitás lesz benne, amit addig csak a Duke Nukem 3D-ben láttunk"

    Hehhe, nem tom, hogy ki játszott a DN3D-vel de abba szerintem annyi interaktivitás volt, hogy lehetett hugyozni, meg pénzt dobálni a kurváknak. Meg beszólt néhányszor:"Dög előttem, dög utánam"
  • janos666 #13
    Amúgy hüje vagyok ehez, de olvasás közben akaratlanul is rákattintottam a "jelentkezhet"-re. Ez hogy működik, postán kiküldik magyarországra DVD-n, vagy mi?
  • Aquli
    #10
    olyan játékok kellenének mint a CIV, de nincs rá igény :/
  • vinii
    #8
    "Ebben a játékban is a Jó és a Rossz vív meg és persze mi győzünk majd."

    Lelötte a poént ;-)
  • Troll
    #6
    Nekem nem a grafikájával van bajom, úgysem játszom ilyesmivel. Az a problémám, hogy már megint kihoznak egy semmiről sem szóló baromságot.
    A sokezer éves földmegmentőjeangyalember megy és legyak sokakat. Hát ez remek. Mondhatni brilliáns. Most komolyan, magam sem tudnék jobbat kitalálni.
    Ebből a műfajból az UT az, ami szerintem megállja a helyét: csak és kizárólag a gyakásról szól, nem próbálnak meg köréhányni valami mondvacsinált szarságot sztori címén.
    Ki tudja hány év után még mindig a lineáris sztorinál, meg a HKMP5-nél tartanak... Mi van, a világ szoftveripar összes kreatívja a WTC-ben volt konferencián???