8
  • TeszteloPontHu
    #8
    Butaság nem elmenni, hiszen az országnak többszázmillió Ft-ba kerül a választás megszervezése, a szavazólapok kinyomtatása stb. Ne menjen ez a pénz szemétbe!
  • mrzool
    #6
    Persze ezzel tisztában vagyok. Nem sajnáltatni akartam őket, csupán rávilágítani, hogy az alap fizujuk bizony nem lesz olyan sok, mint Frank gondolta. Más kérdés, hogy még így is széjjel fogják keresni magukat.:)
  • Tetsuo
    #5
    Ez csak az alap. Juttatások, költségtérítések, sikerdíjak nélkül..
  • Tetsuo
    #4
    A jelenlegi EU parlamenti képviselők fizetése 3 és 11 ezer euró között van, ezt egységesen 8600ra akarják változtatni.

    Ha jól hallottam a magyaroké ha nem 8600 lesz akkor 5000.
  • Cat #3
    meg a költségtérités - ha kimegy és aláirja a papirt ülés elején hogy ott volt, kapásbol 200 euró üti a markát hó végén, és ehhez semmit nem kell csinálnia
    fizetik a repjegyet oda vissza, kinti szállást, kajaköltséget, stb. stb.
  • mrzool
    #2
    "a többezer eurós fizetést."

    Ezek szerint nem vagy tisztában a dolgokkal. Az EP-s képviselőket a hazájuk képviselői fizetése illeti meg. Magyarországon ez cirka 200 ezer Ft (+ juttatások).
  • Frank99
    #1
    teljesen mindegy.

    úgysem megyek el szavazni, egy szarházinak sem teszem a valaga alá a többezer eurós fizetést.

    majd mások megszavazzák, éljen!

    legalább nem én verem a fejemet a falba 2 év után, hogy Úristen, kiket küttem' oda?