23
  • Xelo
    #23
    én is!!!! sztem baró game lehet.. a videókról, képekről nekem naon a Jackie Chan fíling jön vissza... Ugyanis Jackie filmeiben van illen sok minden összevegyítve! Naon baró... csak remélem nem lesz problémám a kiírással
  • Beagie
    #19
    nah kijött, 4CD, mondjuk nekem a demo bőven elég volt ebből
  • N.E.O.!!!
    #18
    Igazad van!

    Driv3r oda fog baszni ennek meg a GTA-nak, esetleg a San Andreas veheti fel vele a versenyt, de az PC-n min. jövőre jelenik meg.
  • Atiii
    #17
    pontosan mikor lesz a polcokon? (pc re)
  • Gabe18
    #16
    Ez nem hangzik rosszul,grafika meg annyira nem érdekel ha a játék "megfog".
    Usa-ban elvileg ma jön ki...
  • Skyline
    #15
    San Adreas ide vagy oda a király most a driver 3 lesz...Egyik gta-nak sem volt még olyan autósüldözés hangulata mint a Driver 1 és 2-nek..:)
    És most jön a driver 3 ami trónramegy simán:)
  • Skyline
    #13
    Na akkor egy kisleírás..
    Főküldetések melett nemkötelező azokat csinálni rendőrként rengeteg bejelentés érkezik pl:
    Focirajongók destrukcióznak,barát összeveszett barátnővel utcán,csöves kirtabolt valakit stb...Mindhez oda lehet menni,és lehet hogy a problémát megoldja egy fegyverelővétel majd bilincselés,lehjet hogy alkalmazni kel brutkóbb eszközöket...
    Azis előfordul hogy a tettes kocsival menekül el és ha jól üldözzük kiugrik a kocsiból és megadja magát...Azis előfordul hogy az utcán ha nézelődünk gyanús személyt látunk és megmotpozzuk (bárkitmeglehet) bilincset is egyből rárakhatjuk például drogtartásért...
    Lehetünk akár rosszrendőrök is és minden ilyen helyszínt halomraölhetünk...Rajtunk múlik...+ ottvannak a küldetések amikben a bunyókbnan (például étterem) MINDEN úgy omlik szét ahogy kell...Ellenfelet rárugjuk asztalra?? összerogyiik ahogy kell...Szekrénybe rugunk mert kihajol az ellen?? Ripityára megy...
    Sorolhatnám még azt a rengeteg pozitívumot amik porigalázzák a gta hangulatot,játékmenetet...Gtaban a szép grafi elenére mkor kaunk ilyen MI-t és ilyen környezeti fizikt? soha..:)
  • Skyline
    #10
    Grafikabuzik mehetnek a picsbe kár hogy ez a cucc grafikailag nem de játékmenetre,élményre GTA részeket porbagyalázza:)
  • M@TriX
    #8
    hát ehhez nincs hozzáfűzni valóm, de szerintem fordulj orvoshoz :)
  • Tetsuo
    #6
    Hát ba* ez a VC-nél is szarabb grafika.
  • M@TriX
    #5
    lehet nem full beállítás, mivel nemsokára a boltokban így nemsokára úgyis eldől mit sikerült alkotni. a videók mondjuk sztem jók...
  • Skyline
    #3
    Segítek...Konzolon játszottam vele és igencsak megfogott a progi...Gta vc-nél jobban ütött....
  • N.E.O.!!!
    #2
    Hát, nekem az a rossz szokásom van, hogy a képekről alkotok véleményt a játékról. A grafikája szar. És a GTA-MP keveréket szerintem el fogják baszni, vagy leglább is nem lessz valami nagy durranás.