127
NICO
  • sci21
    #127
    és ami sotc helyek vannak az a icoban is meglesz?
  • sci21
    #126
    vki tud segíteni? először is hogy milyen ez a játék?milyenek benne a szörnyek ugyanazok mint a sotc ban v mi?és megakarom venni mert shadow of the c. szerelmese vok:Dde nem akarok csalódni az icoban megéri?imádom az ilíen féle játékokat csak nem tom mit várjak előre is kösz!
  • Sliderx
    #125
    Nem akartam beleszólni, de erre muszály reagálnom.


    "és onnantól már nem a madárcsicsergést hallod hanem a tinypunkot meg az egyéb trendi őrületeket :D"

    Na, akkor nézzük csak:
    Az EA Games egy kiadó és nem játékfejlesztő cég. Ők csak az adott stúdiók álltal fejlesztett programokat dobják piacra. Szal attól még, hogy az EA fogja kiadni a játékot, még nem lesznek benne mások a hangeffektek, stb.
  • mb66
    #124
    "Vajon egyszer ezeket is megveszi az EA?"

    .....és onnantól már nem a madárcsicsergést hallod hanem a tinypunkot meg az egyéb trendi őrületeket :D
  • Banyapapa
    #123
    milyen?
  • Sephi
    #122
    Senkit nem erdekel?
  • iib
    #121
    nincs meg valakinek a OST-je? v legalabb link ? koszonnem szepen ha lenne.
  • Sephi
    #120
    Megjelent.....
  • CHEAPBOY
    #119
  • UNREG
    #118
    "naon nem vagyok tole elajjulva"

    Miért nem csodálkozom én ezen?
  • Sephi
    #117
    Hat letoltotem a trailert de naon nem vagyok tole elajjulva.

    De beigazodott amit mondtam az orias gyilkolasrol es nekem kulnak tunik jol!
  • aabyssx
    #116
    ezeket is megveszi = őket is megveszi
  • aabyssx
    #115
    De azér' nem sok ilyen születik.
    Sajnos.

    Ránézek a képre és nem a pixelt látom, hanem a madarak csicsergését és a szél suhogását hallom.
    Eszméletlen, hogy milyen művészek dolgoznak ezen...

    Vajon egyszer ezeket is megveszi az EA?
  • aabyssx
    #114
    / megnézi gyorsan a crytek demo-t újra

    Hát...
    ...a technológia önmagában sz*rt sem ér.
  • UNREG
    #113
    Az Ico az ékes bizonyíték, hogy egy játék textúrák "nélkül" is lehet gyönyörű. Magyarázd ezt egy PC buzinak... :))
  • aabyssx
    #112
    Megnéztem. Ebből megvan a kézikamerás változat is.
    A kézi kamerás változat mellett volt egy másik is.
    Annak annyira gyönyörű a zenéje, hogy a video-t leminimájzolva szoktam néha hallgatni magában is.
  • aabyssx
    #111
    Meg ez is.
    Pedig milyen ratyi textúrákból rakják össze... o_O
  • UNREG
    #110
    Nem, ez mai.
  • aabyssx
    #109
    / megnézi újra

    ...baze', de szép!
  • aabyssx
    #108
    Ez nem vót' má'?
  • UNREG
    #107
    Ide is:

    Új Wanda and Colossus trailer!!

    http://media.ps2.gamespy.com/media/490/490849/vids_1.html
  • CHEAPBOY
    #106
    Akkor viszont elobb vagy utobb ossze kell veszniuk:D

    Lehet az is hogy vannak jo Colossusok, meg rosszak is. (talan egy ilyen colossussal is majd lehetunk...?:) )En meg ennek is orulnek ha benne lenne.
  • UNREG
    #105
    Nem is biztos, hogy le kell győzni, egy képen békésen ballagnak egymás mellett, lehet barátok... :))
  • CHEAPBOY
    #104
    Nem tudom, csak talalgatok a videjok alapjan:))
  • Sephi
    #103
    Wow! Kb ugy ahogy a POP WW -ben szejel kellet vagni a szorny labat majd felugralni ra es verni a fejet?
  • CHEAPBOY
    #102
    100% hogy a vilag amiben jatszodik ugyanaz.
  • CHEAPBOY
    #101
    rámászol, kemenyen kuzdesz hogy szet ne csapjon, le ne razzon magarol, sebzed ahol tudod (mint Gandalf a Balrogot), megkeresed a "kozéppontjat" s beledofod a szivibe a kardodat. Hatalmas remeges fenyar, nyoges/uvoltes, a lobaszogolem osszeesik, s mehetsz tovabb paripadon, ujabb kihivasok utan kutatva:)
  • Sephi
    #100
    Gondolkozunk mar el azon hogy ebben a jatekban vajon hogy kell majd legyozni egy olyan ellefelet ami egyenlo az Empire State Building-el (csak max hianyzik rola King Kong) ?
  • Afe
    #99
    Sztem a világ amiben játszódik az ua, mert mintha feltünne a kisfilmben az a csarnok ahova az ICO-s kiskölköt bezárták a cserépedénybe, de lehet csak hasonló( már nincs meg a game). Meg ugye az ICO csak a váron belül játszódott, az ezen kívűli világba simán beleférnek a kolosszusok
  • CHEAPBOY
    #98
    Amikor meg krealtam, akkor meg nem volt sajna szo rola, hogy teljesen mas cime lesz, s nem folytatas, csupan ugyanaz a keszito+ua. univerzum....
  • UNREG
    #97
    Át is lehetne nevezni a topikcímet (jogosult erre valaki?), annyira nem ICO2 lesz a Wanda.... csak a készítők azonosak, de hát a Jak-et sem Crash2-nek hívtuk csak azért mert a Naughty Dog volt a fejlesztő...

    A képeket elnézve csak a grafban lesz hasonlóság, a játékmenetben nem, arra gondolok, hogy a ICO-ban a legnagyobb szörny se volt nagyobb a szereplőnél, nem is a szörnyeken volt a hangsúly.
    A Wanda-ban pedig igencsak méretesek és gondolom a legyőzésük kapja a főszerepet.
  • CHEAPBOY
    #96
    Mikor jon mar eme muremek???
  • Neme.
    #95
    Nem, ICO2 nem lesz, egyelőre a Wanda and the Colossus néven ismert az ICO utódja, amiből a képek is vannak. Wanda egyébként a srác neve, a lóé meg Argo.
  • Sephi
    #94
    Miert az a cime hogy Wanda And the collosus ??

    Ki az a Wanda? Akkor ez nem az ICO 2?
  • balumaci
    #93
    Az egy se volt semmi, de ez ha lehet, még csodálatosabb lesz...
  • Neme.
    #92
    Egy másik fórumból link: http://www.videogamerx.net/bbs/view.php?id=vx01&no=8448

    A következőket írják: egy meglehetősen nagy területet lehet bejárni megszakítások nélkül (streaming). A srác a lovával egy lányt akar megmenteni, amihez le kell győznie ezeket az óriás szoborszerű lényeket. A lóval szabadon lehet közlekedni, különböző sebességekkel vágtázni, le-/felszállni, lovat magunkhoz hívni, pihenni (közben a paci legelészik).

    Szvsz minden idők legszebb játéka van készülőben (ami végülis nem nehéz úgy, hogy az eddigi legszebb az ICO).

  • aabyssx
    #91
  • Sephi
    #90
    Nem! En elkezdtem a jatekot de ugy 5 ora jatek utan erosen meguntam!
  • CHEAPBOY
    #89
    hat akkor biza nagy jobol maradtal ki, mar meginn:P potold:)
  • Sephi
    #88
    En az elso reszt sem voltam kepes vegig vinni :((((

    De aszem raalok komolyabban. Akkoriban nem volt huzza turelmem!