15954
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • broman191
    #15674
    A modolatlan, klasszikus élményt szerettem volna megtapasztalni újra, hogy mennyire állja meg a helyét manapság és számomra elég meggyőző még ma is, minden hibájának és relatíve kevés tartalmának ellenére... :) Ezzel a moddal nagyon másnak hat a játék, a maga módján stílusos és modern (túlzottan is) az idejétmúlt kiindulási alap ellenére. A "kínai kertes" területet alig ismertem fel a videóban, annyira sötét kékes a színvilág, az eredeti színes, fényes, csili-vili, nem túl realisztikus, de a maga módján hangulatos, fiktív street ricer éjszakához képest. A moddernek nyilvánvalóan nem volt célja a klasszikus érzés fenntartása. A moddal jó pár évet letagadós környezethez képest az ősrégi, mára kissé baltával faragott low-poly autómodellek már-már úgy festenek, mintha egy tizenévvel ezelőtti, számítási teljesítmény híján hattérnek valós fényképet használó, de elé pár pixeles játék engine karaktereket varázsoló kalandjátékot látnék... :D Kipróbálom majd mindenesetre a modot, hátha menet közben jobban meggyőz... :)
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2017.12.12. 17:14:43
  • Maxtreme
    #15673
    van ehhez egy elég komoly textura mod, miért nem dobod rá? :)
  • broman191
    #15672
    Úgy-úgy, számomra minden zenéje szinte ünnep és maga a játék is még mindig élvezhető...kivétel amikor az AI full kreténben nyomja a catch up-ot...főleg amikor vezet és nem kellene, akkor is. :D
  • Dency
    #15671
    Old but gold. Mindig a fülemben cseng a menü zenéje.
  • broman191
    #15670
    Need for Speed: Underground

  • Shodan
    #15669
    @köszi
    Project CARS 2 - Tél Evo VI-al















  • arty
    #15668
    bitang jó képek
  • broman191
    #15667
    Micsoda 'tactical topánka' van a karidon, előnyös lehet a susnyásban szaladgálva... :D Szép tényleg, de a DoF nagyon közelire lett véve (csak a képekhez?), annyira rosszul még nem látok, hogy ne tűnjön fel... =)
  • Shodan
    #15666
    Project CARS 2
















    Utoljára szerkesztette: Shodan, 2017.11.26. 09:48:14
  • Maxtreme
    #15665
    Szokásos BDO:)
    Spoilerbe mert nagyok



    Iszonyat szép lett ez az új terület, mintha egy teljesen más csapat csinálta volna mint a játék többi részét :)
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2017.11.21. 19:47:08
  • grebber
    #15664
    Spellforce 3 Beta









  • arty
    #15663
    Call of Duty: Infinite Warfare



















  • arty
    #15662
    Dirt Rally



    Assetto Corsa



    Batman Arkham Knight





    Sebastien Loeb Rally

  • arty
    #15661
    Wolfenstein 2: The New Colossus









  • Mr_no_NaMe
    #15660
    sztímen istenítik
  • grebber
    #15659
    Szerintem is ennek ellenére annyi gyalázást kap, hogy félelmetes... Mert nem teljes remaster mert nincs minden mm felújítva csak ráhúztak egy kis plusszt meg szar az írányítás meg szar minden.... Szerencsére csak nekik. Ami videókat láttam engem megnyertek, pláne hogy a régi magyarítása tökéletes hozzá ,mert a szövegekhez nem nyúltak hozzá.
  • Mr_no_NaMe
    #15658
    Aztaq!

    Voltam vagy 10 éves mikor ezzel játszottam még az ősidőkben. Nagyon komolyan felújították!
  • grebber
    #15657
    Outcast Second Contact








    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.11.15. 10:58:25
  • wollnerd #15656
    Elite Dangerous
    Megérkezésem a Beagle Point-ba.
  • zorrobomber
    #15655
  • wollnerd #15654
    Elite Dangerous
    Egy messzi Föld-szerű bolygó a (Sol)-Colonia-Sagittarianus A*-Beagle Point-Sol hosszú (>90.000 fényév) felfedező űrtúrámon.


    Plusz: Egy ritka gyűrűs bolygó, még a régebbről.

    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2017.11.06. 14:29:33
  • grebber
    #15653
    CoD WWII









  • grebber
    #15652
    CoD WWII










  • mike01010101
    #15651
    Én is, de végül megvettem és azóta nem tudom abbahagyni :) Nagyon komolyan szintet lépett a játék, igazi kellemes akció-rpg lett belőle.
    Az AC3 volt az utolsó amit végigjátszottam, pedig mindet megvettem. Ez most beszipantott.
  • Mr_no_NaMe
    #15650
    komolyan mondom, hogy nagyon szép...szerintem tetszene ez a játék. megjelenhetne már...
  • Hexex86 #15649
    Nincs az a modernizált minimap legalább. :) Bár nem vagyok nagy fan, de lehet rápillantok majd. Pedig nagy ellenérzéssel tekintettem az Origins-re, de kicsit más lett a játék ahogy elnézem.
  • zorrobomber
    #15648
    Határozottan jobbnak tűnik. Jobb felül azok az ikonok mit jelölnek?
  • AnuluWork #15647
    Szerintem sokkal letisztultabb a felület. Bár tény, hogy a Wildlandsből átvettek rossz dolgokat (lsd. 4. képen az ellenség jelzése), de ez van. Nem tudom, hogy régen ez jobb volt-e?

    Ilyen most:








    Ilyen volt régen:




  • zorrobomber
    #15646
    Egyébként meg kell hagyni hogy valamennyire érezhetik a problémát - Origins-ben már nincs minimap (ha jól tudom). Csepp a tengerben, de ez is valami.

    Breath of the Wild miatt Switch-et fogok venni +most már látszik hogy jó kis indie maschina is lesz.
  • n000rbi
    #15645
    Ott van ellenpéldának a Breath of the wild, ahol valami csoda folytán sikerült teleokádott képernyő nélkül is megoldani. (persze az is szerepet játszhatott ebben, hogy a legnagyobb ma élő designerek dolgoztak rajta)
  • Mr_no_NaMe
    #15644
    amúgy ezt én is tapasztaltam, csak még nem fogalmazódott meg bennem...régen lerakott a játék, és eridj - haladj stílusban így vagy úgy, de rájöttél a dolgokra...manapság lerak a játék, és rátol a kijelzőre nyolcvanhat terminált az egyik az irányt mutatja, a másik a küldetést, a harmadik a térképet, a negyedik a karakter hangulatát én nem is értem...ha meg kikapcsolod akkor meg elveszettebb vagy mint régen.

    Meg kellene találni az aranyközéputat mint a régi játékoknál. Kevés HUD, de annál tartalmasabb legyen. De ez csak az én véleményem (részben ezért sem tetszik az AC)
  • zorrobomber
    #15643
    Igen, mert tele van nem diegetikus kijelzőkkel, ahelyett, hogy immerzív eszközökkel mutatná meg hogy mi merre van. Ubisoft hírhedt ebből a szempontból, a Crew-ban még arra is képesek voltak, hogy ráfossanak egy nagy kék nyilat az útra, mert jobb nem jutott eszükbe. Aztán persze bevezették, hogy minden fis-fos kikapcsolható legyen (általában ezzel védekeznek a fanboyok még) de ez is a létező legolcsóbb megoldás, mert ha valami nélkül nem boldogulsz, akkor nem megoldás a kikapcsolása. Erre ráfejel még nálam, hogy eleve nem jön be a futuro-történelmi setting, értem hogy ez lenne a koncepció, de nem...

    Segítségképp:
  • Myselor
    #15642
    a kezelő felülettől hányás lesz egy játék?jézus.az nem zavar hogy van a játékban menü?szerintem eléggé gáz dolog az is így 2017be...
  • zorrobomber
    #15641
    Ja, kezelőfelület nélkül tényleg szép, azzal együtt meg hányás.
  • Mr_no_NaMe
    #15640
    fúbazmeg, de szép ez a játék.. :/ kár, hogy nem jönnek be annyira az AC játékok, bár talán ez bejönne... ha "megjelenik" akkor kipróbálom majd én is.
  • broman191
    #15639
    Nem tették túl magasra a lecet, jobban jártunk az előző részben, hogy bármennyire is közelített a hajnal, soha nem lett nappal... :D
  • AnuluWork #15638
    Assassin's Creed - Origins (2. adag)



















  • AnuluWork #15637
    Assassin's Creed - Origins (1. adag)




















    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2017.11.02. 21:36:30
  • grebber
    #15636
    Need For Speed Payback















  • broman191
    #15635
    Elex