15954
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • arty
    #15754
    mosmtár énis... (lucky dejól néz ki!!!)
  • broman191
    #15753
    Látok én is mindent Operával.
  • n000rbi
    #15752
    Én látom a Lucky-s és az utóbbi képeket is. (safari)
  • grebber
    #15751
    Lenti képeim sem jönnek már be valami gebasz lehet a képfeltöltö oldallal amit használok

    Disneyland Adventures [XBOX ONE]

    (Baromi hosszú játék ez. Szerintem 6-8 órám már benne van és 15%-nál vagyok. Figurákat nem kell bemutatnom Disney.... Sok van belőlük és mindenki küldözget mindenfelé hogy xy dolgot gyűjtögessünk neki..tehát egy idő után rohadt unalmas. A nagy parkban meg billiárd féle gyűjthető cumo van amit ha akarsz meg tudsz szerezni acsimaxoláshoz. Ezen kivül vannak portálok amin keresztül át tudunk jutni az adott karakter világában és ott pár pályát teljesíteni.)














    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.12.15. 14:09:45
  • arty
    #15750
    nálam nem jelentek meg a képek :/
  • grebber
    #15749
    Super Lucky's Tale (Xbox)











    117 lóherét lehet/kell (remélem a kell nem kötelező..bár az se olyan nagy gond) összegyűjteni ha 2-3-al számolok pályánként akkor az 1 hónapos 200ft-os game pass sem lesz elég hogy végigtoljam...Nem szoktam ilyan ugribugri gyermeteg cuccokkal játszani ,de most elbohóckodok vele mégis
  • zorrobomber
    #15748
    Kenshi (avagy RIP Jinsei)









  • zorrobomber
    #15747
    Kenshi

  • grebber
    #15746
    Gears of War Ultimate (Xbox One X)















  • broman191
    #15745
    Assassin's Creed Odyssey @ 1080p, ultra, 120% res scale. Kivételesen vanilla, eléggé eltalálták a színeket, fényeket. :)

  • grebber
    #15744
    Utolsó adag Gears of War 4 (csak a végére értem)








  • grebber
    #15743
    Gears of War 4


















    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.11.13. 12:12:21
  • arty
    #15742
    +1
  • broman191
    #15741
    Annyiért ajándék, de hogy emeljem a spúrmann tétet, anno ingyenes kipróbálási lehetőséget buherálva toltam végig.. ^^ Kár hogy mára szinte teljesen kihaltak a jóféle single sztoris GoW klónok, anno születtek tisztességes mennyiségben.
  • grebber
    #15740
    Gears of War 4 (Game pass most 200ft)













  • grebber
    #15739
    Call of Cthulhu











  • Maxtreme
    #15738
    Shadow of the Tomb Raider szintén















  • TBTPumpa
    #15737
    Shadow of the Tomb Raider


















  • Dency
    #15736
    Hali.
    Forza Horizon 4 demójából hogy tudom kinyerni a képeket amiket készítettem photo módban? Néztem a forza hub appon belül de ott nincs semmi. Játékban pedig rányomtam a megosztásra.
    Utoljára szerkesztette: Dency, 2018.09.15. 17:33:35
  • Mr_no_NaMe
    #15735
    Férfi harcos - varázsló - nekromanta esetleg?
  • benőmenő
    #15734
    Ha ilyen sok képet rak valaki, az mehetne spoilerbe, vagy simán url tag-be a nagyja, mert eléggé lehal tőle a böngésző.
  • broman191
    #15733
    Érdekes állítás, a screenshotos topikok ezt általában semerre nem támasztják alá.
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2018.08.30. 20:10:00
  • Maxtreme
    #15732
    nem csak női karakterekkel lehet játszani :D
  • Mr_no_NaMe
    #15731
    Annyira de annyira jó lenne ez a játék, ha nem csak női karakterekkel lehetne játszani :/
  • Maxtreme
    #15730
    igen. :D
    Sztem amúgy ezen még javítani fognak, elég nagy a sírás miatt. Egy hdr intenzitás csúszka kéne és ennyi.
  • Seth
    #15729
    Úgy látszik ebben a világban mindennaposak az atomrobbanások :)
  • AnuluWork #15728
    BDO (rem)










  • Maxtreme
    #15727
    Mondjuk fps-be sztem tök 100 :D
    De egy mmo-nál ami előtt akár több 1000 órát is eltölthet az ember, érthető ha nem akar 1 szőrös férfi segget bámulni :D

    Persze értem azt az álláspontot is ha valaki "azonosulni' akar a karakterével, és ellenkező neművel nem tud.
    Van igazságalapja mind2nek.
  • arty
    #15726
    tökéletesen értem a bf5ösök félelmeit, miszerint a harcmező több mint fele kékarcu csaj lesz....... :D
  • Maxtreme
    #15725
    nem volt semmi. Amúgy sem kellett, meg online játékkal nem szórakozok ilyen téren :D
    Am sokkal szebb lett pedig :)
  • broman191
    #15724
    ...és mintha nem is változott volna sokat, vagy nálad eleve volt rajta valami jóság? :D
  • Maxtreme
    #15723
    igen, főleg így hogy alapból sem volt csúnya. :D
  • broman191
    #15722
    Fura jelenség ez a megjelenés után pár évvel érkező remastered kiadás, bár egy folyamatosan változó MMO-nál nem szokatlan a nagyobb ráncfelvarrás, csak nem szokták így kommunikálni... :)
  • Maxtreme
    #15721
    Black desert online remastered




















    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2018.08.24. 17:57:18
  • broman191
    #15720
    Nekem a sárgás-barnás-kissé zöldes eredeti színvilág jobban tetszik, azt meghagyva bizonyos modokkal még ma is relatíve jól mutat...persze eltelt 10 év, meglátszik. :)
  • ntex
    #15719
    Mire gondolsz? Ami itt a képeken látszik az max annyi hogy nagy felbontású textúrák vannak, meg egy időjárás mod van fent 1-2 kép és szín manipulátor .esp moddal amitől nem a zöld és barna különböző árnyalataiban úszik az egész játék hanem kiemeli kicsit a színeket. Számomra sokkal élvezhetőbb így.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2018.07.28. 14:59:02
  • grebber
    #15718
    Én ezekre szoktam mondani ,hogy inkább tolom az alap elavult fossal....nagyon gagyi a hatása
  • ntex
    #15717
    Fallout 3 (moddolt)

    ENB-t nem használok mert nem szeretem, viszont ha lenne mod amivel dinamikus árnyékokat lehetne berakni, még ma is egész pofásan nézne ki bár szerintem így sem annyira csúnya :)




















    Utoljára szerkesztette: ntex, 2018.07.28. 11:29:25
  • mester1987
    #15716
    DiRT








    Utoljára szerkesztette: mester1987, 2018.05.10. 01:34:48
  • broman191
    #15715
    Ja, itt a dráma nem a gyenge futásteljesítményből adódik, hanem a minél nagyobb monitorral egyre látványosabb "needs more jpeg" textúrákból, lowpoly modellekből (bár Lara nem rossz ennyivel sem)... Inkább maradok az átlagos méretű 1080p monitor + OMG AA/downsampling + ReShade stb. modellnél, mivel sok játéknál így az összhatás jobban kiadja, ha nem látok olyan igénytelenül kidolgozott részleteket, amelyekből nem hogy pluszosabb élmény lenne, hanem inkább mínuszosabb...és ez bárcsak a 10 éves játékok sajátja lenne, de manapság is akad cím bőven, amely olyan meglehetősen hullámozó minőségű textúrákkal rendelkezik, ami 1080p-ben is feltűnik és ha érkezne is utólagos "HD/4K textúra csomag", az előrelépés vicc, még 1080p-ben is...az akár több évvel ezelőtti, de igényesebb Skyrim/Fallout 4 stb. modder munkákhoz képest főleg. Akadnak eszméletlenül tehetséges figurák, akik olyan magasra teszik a lecet, hogy évek múltán sem ugorják meg, vanilla címekkel akár AA körökben sem. Nagyon ritka a kivétel, esetleg a Naughty Dog és pár hasonló áldott részletbuz1 megszállott csapat, akik néha trollkodnak is a büszkén bemutatott szörnyen kidolgozott munkáikkal, hogy na erre varrjatok gombot ultra igényes NeoGaf kommentelő kritikusok... :)
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2018.05.07. 17:02:23