15952
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • AnuluWork #14511
    Ő egy fáklya az éjszakában.

  • AnuluWork #14510
    Tény. Klassz hangulata volt.










  • grebber
    #14509
    Kholat









  • Kongy
    #14508
    csatlakozom. witcher 3 nagy esélyekkel indul az év játékai között.
  • Myselor
    #14507
    hát igen :D bár én nem szeretem a módokat.mikor megjelent jó volt ,de akkor sem játszottam vele annyit mint gondoltam.a witcherrel ellentétben :)
  • Madi92
    #14506
    Igen, tetszene nekem is, sőt! Csak mindig kell alá valami mod, aztán mire összehozom működőre, már el is megy a kedvem.
    Ellenben Witcher 3 az úgy jó ahogy van. :D
  • Myselor
    #14505
    én nekem hányingerem van már ha meghallom a zenéket benne :"D és számomra hamar unalomba fulladt.nem úgy mint a witcherek :)
  • AnarchoiD
    #14504
    Orok kedvenc (amig a fallout 4 ki nem jon ;)

    The Elderscrolls : Skyrim



  • broman191
    #14503
    Én is lövögettem Witcher 3 shotokat, de kiválogatva is 130+ db lett a végeredmény, így inkább kategorizálva tolom...

    #1. felvonás: Bug- és lolshotok [sávszélgyilkos *.png-k warning helye]

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csíííz Keszeg készül a bugshot!



    Filantróp Geralt segít ahol tud...





    Ne bújj cigány!



    Geralt részmunkaidős fitnessz edző szerepében...



    De szétszórtak vagyunk ma kérem...



    Hang on mate...



    Elfajult a Kőműves Kelemen emlékparty...



    ('Gyere kislány gyere' háttérzenét odaképzel)



    Novigrad az év állatbarát városa cím nyertese... Az őrök nem zavartatják magukat, biztosan szent állat a disznyó' feléjük, mint Indiában a tehén...

  • TBTPumpa
    #14502
    The Witcher 3: Wild Hunt - ötödik felvonás

    Ciri(lla) és Geralt kalandjai

    Ez egy elit hely:


    "És lobog a tábortűz, szél belekarolt":


    Megérkezett az elit réteg, apró grafikai bugok kíséretében:


    Az a mosoly:


    "Velem virrassz át, minden éjszakát...":


    "Papa, mama, gyerekek csupa szív, szeretet":


    Yennefer alternatív külsővel:


    Rém rendes család:


    Ciri gyereknap alkalmából kapott egy bökőt:


    Nagy játszás következik:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.31. 11:52:02
  • TBTPumpa
    #14501
    The Witcher 3: Wild Hunt - negyedik felvonás

    Triss még mindig elbűvölő:


    Virágos rét:


    Dandelion és Priscilla:


    Geralt minden kardot ki akar húzni (az a Yennefer nézés):


    Őt ki ne vetkőztetné le?


    Yennefer szemmel (is) ver:


    Csendélet:


    A világ hófödte csúcsán:


    Meet the Boss:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.30. 16:59:34
  • broman191
    #14500
    Kétségkívül vannak butítások, de mozgás közben elég gyorsan feledteti a játék és nem lehet nem élvezni a látványt...'please tell me more about how downgraded I am'... :))
  • AnuluWork #14499
    Én nem tudom mit butítottak le, de nekem ez így nagyon bejön. Nem is tudom mióta nem játszottam ennyi hosszú ideig single gamet, annyira megfogott.
  • Totti5
    #14498
    Szép? dehát le van butítva. Rondább lett mint a 2 éve a tréleren. Ez egy vicc így.
  • AnuluWork #14497
    The Witcher 3 (utolsó adag)






    Annyira szép a játék, hogy nem akartam válogatni.
  • AnuluWork #14496
    The Witcher 3 (negyedik adag)










  • AnuluWork #14495
    The Witcher 3 (harmadik adag)












  • AnuluWork #14494
    The Witcher 3 (második adag)










  • AnuluWork #14493
    The Witcher 3 (első adag)










  • STREEX
    #14492
    Witcher 3







  • nxs
    #14491
    Megpróbáltam a füvészlányt megfektetni de nem adta magát :D Grafot meg bokrok és víz közelébe állítottam,majd nézem a csöcsfizikát hátha :O
  • TBTPumpa
    #14490
    Tele van formás és csöcsös hölgyeményekkel a játék és te a bokrokat nézegeted?
  • nxs
    #14489
    Milyen érdekes,hogy itt senkit nem zavar a veled együtt forgó bokor 95-96ot idéző hangulata :)
    Félre ne értsetek engem a Rageben sem zavart én azt is élveztem,lehet itt a játékmenet jobban leköti az embereket mint a texturanyalogatás :O
  • TBTPumpa
    #14488
    The Witcher 3: Wild Hunt - harmadik felvonás



















  • TBTPumpa
    #14487
    The Witcher 3: Wild Hunt - második felvonás



















  • arty
    #14486
    (becsukódik a fekete, becsukódik az alja)
  • benőmenő
    #14485
    A sweetfx-ven, vagy valamin még bütykölj szvsz, mert a 4. képen mintha black crushing (ennek mi a magyar neve? :D), az 5. képen meg borzasztó (értsd eltúlzott) a sharpening.
  • AnuluWork #14484
    The Witcher 3 (Sweet Fx: Canuckodiles Total Revamp és The Witcher 3 - SS V1.1)











    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.05.21. 06:12:06
  • TBTPumpa
    #14483
    The Witcher 3: Wild Hunt



















  • Totti5
    #14482
    Wicser 3 ( X1 )















  • Maxtreme
    #14481
    GTA V folytatás:




















  • shaddam
    #14480
    Danganronpa 2: Goodbye Despair (novemberben tüdőgyuszi miatt abbahagytam, mostanában folytattam)





    Jellemzően az ilyen sajátságokat screenshotoltam :D





  • zorrobomber
    #14479
    Sleeping Dogs (nem Definitive Ed.)






    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2015.05.14. 23:54:36
  • Maxtreme
    #14478
    némi GTA V innen onnan :)



















  • Kongy
    #14477
    Hát nekem annyira nem jött be a WD, de azt el kell ismerni, hogy fedezékrendszerben, illetve a harc mechanikájában köröket ver a GTA V-re. Mondom ezt úgy, hogy a GTA V-öt imádom.
  • broman191
    #14476
    'WD meg egyszerűen sokkal jobb akciójáték' - Wait what? Szvsz lövöldének sokkal kevésbé élvezhető a WD mint a GTA V, én sokszor a lopakodós utat is választottam, amikor csak lehetőség volt rá, persze eleve igyekeztem a 'jó önbíráskodó' szerepet játszani és minél kevesebb felesleges kárt okozni mindenféle tekintetben, a lehető legelegánsabban megoldani a feladatokat, de bármikor tűzharcot erőltetett rám a játék, elég kidolgozatlannak éreztem, nincs igazán a helyén a WD shooter élménye, nem is igazán arra lett kitalálva, csak az is van a simpleton gamereknek, mert ugye el kell adni valahogy a dolgot...jut eszembe kivétel a gránátvető aka n00btube, azzal lehetett élvezeteseket pukkogtatni, több ellenfeles autókat elegánsan elintézni, mielőtt kiszálltak volna. Elegáns és gyors megoldás ha már eleve nem hagytak más választást... Igaz a GTA V shooter élménye sem a legjobb mondjuk a Max Payne 3 tükrében, de akkor is érezhetően a WD előtt van.

    @#14475: A WD textúrái is helyenként elég mosottasak, akármilyen jó beállítással, viszont ami számomra nagyon ütött a GTA V-ben és WD-ban is, az az esős idő megjelenítése...először meggyőződésem volt, hogy a WD-ban szebben megoldották, aztán felváltva játszva velük elbizonytalanodtam... :)
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.05.11. 20:56:52
  • Maxtreme
    #14475
    Abszolút osztom.
    Pont ezt akartam írni hogy kár összehasonlítani, mindkét játék másért jó.
    A látványvilág meg a fene sem tudja.. A WD textúrái élesebbek, szebbek az effektek, ezzel szemben viszont a GTA V atmoszférája jobb, és "élőbb" a város.
  • Totti5
    #14474
    GTA5 alapjaiban más mint a WD.

    WDnél van elég jól kidolgozott lopakodás, gunplay hekkeléssel megspékelve, melyek lopakodásra, taktikázásra ösztönöznek ( állítható nehézség! kihívás ).

    GTA5 sok mindent tud, de mindenben kissé suta. Harcok gyatrák, maga a "pályák" ahol harcolsz cinematik, könnyű, sok a szkript és a megvezetés.

    GTA5 hosszabb, több, miden téren tartalmasabb és baromi sok miden benne van és ez adja a szépségét ettől nagyon jó. WD meg egyszerűen sokkal jobb akciójáték, jobb mechanikával.
  • broman191
    #14473
    Szórakoztató a maga nemében a WD is, de talán túlzottan is a 'hackelésre' erőltették a hangsúlyt... A GTA V pedig mint az open world műfaj királya, rengeteg kindolgozott apróságot vonultat fel mindenféle tekintetben, kaliberét és minőségét tekintve versenytársa nincs...így mint olyan, a WD csak középszerű szürke kisegér mellette - de első próbálkozásnak a stílusban határozottan élvezhető, kicsit első Assassins Creed utánérzésű...remélhetőleg a WD 2 is lesz annyira OMG, mint az AC 2 volt a maga idejében. Igazából a WD-t és a GTA V-öt játszva is botlottam olyan helyzetekbe/helyszínebe/kisebb nagyobb lolokba, hogy a vizuális jellemzésre csak a kutyasz4r jelző jutott eszembe, de bőven több volt mindkettőben az olyanból, amikor a naezigennaezfúúú érzés kapott el.... :))
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.05.11. 20:36:30
  • Myselor
    #14472
    sokaknak abban van a valami amit én nemtudok megérteni,és szebb meg komolyabbnak mondják.bár nagyrésze nem játszott még a gta v-el ez 100% legelsőnek engem is érdekelt a watchdogs de mire megjelent leszartam már annyira kiábrándultam mai napig nem érdekel. a gta v instant buy volt :) nem bántam meg és mai napig lenyűgöz ^^