15952
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • Totti5
    #15112
    Hol tartasz?
  • n000rbi
    #15111
    Ezt így kéthetente bedobod? Többre nem futja?
  • Shep
    #15110
    Egész jó film lett.
  • Totti5
    #15109
    UC 4



















  • AnuluWork #15108
    Klasz lett!
  • Shep
    #15107
    Witcher 3 B&W.






    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.06.03. 14:19:22
  • dante3
    #15106
    Szerencse, hogy van angol felirat, mert oroszul dumálnak alatta...
  • grebber
    #15105
    Hoppá .Szeretem az ilyen semmiből hirtelen megjelenő király game-eket.Ez bundleba beszerzős lesz mindenképpen
  • dante3
    #15104
    Investigator













  • Maxtreme
    #15103
    Fatman folyt :)



















  • Maxtreme
    #15102
    Nem, ph-n (hardvareaprón) van egy srác akitől szoktam key-eket vásárolni, Ő adta ennyiért :)
    De egyébként igen, g2a-n is ennyi. (vagyis kicsit több ha shield-el meg minden sz*rral együtt veszed)
  • Shep
    #15101
    Én anno 4500-ért vettem megjelenéskor, annyit is megért de sajnos nem lett az a nagy monumentális, legjobb Batman amit ígértek a fejlesztők.
  • broman191
    #15100
    Annyiért egészen vonzó. G2A? :) Lassan lesz belőle GOTY is, ha már eddig nem néztem rá, nem most fogok...és addigra valszeg' váltok egy újabb középkatos/felsőkatos vga-ra, amivel még az ilyen rémálom optimalizáltságú port is vállalható lesz... :)
  • Maxtreme
    #15099
    hehe, lehet :)
    Mindenesetre 3000 pizet' megért az már biztos :)
  • Shep
    #15098
    Később majd rájössz, hogy mennyire bénák az autós részek, és mennyire ismétlődőek a küldetések, ráadásul a történet is gyenge.
  • Maxtreme
    #15097
    Batman - Arkham Knight





















    Fuhh ez így első nekifutásra ez rohadt jónak tűnik.
  • Maxtreme
    #15096
    Hát... épp most értem a végére, tudom hogy rosszul döntöttem, de

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nem áldoztam be Chloe-t.

    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.05.29. 09:17:11
  • broman191
    #15095
    A története valóban remek...amíg nem látod a végét...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...mert akkor rájössz, hogy remek kaland volt az egész, de nagy árat fizetsz, ha nem pörgeted vissza a legelejére, a pillangó-hatás megszűntetése miatt.


    Második végigjátszás részemről kizárva a végjáték tudatában, plusz az ilyesmire hangolódtak bizonyos csatornák a youtubeon, hogy lejátsszanak külön lehetőségeket, célszerűbb megoldás egy ilyen játéknál, ahol a sztorin kívül nincs gyakorlatilag semmiféle élvezetes gameplay elem... :)
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2016.05.28. 21:46:40
  • Maxtreme
    #15094
    Jaja, az ötödik epizód közepén vagyok, de így erősen a vége felé tán még jobban tetszik mint eleinte :)
    Nem tartom elképzelhetetlennek hogy kapni fog majd még 1 végigjátszást.
  • Krisztiam #15093

    nekem is tetszik ez a játék, a története nagyon jó..
  • Maxtreme
    #15092
    Life is Strange




















    Kb 1 kezemen meg tudom számolni hány kalandjátékot vitte végig életem során, (valamelyik Dreamfall: The Longest Journey, Syberia , Fahrenheit most kb ennyi jut eszembe) mert maga stílus nem igazán tud lekötni. Legalábbis a legtöbb. :)
    Nyilván a Life is strange sem épp tartozik a klasszikus kalandjátékok közé (lehet épp ezért tetszik) de tuti bővülni fog vele a fent említett lista :)
    A sok piffpuff ugrabugra után kell az ilyen is. :)
  • Totti5
    #15091
    UC4














  • Maxtreme
    #15090
    Titanfall
















    Sajna nem lettek épp a legizgalmasabb, legjobb képek, multis játékból nehezebb jót lőni :) (az állandó harc és figyelem miatt)
    Na majd azért még próbálkozok :)
  • Lendova
    #15089
    Az fix, hogy lesz majd egy AIO mod pack-om. Magamnak is félre akarom tenni meg egy ismerősnek is. Jelenleg nem minden működik vagy néz ki úgy, ahogy szeretném vagy kellene. Mellette bénázgatok Photoshop-pal és Blender-rel. Szóval nem látom még a végét, hogy mikor lesz belőle valami. Ha meglesz és nem felejtem el, akkor jelzem. Zárásként, 1-2 órácska alatt sok mindent ki lehet belőle hozni, nekem kissebb szenvedélyem pofozgatni a Bethesda játékait, 20-30 órát biztos beleöltem már ebbe az installba.
  • Myselor
    #15088
    rendes vagy.de csak ha nemtudod felrakni valahova a packot akkor ne fáradj én ehhez tényleg nem értek.meg türelmem sincs ehhez sajnos:) de köszönöm azért
  • Lendova
    #15087
    Fél tucat vagy kevesebb mod is elég ahhoz, hogy már elég hasonlóan nézzen ki.
    A Fallout 4 jobban fut medium-high beállításokon. 1-2 mod, régi motor és az AMD procim együttesen gondoskodik a helyenkénti borzalmas sebességről...xD. El tudom képzelni, hogy akár egy alap órajeles Pentium G-n tartana 30+ fps-t.

    szerk: tudok pár guide-ot linkelni vagy ajánlani néhány modot.
    Utoljára szerkesztette: Lendova, 2016.05.23. 22:32:44
  • Myselor
    #15086
    gyönyörűen néz ki biztos csomó modot használsz és jó kis vas kell így neki:) így nagyon szívesen játszanám.de mire összeraknám így.sajnos nem értek hozzá amúgy sem :)
  • broman191
    #15085
    Ejj de rég volt 2006...és milyen lenyűgözően szép volt ez akkor, vanillaként is.
  • Shep
    #15084
    Akkor majd lehet megnézem vagy 10 részletben .)
  • Lendova
    #15083
    Wall of Oblivion, vol 3

  • Lendova
    #15082
    Wall of Oblivion, vol 2

  • Lendova
    #15081
    Wall of Oblivion, vol 1


    Utoljára szerkesztette: Lendova, 2016.05.23. 14:10:01
  • broman191
    #15080
    ...és még üresjárat sincs benne, végig ütős. :)
  • Shep
    #15079
    Elég hosszú film .)
  • AntiHero
    #15078
    UC4












  • grebber
    #15077
    Prey













  • n000rbi
    #15076
  • zorrobomber
    #15075
    Youtube-on is végig lehet játszani.
  • El Gigante
    #15074
    kár hogy nincs ps4 kölcsönző bolt, napi pár ezerért
  • Totti5
    #15073
    UC4