23
  • Tetsuo
    #23
    Lehet h mellékelve van pl a csomagok fényképe v ilyesmi.. (meg persze a DNS szekvenciák :) )
  • Cat #22
    #17
  • TeszteloPontHu
    #21
    "6 ezer CD-re (!) fért rá"

    Persze... Ekkorát azért nem kellene kamuzni. Egy utas adata mondjuk legyen 1k (még akkor is sokat mondtam, hiszen egy név, cím néhány 10 bájtba belefér). Kb. 10 millió utast szállítottak, az is csak 10 millió k, azaz 10000 MB, 16 CD...
  • Cat #17
    még jó hogy a hírbe bele van linkelve a levelezés is - sose értettem embereknek mért jó hogy nevetségessé teszik magukat :>
  • asdasdasd
    #16
    "6 ezer CD-re"
    Mert biztos nekialltak 6 ezer CD-t megirni.
    Vinyo, DAT, halozat,...
  • k0zi
    #15
    LOL
    Mit paráztok? Majd ha már a spájzban lesznek akkor ráérünk félni :D
  • selwik
    #14
    Látszik, hogy nem olvastad. Nagyon ismerős dolgok kerülnek elő mostanában, és ez sok embernek nem tetszik.
  • Improve
    #13
    Szerintem is inkább adják vissza a franciáknak (és Európának), úgyis tőlük kapták. :)
    És ha a sült krumplit képesek voltak átnevezni akkor szerintem lehet ezt is megteszik egyszer (sajnos) :(
  • Tetsuo
    #12
    És a 'Terror' topicban senki nem hisz nekem...
  • shim
    #11
    amíg unatkozol olvass egy jó regényt például orwelltól az 1984-et :P
  • Mike at home
    #10
    na majd figyeljel majd
  • Rincewind
    #9
    A NorthWest? Hmm, akkor én is ott figyelek az FBI-osok fiókjában... ^.^
    Egyébként mi történt, semmi! :P
  • shim
    #7
    faszás...
    és pont most kell az usától egy köpésnyire kanadába utaznom, juhéé
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    usa a nagy SZABADSÁG szobrukat is átalakíthatná már ..
  • Mike at home
    #5
    USA total kontrol

    Bush lesz az uj Sztalin?

    onknet lemondanak az emberek minden szabadsagjogukrol, amit evszazadok alatt maguknak megszereztek
  • zobor
    #3
    Igazad van, bocs, szégyenkezem is miatta. Mindig keverem ezt a két nevet. De azért Orson Welles sem volt pite.
  • zobor
    #1
    Orson Welles tudott valamit. Csak 20 évet tévedett. Nem 1984-ben, hanem 2004-ben, de a nagy testvér már figyel téged! Kiváncsi vagyok, mikor vezetik be a "bűngondol" fogalmát és tartóztatják le az embereket a gondolataik a rendszerellenes gondolataik miatt?