117
A tanárok is emberek?! ;) Ti voltatok-e már, milyen volt, ilyesmi...
  • IXEMGabeo
    #117
    üdv...nem régiben elmentünk az ofőhöz, hajnalig elvoltunk ott, voltunk az info, matek és a német tanárnál is a matek tanárnőnél voltunk úgy, ott is sokáig maradtunk aztán pedig legutoljára az angol tanárnál voltunk mind mind egy búcsú est volt amiket együtt töltöttünk beleértve a volt osztálytársaimat is. Szerenádrésze? talán az ofőnél énekeltünk egyedül:D
  • Sekler
    #116
    nekem van pár kottám, illetve van hozzá program amiben rendszerezve van, a neve winsong és ilyen szerenádos, klasszikus magyar számok vannak benne gitárkottával. ha gondolod reagálj vagy valami, emialba el tudom küldeni (gmai) amugy nem tudom mekkora méret
  • technopeter
    #115
    Szasztok! kérni szertnék szerenádos dalokat szöveget akinek van de sűrgős lenne!! jó lenne még ma vagy holnas délelőtt: légyszives segítsetek irjatok itt és felveszzük a kapcsot! előre is köszi mindenkinek
  • magus
    #114
    en igen

    nekunk dirineni kijelentette, hogy szerenadozni csak az iskolaban, csak a tanari elott, mert no, mert kisebbsegi komplexusa van, mert utal minket, es amugy is leszivhatjuk.
  • Sekler
    #113
    mi most kezdünk készülni erre, jár más is hasonló cipőben itt az sg-n?
  • tigeroo
    #112
    Mi voltunk (még évzáró előtt..), mentünk a tanárokhoz stb. Az első pár tanárnál ottmarattam,szépen iszogattunk meg minden, aztán pár gyerekkel felmentünk a városba..hihihi
    Még szerencse hogy nem jutottam el az osztályfőnökig, pár spicli nyalizós elmonta neki hogy osztálykiránduláson vittem 3üveg jägert, meg 1 lityi rojál vodkát:P
  • _Vegeta_
    #111
    Matekbol szobeli lesz :)
  • davos80
    #110
    Huh...Mi pénteken voltunk szerenádozni, már du. kettőkor elkezdtünk vedelni, ott kezdőtött, hogy a veresegyházi parkolóban az állat osztálytársam elkezdte pörgetni az anyja Suzukiját...Ott lett vége, hogy fél kettőkor hazatántorogtam, és másnap másnaposan ballagtam...
  • PResident Evil
    #109
    nem... csak oridzsinál !
  • _Vegeta_
    #108
    ehhem XD
  • Tuvok #107
    jaja :D
  • Match
    #106
    a pótérettséire :)
    arra már muszáj volt :)
  • _Vegeta_
    #105
    Erettesegizni aze elmentel... :>
  • Tuvok #104
    húú télleg, azon se voltam :D
  • Tuvok #103
    ohh, #100
  • nemcsakfeel
    #102
    tenyleg, bolond ballagtal?
  • PResident Evil
    #101
    last chance :)
  • Tuvok #100
    Uhh, most látom a hibákat, sry, fáradt vagyok .
  • _Vegeta_
    #99
    Okosan cselekedtel. :>>
  • Tuvok #98
    Én is pótéreccségiztem :D
    4. évvégén húztak meg, így májustól hawaii volt, nyáron bnőm tanított 1 hónapig, ingyen van és különb ezer másik korrepetálós tanárnál, így simán meg volt a pótvizsga . Ötödévre kérvényezni lehetett, hogy a pótérettségi végéig járhassak, ha nem sikerül, kiiratkozok, ha sikerül, folytathatom . De 3-as, 4-es jegyekkel pótérettségiztem, amikor mutattam a volt matektanáromnak, hogy 4-esre lett a matek, pedig ő elhúzott, jót röhögtem rajta . :))
  • Match
    #97
    lehet azt mondjuk hasnosan is eltölteni....
    pl nyelvtanulás...
    lehet hoyg rágyúrsz, leteszel egy nyelvvizsgát (és mondjuk már van 1) és elmehetsz nemzetközi kommunikációra, amire épn is akartam, csak 2 nyelvvizsga kőne hozzá :)
  • The Garrett
    #96
    A gáz az évvégi bukásban, hogy a kkor aug. pótmeccs, ezért lemaradsz az egyetemi felvételikről, és októberben lesz érettségid. => 1 év kimarad az életedből.
  • Match
    #95
    ha meghúznak évvégé, akkor éretségi ugrott, mehetsz pótvizsgázni, ha az sikerült akkor mehetsz pótérettségizni (más suli, más tanárok, más tételek....fincsi).
    ha nem iskerül akkor meg jövőre lehet újra próbálkozni.
  • CybearBoy
    #94
    Hát én ilyenről már nem hallottam, de lehet, nemtudom.
  • PResident Evil
    #93
    KE-GYET-LEN !!!

    :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Tuvok #92
    De a pótéreccségihez kell a pótvizsga is augusztusban, és ha azon elbux, nem mehecc pótéreccségire, nem ?
  • CybearBoy
    #91
    Csak akkor kell újrajárni a negyediket, ha évvégén húzzák meg az embert. Ha vmiért az érettségi nem sikerül, akkor csak érettségizni kell újra, nem évet ismételni.
  • The Garrett
    #90
    jah minden tanár egész emberinek tünt mikor hajnalban 1 szál otthonkában álmosan kimászott az erkélyre.
    :D

    Meg pl érdekes volt látni hogy majdnem minden tanár olyan palotában lakik hogy elképesztő.
    Fizikatanárnak szauna szoli az alsó emeleten. 4 emeletes családi házak stb :P
  • Takezó
    #89
    :DDDD nekem a szalagavató volt olyan élmény, amit szívesen megismételnék... persze nem minden áron :)
  • Tuvok #88
    ha nem mész hétfőn érettségizni, akkor 1 év múlva még lehet :DDD
  • szando
    #87
    fúúha én hatra értem haza, aztán szartam a bolondballagásra ma délben, inkább aludtam :D
    amúgy nagyon nagy élmény volt hogy milyen rendesek a tanárok így iskolán kívül. osztályfőnököt meg utáltam eddig, de tegnap ő is nagyon rendes volt.. kár hogy nem lesz több ilyen.. :/
  • The Garrett
    #86
    csekkk miskolc topik :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #85
    hjojjj mekkora szerenád volt :)))
    egyik haver, még el sem kezdődött semmi, de már faszrészeg volt :))
  • LSL
    #84
    Na ez a tegnap este nem minden napi volt! Ilyen komoly szervezést még nem láttam az olszálytól. Klasz volt a busz meg nyomtattak dalszoveget és hoztak piát is rendesen. Az egyik tanár viszont nem engedett be. Atöbbi viszont nagyon rendes volt így iskolán kívül. A legjobb meg az volt, mikor a központban a rendőrbácsikkal találkoztunk(sok nyitott alkoholos üveggel)és hazaküldtek, de mi nem fogadtunk szót és inkább elmentünk bulizni.
  • _Vegeta_
    #83
    2. nap kicsit szar volt, mert piamentes volt.
    Kepeket enis csinaltam 1000L... :>
  • Takezó
    #82
    :DDD
  • Punker
    #81
    lol
  • Tuvok #80
    ÁÁÁÁ
    Kibaszott kölkei !!!! Itt ordítoznak meg énekelnek a házunk mellett !!!! Mindjárt fogom a légpuskám és seggbelövöm az összeset !!! Büüüüdös kölkei, és minden évben ez van ! Lehet a szomszéd tanárt kéne lelőni !!! Fééééérges kölkök !!!!
  • [Walaki]D`Lair
    #79
    Kicsit sok volt a poroltó....

    meg a füstgránát....meg a vízbomba....meg a szódásszifon...
  • [HUN]PAStheLoD
    #78
    épp a szomszéd (szembelévő) ház előtt ordít egy népesebb társaság