55
  • The Sinner
    #55
    Mit értesz azon , hogy be "regelni". Regisztrálni?
    És azt hogyan? vagy mi is ? :-)
    Nekem még Terayon modemem van, viszont nem is növekedett meg a sebesség.

    Köszi, és bocsesz de tudatlan vagyok.
  • The Sinner
    #53
    Hali,
    nekem miért nem növekedett még a letölt. sebességem?
    Bp XXI.ker. Engem elfelejtettek.
  • Pheel
    #52
    Létezik.

    [01:11] *** Connecting to chellohub.dyndns.org:1337...
    [01:11] *** Connected
    [01:11] <HubSecurity> This Hub is running version 0.9.7 alpha (Thu Apr 22 21:00:00 CEST 2004) of VerliHub (RunTime:1weeks 4days ).
    [01:11] <HubSecurity> Udvozollek a Zeneszek DC HUB-jan!

    A HUB csak es kizarolag chello tulajdonosoknak keszult. Ennek oka, hogy a UPC a halozaton beluli forgalmat nem szamolja,
    tehat amit ezen a hubon forgalmazol, az nem szamit bele a havi 15GB forgalmi korlatba.


    A hubra fizikailag csak chellos IP tartomanybol csatlakozo felhasznalok tudnak belepni, ez biztositja, hogy a hubon
    (a kozos chat kivetelel) minden forgalom a chello halozatan belul marad. A jelenleg engedelyezett IP tartomanyok:

    80.98.0.0/16
    80.99.0.0/19
    80.99.32.0/20
    195.184.160.0/19
    213.222.128.0/18
  • bandia
    #51
    Lehet hogy létezik ez a chellohub...de nekem a célszámítógép megtagadja a kapcsolatot...Miért????Chellos vagyok
  • Cat #50
    biztos sokat töltöttél az előző gyors modemmel, és már lekorlátoztak :>
  • Fred10
    #49
    Csáztok nekem az lenne a gondom hogy tegnap elött megkaptam az új modemet de nem vagyok túlségosan meg elégedve vele mert amikor tölteni akarok 4-6Kb/s-al tölt pedig a régi modemmel 90kb/s volt mi a faszt csináljak????PLEASE HELP ME
  • Cat #48
    ha találnak nálad néhány tucat mp3makkal teli cédét, akkor azt a rendőrség ugyanugy lefoglalja, és a mai birósági gyakorlat szerint simán elitélnek (olvass csak utána fórumokban, érdemes)
  • Mighty
    #46
    Na és?
  • Mighty
    #44
    Igy van. Pl Slow meg fogja osztani a Pandakrol keszitett parzasi dokumentumfilmjet :P
    A zenet o maga "fujta" ala :D
  • Slow
    #43
    ohhh, a kis oktondi...
    hát saját készítésű zenékről és filmekről van szó, nem tudtad?
    :PPPP
  • Pheel
    #42
    Axer féle bont, megnyugodhatsz.
  • kowajano
    #41
    ADSL sem bont 24 oránként másik meghogy inkább a 15G törölték volna el a sávszál emelés helyett.
  • Mighty
    #39
    En csak reklamozom a HUB-ot. Es csak chat-re hasznalom :P
  • Cat #37
    dcről van szó, többszáz dc hub létezik, nézz bele ebbe a topikba
  • Cat #35
    a modemet ugy indíthatod ujra hogy kihuzod az áramból, vársz néhány másodpercet, majd visszadugod
    ekkor a fejállomástól ujra lekéri a konfigurációs paramétereket, amit az uj DOCSIS amugy nem tenne meg (a régi Terayon igen)
  • shabba
    #34
    Ha nem is 10 de nem is 35, a kettő között 21 rongyból kijön egy korlátlan 3Mbps-es csomag. Ha 25GB forgalom alatt tud maradni az ember megússza 11 rongyból is 3Mbps mellett. Ha 1Mbps sebességű forgalom korlát nélküli csomag is elég az durván 9300-ból kijön.
  • shim
    #32
    DC++
    fájlcserélő mint a kazaa
    letöltöd, telepíted, csatlakozol a lentebb írt hubra sé töltesz
    mivel nincs korlát hálózaton belül így ha chellós emberkétől töltesz nem fogod elérni a 15gigát limitnél
    voilá, chello kijátszva
  • shim
    #31
    az a 10e Ft nem is annyi arra még rámegy néhány egyéb költség így 30-35e Ftra jön ki a 3mbites csomag. azért ott sincs kánaán.
  • shim
    #30
    ezzel az erővel mit érdekli őket h mi történik ott ahol laksz
    azt hiszed te vagy a világ közepe, vagy mi? ha nálad nem történik azonnal semmi akkor ne is közöljön az sg híreket?
    szánalmas
  • zacsko
    #29
    Phob!

    Dobj egy mailt légyszi a köv. címre:
    [email protected]

    én is tudok egy trükköt, csak az mostanában nem működött.

    köszi
  • shim
    #28
    milyen hc warezolást akarsz te folytatni ember? tényleg nem elég az a 22cd havonta? akkor megis érdemled a korlátot
  • [HUN]PAStheLoD
    #26
    invitel monngyon le!
  • Mighty
    #23
    Mi nem teljesen tiszta?
  • chadi
    #22
    Hogy is van ez most?Nem teljesen tiszta
  • Mighty
    #21
    chellohub.dyndns.org:1337
  • Mighty
    #20
    chellosok!

    Mint azt jol tudjatok, kedvenc szolgaltatonk bevezette a 15GB-os korlatot, ami sokunknak nem igazan elonyos.
    Mivel azonban csak a halozaton kivuli forgalmat szamoljak, jo elkepzelesnek tunhet ez a HUB, fokent ha
    figyelembe vesszuk, hogy majus 1-tol a feltoltesi savszelesseg 256Kbit/sec-ra (32KBbyte/sec) novekszik.
    A HUB celja az lenne, hogy ho vegen is hozza lehessen jutni egy-ket zenehez, filmhez, anelkul hogy a 64Kbites
    buntetovonalra kelljen kerulni.

    Mindenkinek kellemes toltogetest kivanok!

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Nehany szo a szabalyokrol: (amik a kesobbiekben valtozhatnak)

    A HUB-on kizarolag a kovetkezo IP tartomanybol erkezo kliensek tartozkodhatnak:

    80.98.0.0/16
    80.99.0.0/16
    213.222.0.0/16

    Minimalis megosztas: 5 GB
    Minimalis feltoltesi sebesseg: 20KByte/sec (Majus 1-tol!)
    Minimalis hub/slot arany: 0.5 (2 slot / HUB)
    Maximalis hubok szama: 4
    Maximalis slotok szama: 8 (elkerulendo a nehany byte/sec-es letoltesi sebessegeket)
  • Panther
    #19
    De azért ehhez már pofa kell az UPC-től. Pesten 768/256 --> 11990 HUF
    Vidéken 768/256 -->15990/16990HUF + 2 éves hűségnyilatkozat. óriási átbaszás.
  • _Vegeta_
    #18
    Faszt nem kotelezo chellot hasznalni! itt csak ez van.

    Minek ez a cikk ? Szinte egesz orszagban még nem valtozott a savszel, tokomet nem erdekli h pesten meg sopronba micsinalnak...
  • chadi
    #15
    Na ez engem is erosen érdekelni,hogy hogyan lehetseges?
  • HuAn82
    #6
    Ahogy megfigyeltem sok chellos-t mostanában nemigazán elég.:-)
  • shim
    #5
    nehogymár ne legyen elég 22 cd havonta!
    ha nem tetszik ott az adsl. nem kötelező chellót használni.
  • k0zi
    #4
    Így hamarabb elfogy az adatmennyiség :P
  • Tafaya
    #3
    Mivel a korlatot meghagytak evvel csak az excrementumot pofozzak...
  • shim
    #2
    az volt a jó mikor rosszul futott le nálam a script és 768 helyett 1,5Mbitre állították a sebességem :) Kár, hogy még aznap este észrevették és visszaállították - de legalább most tényleg jönnek a cuccok 88-96-tal :Ð