33
  • hispan2
    #33
    Ezen már virslit is lehet sütni.
  • Cat #32
    ja, annyival jobban melegszik :D
  • RpPRO
    #31
    En 2003 januarjaban vettem kezembe a 9700pro-t ;), nagyon elegedett vagyok vele azota is. Nekem inkabb mas problemam akad. Processzorfronton korantsem akkora az elorelepes es emiatt szegeny uj gyors vga-k ehesek maradnak. >:/ O meg birna, de egy p4 @3.4 mar nem. Sztem egy ilyen x800-at egy 4 1/2 giga koruli proci tudna teljesen kiszolgalni. Az a jo 50 millio tranzisztor elony ugy nez ki csak akkor fog sebessegtobbletet eredmenyezni (grafikailag MINDENT meg lehet jeleniteni a jelenlegi 2es shaderekkel), ha arra optimalizalnak, mivel egyszerubb utasitassorral is le lehet irni az adott feladatot.
  • RpPRO
    #29
    2002 junius. Ekkora erkezett meg (hozzateszem elsokent) a radeon 9700 pro a pixel shader es vertex shader 2-vel. Mikorra kezdtek hasznalni ezeket a jatekprogramok? Nagyjabol iden. Az ATI uzletpolikitajanak egyes reszletei kint vannak a neten honapok ota, tudni lehetett, h most nem fogjak a shader 3-at implementalni. Es hogy miert nem? A fent emlitett okokbol. Az rendben van, h az nvidia oriasi marketing gepezete a 3as shaderekre helyezi a hangsulyt es szamos jatekfejlesztot maga melle allit, de a legtobb programozo olyan videokartyakra szeret programozni, amelyik elterjedt. Mikorra a smart shader 3 lesz az atlagos, addigra a kov generacios ati kartya is tartalmazni fogja azt. Tudom, most mondhatod azt, h bevettem ezt a szar ati szoveget, nem erdekel. Szerintem logikus. Ok inkabb kiforrott es GYORS technikara epitettek ezuttal. Ennyi, udv.
  • IMYke2.0.0.0
    #24
    Eléggé gyenge érveid vannak. Olvasd csak el újra amit összeszedtél, magad is láthatod...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • shim
    #23
    ennek csak örülni kell :))
  • IMYke2.0.0.0
    #21
    Hát bizony nem :))

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • RpPRO
    #20
    "a két tápkábel x800-on is meglesz" Nem nyert :))
  • shim
    #15
    miért is?
  • shim
    #13
    ati sux? mintha az nivida csinált volna egy "fx" sorozatot nem az ati, úgyhogy neszójjál
    remélem nvidia most összeszedte magát és remek kártyát eszkábált. a két tápkábel x800-on is meglesz azon nem kell rinyálni ez van el kell fogadni.
    a pci expressz kártya miatt meg nem kell aggódni, ki fognak minden valószínűség szerint adni agp csatist is.
  • OMax
    #11
    fogyaszt a draga vagy 100watt ott, es minimum 480wattos tap kell hozza, de nekem bazira kene! nvidia ruuuulz ! ati sucks...
  • _Vegeta_
    #10
    nVidianal vmi nagyon nincs rendben.
    Minek ez a hatalmas porszivo a chipre ?
    Raadasul 2tapkabelt kell radugni.
    Az ara meg a himalaja tetejen...borzaszto. :\
  • janos666 #9
    Én sokkal jobban félek attól, hogy a PCI-expressz kártyákat nem lehet beledugni az AGP-be.
  • janos666 #8
    Nem láttál még DVI átalakítót? A mostani kártyákhoz is adnak.
  • HuAn82
    #7
    lol!
  • Mice
    #6
    az ára m.esetre aranyos
  • Smuggler
    #5
    és csak DVI kimenet vagymi? :D Lehet kidobni az aktualis monitort?
  • mainruler
    #3
    Szánalmas ez az izé itt a képeken.