22
Honfoglaló kvízjáték folytatása
  • jackoneill90
    #22
    meglehet nézni, hogy milyen lett a honfoglaló 10 év alatt. Egy nagy nulla. Egy kalózos kukiság lett nulla játékélménnyel
  • dexter161
    #21
    ááááááá
  • dexter161
    #20
    Felújították
  • dexter161
    #19
    Látom rohadtul nem tetszik a játék. Ezt még csak tesztnek rakták be. Az ő fórumukba írjátok, akkor biztos kijavítják.
  • Darkboy
    #18
    bazze, írni se tudnak:
  • Darkboy
    #17
    hoppá keciek:
  • dexter161
    #16
    Hát ennek így nem sok értelme van. Azt hittem jobb lesz, mint a honfoglaló. Bár ez csak demó.
  • Taranov
    #15
    Kéne írni nekik, hogy ne gondolják komolyan a hatszögeket.
  • Taranov
    #14
    Nagyon gáz ez a Conquiztador :((((((((
    Pedig megörültem neki, hogy lesz. Gondolkoztam rajta, hogy esetleg írok nekik mailt. De ha ilyen hatszöges lesz, akkor élvezhetetlen lesz. A design egyébként király.
  • dexter161
    #13
    Igen, írták hogy ez csak demó verzió. De részemről ez nem fikázás volt, hanem csak vélemény.
  • Gyadi
    #12
    A játékról és az oldalról is látszik hogy még nincsen kész, szal még nem kéne fikázni indokolatlanul :D
  • dexter161
    #11
    Hát a honfoglaló után nekem is az. Szerintem azért készült ilyennek, hogy semmiképp ne keltsen konfliktust a tagállamok közt. A szabályos hatszögek senkiből sem fognak hatalomvágyat kiváltani. Röviden-tömören: "megfelel az EU szabványoknak". Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a felújított honfoglaló.
  • Taranov
    #10
    Uh, ez nekem nagyon nagy csalódás :(((((((( Szögletes a játékpálya :(((
  • dexter161
    #9
    Sokan közületek ismerik a "Honfoglaló" nevű kvízjátékot, ahol Magyarország megyéit kell elfoglalni kérdések megválaszolásával. Ez az új változat a "Conquiztador" nevet kapta. Itt Európa nagyobb földrajzi egységeiért (például: Kárpát-Medence, Balkán, Adria, Germán-Alföld) folyik a harc. Angol változat is készült róla: www.conquiztador.net A magyar változatot pedig www.conquiztador.hu címen érhetitek el. Jó játékot!
  • Lacc
    #8
    Lol
  • Taranov
    #7
    Viszont van egy olyan érzésem, hogy baromira össze van keveredve a Honfoglaló és a Conquiztador.
    Regisztráltam az utóbbin és visszaküldtek egy levelet, amiben a honfoglalo.hu szerepel.
  • Taranov
    #6
    No regisztráltam, nekem a Honfoglaló végülis bejött.
  • davos80
    #4
    Ja, ez az. A témanyitó dexter épp játszik, fennt van a itt:http://www.conquiztador.hu/main.php?loginid=
  • Taranov
    #3
    Egyébként én nem tudok erről semmit, de a webcím gondolom www.conquiztador.hu, ha valakit érdekel esetleg :)