499
Hajformázási tippek...
  • Benny04
    #499
    nájn
  • Narxis
    #498
    képt
  • Benny04
    #497
    köszi, megfogadom tanácsod
  • Benny04
    #496
    mizu
  • Narxis
    #495
    loller
  • sapkafej
    #494
    ammit semmiképp ne csinálj, az az, hogy bemész egy fodrászhoz, és megkérdezed, ő mit csinálna vele. vagy akár még hagyod is neki.
    állítólag ez egy szar módszer!
  • Narxis
    #493
    :DDD
  • Benny04
    #492
    nem emós akarok lenni, hanem menő göndör vékonyabb szálú hajjal. ha kivasalom a hajam, lelapul persze, de aztán jön egy szél és összekócolja és megint ugyanolyan szénaboglya lesz, mint volt :(
  • Narusco
    #491
    vasald szerintem
    sokat kell vele baszkodni, buzis, de szard le. persze nem emoba meg hasonlo stilusba
  • Benny04
    #490
    háj
    mit csináljak a hajammal? kb ilyen, csak sokkal dúsabb, úgy néz ki néha, amikor nem alszom el jól, mint egy szénakazal :D nos akkor mit csináljak vele, hogy ne legyen annyira dús, de mégse nézzen ki úgy, mintha vizes lenne?
  • Narusco
    #489

    ezt szoktam én, 2k körül vettem még régen utoljára, előtte meg 4k volt ezis, sokáig eltart
  • Gaba94
    #488
    Hali!
    Narusco lentebb ajánlotta a Tony&Guy waxot. Kérdezném, hogy akkor ezt megéri megvenni? Illetve tudtok-e ajánlani valami jóféle hajfény sprayt?
    Köszi!
  • hullabaloo
    #487
    Köszönöm! Megnéztem az oldalt, elég jó akciók vannak :) Sajnos egy nap alatt meg kell oldanom a vásárlást, úgyhogy még kitalálom melyik nap menjek el.
  • meggyesmaris
    #486
    Keresd a Metro főoldalán http://www.metro.hu/index
    Sajnos csak egy napos. :( Lesz még GPS, lemez és fenyőfa akció. Talán a legutóbbi még érdekelne. :)
  • hullabaloo
    #485
    Jól hangzik! Meddig tart ez a leértékelés? Csütörtökre terveztem a bevásárlást.
  • yugoslave
    #484
    Jól tudod! Ma van a Nivea akció Metróban. Rengeteg hajformázási termékük van. Én amúgy is a metróba járok, mert rengeteg időt megtakarítok: soha nincs sor a kasszánál, nincs tumultus, van közel parkolóhely és mindet meg tudok venni egy helyen.
  • meggyesmaris
    #483
    Én a niveát ajánlanám és csakis hajlakkot/hajhabot. Évek óta használom és nagyon elégedett vagyok vele. Plusz, ha nem akartok sokat áldozni ezekre, akkor irány a Metro. Most valami 40 %-os leértékelés van, ha jól tudom, de ha tévedek javítsatok ki. :)
  • smith09 #482
    Én taft vaxot használok.
    Fekete tégelyben kapható. teljesen jó szerintem.
  • tigeroo
    #481
    ilyet használ valaki?
  • cargame
    #480
    Sztem folosleges zselezni. Hajlakk az jobb.
  • Narusco
    #479
    nekem pl olyan hogy ha zselét teszek rá (amit nem szoktam, mert szar, csak pl ha fodrásztól nem akarok semmi nélkül hazamenni, meg meg akarom nézni) akkor nem tudom megcsinálni rendesen, mert amikor rákenem olyan mint a hugy, nem áll meg, mire megkeményedik meg már összevissza van. jo erős toni&guy waxot szoktam rátenni, aztán összevizezem, és ugy tudom formázni faszán, aztán egy kis hajlakk lerögziti. hosszunak néz ki de igazából pár perc alatt kész, és csak ha olyan helyre megyek, amugy csak beleturok az ilyen régi-waxos állapotba aztán jólvan ugy
  • kovad007
    #478
    Minden nap hajat mosol, aztán fejbőrig tele zselével?Majd kihullik a hajad aztán nézegetsz...

    hát heti 5 nap, már jó 2-3 éve.
    de estére mindig lemosom.

    gondolkozom azon, hogy megint hosszú hajam legyen, legalább őszig, hogy addig se bombázzam ilyen vackokkal, pihenjen a fejbőr is.
  • kovad007
    #477
    narxis a zselé az erősebb nem a wax
  • Narxis
    #476
    Szerintem egész évben nem lehet, nem bírja az ember feje, csaj ismerősöm is ezért hagyta abba, neki is sokat hullott a haja.

    Csak különleges alkalomkor zselézz. :D
  • tigeroo
    #475
    jaja én is ugy akarom most növeszteni, nem emósan. de én sztem hajolajjal fogom küldeni :)

    meg az a baj hogy amióta 1x befestettem a hajam azóta a homlokom néha kipirosodik + hámlik + kurvára éget... ekcéma valszeg... és mostis 3400Ft-ot csengettem ki vmi fos kenőcsre. azért növeszteném meg, had regenerálódjon. mert így tényleg szétvan baszva hogy mindig zselézem + waxolom.
  • Narxis
    #474
    Am. nekem a teteje is elég rövidre van nyírva, hosszabb mint oldalt ami csak pár milis de nem sokkal. Régen kb. 1-2 centit hagytam fent és az tüsire zseléztem. :D Nekem az tetszett. Vagy hosszabbra növeszteném akkor meg az egészet hátra zselézném, bár ahhoz a sima zselé gyenge, wax kell.
  • tigeroo
    #473
    lehet nekemis azvolt kajak (oldalt felnyírva) de már nem állapot azse:) de lehet maradok annál
  • Narxis
    #472
    Sehogy, katonás frizurám van. :D
  • tigeroo
    #471
    most te hogy hordod?:D
  • Narxis
    #470
    Patikában kell érdeklődni, asszem ott árulnak ilyeneket, am. én is ezért hagytam abba.
  • tigeroo
    #469
    hát heti 5 nap, már jó 2-3 éve.
    de estére mindig lemosom.

    gondolkozom azon, hogy megint hosszú hajam legyen, legalább őszig, hogy addig se bombázzam ilyen vackokkal, pihenjen a fejbőr is.
  • Gaba94
    #468
    Mit jelent az a "sok wax + zselé", hogy így elfajult a dolog?
  • tigeroo
    #467
    a sok wax + zselé teljesen szétbassza a hajamat, a fejbőröm is teljesen kész van, korpásodik nagyon, tudtok ajánlani valami jó sampont a regenerálódáshoz?
  • Zsófy
    #466
    Hát nemtom, de fixáláshoz ajánlanám a DM Trend It Up hajlakkját:)
  • Notram
    #465
    Mivel lehet így "hátranyalni" a hajat? Aki tud, konkrét terméket is nevezzen már meg, ami tuti elég erős/hatékony.


  • Narusco
    #464
    neee, nekem is taft van, a fekete-zöld dobozos, de egy nagy rakás szar.
    amit tutira tudok ajánlani az a tony&guy, de az 5k sajnos, annál jobbat, vagy olyat ami akár a közelében van még nem találtam, én mostanában hajlakkot használok ,taftot (zöld, 4-es)
  • somdav95
    #463
    megtartja, ööööh Taft(talán olyanom van, csak lusta vagyok lemenni megnézni)
  • Gaba94
    #462
    Hali!
    Középen felszeretném állítani a hajamat valahogy így
    A kérdésem az lenne, hogy mivel? Már próbáltam zselével, de olyankor olyan volt, mintha "vizes" lett volna, ráadásul a nap folyamán, ha hozzáértem vagy hasonló, egyből lelapult :s
    Wax-szal szerintetek működne a dolog? Ha igen, akkor milyet ajánlotok, ami jól megtartja a hajat és az ára sem basz a földhöz? (2-3e):D
    Köszi előre is:)
  • Narxis
    #461
    Legutóbb mikor fodrásznál voltam, előttem így nyírtak egy srácot. :D Fejeden múlik, van akinek jól áll, van akinek nem.
  • bigbigle
    #460
    Lenne annak értelme hogy 2 oldalt rövidre vágatom a hajamat középen a mostaninál picit lenne rövidebb?
    Most olyan 6 centis a hajam.
    Várom a véleményeket:)