20
  • Nopso
    #20
    Magyar XP-hez:
    http://download.microsoft.com/download/c/4/2/c428d11f-ea7d-47d3-88d7-4188d69fc10e/WindowsXP-KB835732-x86-HUN.EXE
  • Ligend
    #16
    Tudom, hogy maceras, de miert nem lehet allandoan napra keszen tartani a Windows-t, es legalabb a fontos biztonsagi foltokat feltelepiteni a WindowsUpdate-rol? Hetek ota kint van annak a hibanak a javitasa, amit ez a virus kihasznal.

    Azt mar a szamra sem veszem, hogy manapsag illik napi frissitesu es aktiv virusvedelemmel netezni, mert konnyen siras lehet a vege...

    Az elottem szoloval pedig egyetertek, felesleges egy virus miatt ujratelepiteni a rendszert.
  • RelakS
    #15
    Az nem a sasser, hanem a sobig, vagy melyik, ami még vlamikor tavaly garázdálkodott asszem
  • Somik
    #14
    Ez rohat szar! Nekem most lett tiszta tőle a gépem! 2x visszaszámólt 60 mp-ről és 3x-i bekapcsolás után fekete képernyő fogadott 1 db kurzórral! Szedjétek le a javítást a Windows Update-ről, ne hogy ti is elkapjátok!
  • HuAn82
    #13
    Azert el ne csoppenj magadtol...
  • saba30
    #12
    Ez a parancs pont a lekapcsolási folyamatot állítja meg.
  • saba30
    #11
    Ez a parancs pont a lekapcsolási folyamatot állítja meg.
  • sniper
    #10
    Minek ennyit tokolni? Kirantod a tapkabelt es kesz.
    :)
  • rage
    #8
    Annyira pedig nem egy nagy dolog...

    http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/ms04-011.mspx

    Innen letölthető a biztonsági javítás
    Indítsd el a gépet safe módban
    A registyből szedd ki az avserve.exe , vagy avserve2.exe-re mutató kulcsot
    a HKLM/Software/Microsoft/Windows/Current version/Run alól
    Utána töröld is ki ezeket az exe-ket a system32 mappából.

    Most indítsd normál módban a Windows-t, de ne legyél neten
    Tedd fel a biztonsági patchet (esetleg egy tűzfal még nagyobb védelmet ad) , futtass le egy víruskeresőt, s máris mehetsz vissza netre.
    Ennyi.
  • saba30
    #7
    aztán persze lehet írtani
  • saba30
    #6
    parancssorba:
    shutdown -a
  • PeeTeR
    #5
    a haveromnak megolte teljesen a gepet.
    uj windows utan is ahohy netre leptem mar toltotte magat ujra. ha irta probaltam a windows betoltes utan, meg a bejelentzkezes elott folyamatossan ujra indul. nem tudom mit lehet ezzel a 'kezdetleges' virussal csinalni de cikk melle igazan csatolhattak volna valami linket is ami a gyilkolo eszkozre mutat. egyebkent geci egy virus de nagyon! ha betolti magat memoba kilni nem tudod mivel ugye a windows security -t hasznalja, azt meg nem engedi a windows kinyirni. csokkentet modban ugyan ez a helyzet. szoval passzolok...
  • Ratty
    #4
    Nekem 2003 van....Arra is veszélyes? A cikkben nem írják. elvielg ez 5.2-es kernel. És én alapból letiltottam a távoli asztali izét:P
  • Darth Sith
    #1
    én még nem találkoztam vele. nem tűnik vmi túl nagy dolognak.