592
Ide írd hogy minek örvendenél vagy örültél a mai nap folyamán. ( az élet apróbb vagy nagyobb örömei, melyek boldogabbá teszik a mindennapjainkat )
  • soldier
    #32
    Én annak örülnék ha dughatnék egy jót:DD
  • davos80
    #31
    Jó.
  • magus
    #30
    hogy kicsöngettek a dupla irodalomrol. elmondhatatlan örömöt éreztem
  • KTC
    #29
    na nemár, szorítunk neked, jó?:))
  • davos80
    #28
    Ja, főleg a matek, nekem már csak az van hátra.Lehet, h megvág, ah 1-es lesz.
  • Chaos Mad
    #27
    én annak örülnék ha nekem is minimum 2es lenne a kisérettségim :D az már nagyon jo lenne :DDDDD
  • bogyoka
    #26
    Nanemondmááá
  • Brutal
    #25
    annak nagyon örülnék,ha megtudnám végre a Harmadik műszak zenéjének (jó kis d'n'B) előadóját és pontos címét :D
    Hátha valaki tudja....
  • KTC
    #24
    ohh, szegény! :))
    el is higgyük?:))
  • CK1
    #23
    én nemtudok örülni :)
  • KTC
    #22
    kár , akkor írd le hogy holnap minek örülnél:))
  • The Garrett
    #21
    én meg a hajdúnánási strandba :)
    meg a tiszába.
    Istenem de jó is lesz :D
  • davos80
    #20
    Najó, örülnék ha már július lenne, túl lennék az érettségin, felvételin, és a horvát tengerbe áztatnám már a lábam.
  • zaki
    #19
    amerikából kaptam levelet a muteromtól, és most jó kedvem van
  • KTC
    #18
    majd eljön az a nap is, de ne nagyon várd még :))
  • Loál János #17
    Ettem 4 Rudit.
  • The Garrett
    #16
    ma annak örültem hogy 4 es a kisérettségi. JObban örültem volna viszont ha tanárok helyett bikinis csajok iszapbirkózását kellett volna néznem, miközben 1 3 literes heinekenes üveget szorongatok az egyik kezemben, a másikban pedig 1 nagy csirkecomb gőzölgött volna.(de persze olyan csirkecomb ami nem koszolja össze a ruhámat ha ráesik).
    A 3. kezemről már nem is beszélek :)
  • Voltan
    #15
    Nekem már mindegy. Pocsék napom van...
  • GregSB
    #14
    Én most jelenleg annak örülök, hogy a torkom már csak negyed annyira fáj, mint reggel, szóval valszeg nem lesz mandulaműtétem
  • Pyx #13
    jobban örültem volna, ha reggel nem kellett volna felkelni
  • Braveheart
    #12
    Én annak örültem hogy töriből 5-ösre feleltem, és azt modnta a tanár ilyen jó feleletet az USA-ról már rég nem hallott :)
  • KTC
    #11
    hát gyakorold, egyszer majd csak sikerül :))
  • Loál János #10
    Ha végre le tudnám írni a nevedet! :DDD
  • KTC
    #9
    örvendek :))
    és minek örültél ma, vagy minek örülnél? :DD
  • Loál János #8
    Szia KCT!!!!!!!!!!!!!!!4 :DD
  • Sadun Tryst
    #7
    a mai nap annak örültem, hogy nem buktam meg érettségi előtt fizikából, és németből sem fogok... akkor már csak a matekot kéne megúszni...
    ja és kéne 2 elmaradt irodalom fogalmazást is írnom, no és tanulnom mint állat, mert abból írunk először... :)
  • wizy
    #6
    én annak örülnék nagyon, ha nem kéne menni bevásárolni ünneplőt (ergo nem kéne menni szombaton fél nyolcra ballagásra, amugy kötelező menni), és ha nem fujna a szél, mert akkor lehetne pingpongozni:-)
  • KTC
    #5
    De gyorsak valakik :))
    Én ma annak örültem eddig , hogy ismét az alkotás mezejére léptem, illetve nemsokára kézhez kapom az új telcsimet, és hogy Random pajtásunk végre hozzájutott a várva várt ADSL-jéhez:))
  • bogyoka
    #4
    Olyan nincs.
    Most annak is örülnék, ha egyedül maradhatnék az irodában.
    Vagy pld. nagyon elmennék például sétálni a Dunapartra, (nem egyedül)ott beülni egy teraszos presszócskába, de nem én fizetnék.
  • KTC
    #3
    Ide írjatok , ha megosztanátok a többiekkel az örömöteket,hogy mi is veletek örülhessünk :))
  • G_ArchAngel #2
    ha fórumozás helyett szorgalmasan dolgoznék, és a kifizetetlen csekkek helyett csak a feladóvevényeket találnám az irattartóban:)
  • davos80
    #1
    Semminek nem örülnék ma.