28329
10917302841238962806.jpg
  • Shep
    #758
    valaki tud olyan oldalt ahol a Toulonban zajló U20-as torna eredményeit meg lehet nézni?
  • forza milan
    #757
    na mind1.izland ellen fullot,maxxot kéne nyujtani ami sztem lehetetlen.elször sprintelni kéne megtanulni!
  • szanics
    #756
    nana, ő pont nem. Inzaghi, Vieri, Montella, ezek ja.
  • szanics
    #755
    nem
  • forza milan
    #754
    ja elnézéstcsak nem láttam a magyar gólt.aszittem igy 2-2 lett volna.bocsika
  • Rudee
    #753
    Ki mondta hogy les volt? A lesenszületett egy jelző, néhányan már boncolgatták a témát.
  • forza milan
    #752
    ez egy nagy büdös ló****t volt les!vazze!jóvan!
  • skristof
    #751
    tökmind1 :)

    amugy sem szeretem az olasz focit.. ettül független azé' tudnom kellet volna, mind benéztem :P
  • Sheva
    #750
    jah Inzaghi jobb...
  • Csesza
    #749
  • Rudee
    #748
    Ja hát Inzgahival is csak 1-2 dolog miatt nem keverik össze.
  • franco
    #747
    lálál
    én is félreértettem:D


    amúgy inzaghi:)
  • skristof
    #746
    azt a névnek mondta h lesenszületett... mint totti stb..
  • Csesza
    #745
    hát én nem tom....
    csak20x néztem vissza,de kurvára nemvolt les!!!!
    Boumsong beragadt, jah aaszem ő volt!!!!!
  • Rudee
    #744
    Lesenszületett Zsombor gólja
  • Sheva
    #743
    na a második félidő jó volt...
  • Ramore
    #742
    Engem ami még nagyon idegesített, az ismételten urbánflórián (mezey maffia egyik példás tanítványa) mesteredző köpedék stílusú fikázása, az első perctől kezdve egészen a meccs végéig, és ezt nem először csinálta meg, amióta igazi edzője van a válogatottnak.
  • forza milan
    #741
    nemigaz hogymég futni se tudunk!!!!!!!!!többet kéne beleadni a játékba!!!
  • Takezó
    #740
    hajrá, de sztem nem fogod :P
  • Takezó
    #739
    "Szerintem a Franciaország cigányválogatottja ellen álltunk ki." -> Coupet, Pedretti, Révelliere?
    "Arra tényleg jó volt hogy mi futkároztunk mint pók a falon (nagyon jól védekeztünk), edzettünk egy jót! Legalább összeszokott a csapat." -> Ez így van, sztem is jó volt edzőmeccsnek.
    "Edzenek egyet és lemossák a pályáról a magyar válogatottat." -> Nana! Hol mosták le? :D:D:D Egyik félidőben se! :)
  • Takezó
    #738
    láááááááááááál
  • mesor
    #737
    Szerintem koránt sem egyforma a két topic!
  • PREMIERE1
    #736
    Elárulnátok, hogy miért van két egyforma topic?
  • Gregorius
    #735
    Azta de rossz, az öt számjegyes helyezésű magyar válogatott legyőzte a második félidőben a 2dik helyen tanyázó francia válogatott 6 embert mellőző kiadását. ...vagy a B válogatottat, vagy a ligaválogatottat. Ez tök égő szerintem is.
    Az lehet, hogy úgy játszottunk, ahogy hagytak, de azután a gól után már a franciák is úgy játszottak, ahogy hagytuk őket. Egyébként pedig az első félidőben úgy sem játszottunk, ahogy hagytak.
    Mondjuk egyszer azért ki kéne már jutni, hogy érezzék a srácok mit is kéne csinálni, még akkor is, ha minden meccsen kikapnánk.
  • szanics
    #734
    Az örmények a másik véglet... Csakúgy, mint Románia és a dél-amerikai országok. Ott csak nyomorban élhetsz, ha nem tűnsz ki valamivel.
  • Hangianix
    #733
    Szerinted ez megvan az ormenyeknel? Ott se jobb a helyzet, sot.
  • szanics
    #732
    Tóth Norbi nekem abszolút pozitív meglepetés volt, középen meg a Gera-Hajnal páros elég jó lehet.
    A második félidőben - végre - a védelem is jól működött.
    Király Gabit viszont én egy kicsit pihentetném, mostanában nagyon nem megy neki a válogatottban...
  • Ramore
    #731
    ha lenne az utánpótlásban elég pénz, akkor tele lennénk modern stadionokkal, sokkal több igazolt játékos lenne és európai szinten zajlanának az edzések stb....

    jelenleg azonban van egy csapnivaló maffiózó korrupt edzőrétegünk, edzőképzésünk idestova 25 éve, pocsék állapotó stadionjaink, kevés focistanövendékünk

    ezek után milyen eredményt lehet elérni fejlett, illetve valójában fejlődő országok ellen?
  • Ramore
    #730
    Egyet értek, ez egy igen erős francia csapat volt, szerintem 2-3 kulcsjátékos nem játszott, ezek közül talán Henry hiányzott egyedül, a többiek fix kezdő lesznek a vb-n. A 2:1-es eredmény nem is reális, számunkra hízelgő, hiszen 2-3 góllal jobb csapat ellen mérkőztünk meg.

    Az első félidei csapatból jónéhány embert el kellene felejteni, a második csapat ígéretesebb volt.

    Szídják az edzőt, hogy rengeteg embert kipróbál(t) a válogatottban??? Mi mást tehetne, hiszen jelenleg nagyon, de nagyon ritka itthon az ígéretes focista, ezért természetes, hogy éles helyzetben lehet kideríteni, hogy kire lehet számítani és kire nem. Amíg nincs meg a valamirevaló 15 fő, addig bizony tovább kell keresgélni.
  • Hangianix
    #729
    Na es kire lehet epiteni a jovo valogatottjat? Nekem ne mondja senki, hogy nincs penz utanpotlas nevelesben/re, azert van ez, mert akkor az ormeny u19 valogatott miert mosott le minket, miert verte meg a belgakat es jatszott dontetlent az olaszokkal... Gondolom ott olyan nagy a gazdagsag, hogy a feles penzuket nagy kinjukban a foci utanpotlasba olik...
  • franco
    #728
    haggyátok már ezt a B-zést...

    kurvanagyot fogtok nézni, amikor jövőre 3 kivétellel ez a kezdő fut ki a gyepre németországban...
  • torrente
    #727
    Egy félidőn keresztül jól játszunk. ???
    Meg kell nézni ki ellen (francia B válogatott) és hogy milyen teljesítményt nyújtottak a 2. félidőben a gallok (legyen már vége, elegem van ebből az idényből). Úgy játszottunk, ahogy hagytak.
    Én meg nem remélek, mert nincs mire alapozni. Inkább akkor már hoki, kosár, kézi, vízilabda, ahol némi sikerélmény is jut. Ezekben a sportágakban nagyon sokat nyújtanak a sportolóink és 1-1 kisebb-nagyobb eredményeket mindig elérünk.
    A fogadalmat be akarom tartani, mert 105 perc alatt annyi más hasznos dolgot lehet csinálni, mint a magyar válogatott újabb szenvedését végignézni.
  • Breki33
    #726
    "Csak roviden: A Vincze csaladot (Lillaval bezarolag) most mar tenyleg el
    kellene felejteni."

  • szanics
    #725
    Senki nem mondta, hogy helyünk van a vb-n, mert az eddigi teljesítmény alapján nincsen.
    De nem kéne pont egy olyan meccs után szarozni a magyar csapatot, amelyiken legalább egy félidőn át jól játszottunk...
    Én amíg élek, remélek, ilyen fogadalmakat meg ne tegyél, mert úgysem tartod be! :PPP
  • torrente
    #724
    Mindent megteszek, hogy a fogadalmamat betartsam.
  • torrente
    #723
    Az Index cikkéből kiragadott mondat teljesen egybevág az én véleményemmel:
    "Így hiába nyerünk szombaton Izland ellen vb-selejtezőn, hiába hangoztatja a válogatott stábja, hogy helyünk van a 2006-os vb-n, az első félidő jól mutatta, mi várna ott ránk a komoly ellenfelek ellen."
  • szanics
    #722
    Azért nem hívnám fostalicska csapatnak a tegnapi francia válogatottat. Tény, hogy Henryék nem játszottak, de azért ha figyeled a labdarúgást, a tegnapi egyáltalán nem volt egy rossz csapat...
  • Tubbs
    #721
    Szeva!
    Szerintem a Franciaország cigányválogatottja ellen álltunk ki.
    Arra tényleg jó volt hogy mi futkároztunk mint pók a falon (nagyon jól védekeztünk), edzettünk egy jót! Legalább összeszokott a csapat.
    A franciák meg mit csinálnak?
    A meccs elött 1 nappal gondolnak egyet és csak úgy összeállítanak egy csapatot. Edzenek egyet és lemossák a pályáról a magyar válogatottat.
    Ez röhejes...!
    Nem baj legalább a médiában is szerepelnek az Izlandi meccs elött.
    Negatív felhívásnak egész jó volt!

    Aki azt hinné hoyg lekezelően írok a magyar válogatottról: DÖGÖLJENEK MEG AZOK A ROHADT GALL KÖCSÖGÖK!!! ELVETTÉK AZ ORSZÁG 2/3-ÁT TRIANONBAN!!!!
  • Sheva
    #720
    hát a második félidő játéka nekmei s jobban ttszett
  • gabber_saviola
    #719
    gyááááááááááá :DDDDDDDDDDDD