28330
10917302841238962806.jpg
  • Gregorius
    #2560
    Na, én is leléptem. Sajnálom nagyon a történteket, büszke vagyok a csapatra, éljen Matthäus, és legfőképp maradjon, és persze hajrá Magyarország!
    Sziasztok!
  • Gregorius
    #2559
    Ja az Install Wizard, az.
  • Davidus
    #2558
    a mágus!
  • Gregorius
    #2557
    És az Ibrahimoviè-ot minek fordította, mert az is elég durva azért!
  • Gregorius
    #2556
  • Gregorius
    #2555
    Étvágyat, ha még van.
  • Darkoo
    #2554
    Amit most a Ambramovics Imbravonics tett a 90. percben, azt KOplárovics Bélának kellett volna megtennie(persze ha beválogatják a csapatba)...
  • Gregorius
    #2553
    Az a baj, hogy Matthäus után jöhet nekem bárki. Most már majdnem mindenki látja, hogy mi kell a magyar a focinak, és azt is tudom, hogy ki tudja ezt tőlünk megadni.
  • _Vegeta_
    #2552

    Tepek kajolni. Mostantol ibrapicsa kozellenseg!
  • Gregorius
    #2551
    Na, azért ha mindenki elmegy lefeküdni, akkor utolérem a lap tetejét.
  • Gregorius
    #2550
    Hogy rohadna meg
  • Gregorius
    #2549
    Ennél azért több helyen szisszente fel, vagy éppen röhögtem.
  • Gregorius
    #2548
    Jó8!
  • Gregorius
    #2547
    LOL, azért jóból is megárt a sok!
  • Gregorius
    #2546
    Ugye én ilyet nem is akartam megmagyarázni. Eddig te fajultál. Én a felvetésre válaszoltam, amit leírtál, nem arra, amit esetleg gondoltál mögötte.
  • _Vegeta_
    #2545
    Azaz. Nem is magyar megis mennyire becsuletesen vegzi a dolgat, es 1utterez velunk. :(
  • Petyus_
    #2544
    Jóóóóó arc! =))
  • _Vegeta_
    #2543
    Persze, Ibirapicsa nem hiaba orult annyira.
  • [Jakuza]
    #2542
    Azt.
    Levolt nagyon torve, persze a fordito szepen borzaszto nagy golnak forditotta a "fucking"-t. :P
  • Gregorius
    #2541
    Az ő döntése, gondolni meg mindent szabad, csak nem mondom ki.
  • Petyus_
    #2540
    Gerzson mellett ő kapta a legnagyobb éljenzést a csapat bemutatásánál.
  • szanics
    #2539
    így volt
  • Darkoo
    #2538
    Meg a döntőt is!!!
  • Petyus_
    #2537
    LOL, Lothar tényleg azt mondta az RTL-en, hogy egy "fucking goal" döntött? =)))
  • [Jakuza]
    #2536
    Amugy ami felbosszantot nagyon 21 meterrol szabadrugas es leguritjak a labdat a masik meg lestopppolja.
    Hat a faszom, olyan ideg lettem, hogy csak na.
    Mi a faszert nem lehet allitott labdat elrugni 21 M-rol ?
    Sokkal nagyobb az esely eltalani a kaput, mintha guritgatod a labdat.
    Tanitsa mar meg erre oket valaki.
    Nem veletlenul rugjak el mashol a egybol.
  • szanics
    #2535
    én is megyek
    yo8
  • Gregorius
    #2534
    Jó8!
  • _Vegeta_
    #2533
    Torghellet ne szidjatok mar annyira, ne bunbakot keressetek. Az van! A kotcsog Olasz!
  • Gregorius
    #2532
    A lehetőségeihez képest azért megdícsért, azt mégsem mondhatja, hogy mi voltunk a jobbak. De téyn, hogy én inkább összeomlani láttam minden svédet a második félidőben.
  • Kaplan
    #2531
    Tudom de lehet Mattheusnak megmutatnák , hogy itt mennyien szeretik s akkor elgondolkodna.
    Nah , tényleg megyek aludni :P
  • Gregorius
    #2530
    Megvolt.
  • szanics
    #2529
    megnyerjük
  • [Jakuza]
    #2528
    Azert azt ne akard mar megmagyarazni, hogy azert nem tudna hatrapasszolni 2 meterre a labdat az uresen levo tarsahoz, mert mas a foci.
    Eleg marhasag.
  • drdrehun
    #2527
    Szerintem ez a köcsög paraszt abszolút nem világszintű csatár. Meg sem közelíti Adrianot, Sevchenkot, Ronaldinhot, Crespot, Henryt, Trezeguet, de még a paraszt majom Fán Disznóólt se és sorolhatnám. Kb Gudjohnsen szintű focista. Az meg hogy ekkora gólt lőtt csak a Puskás stadion csodálatos pázsitjának volt köszönhető. Az meg hogy egy épkézláb csatárunk sincs az hihetetlen. A Sanyi meg nem focista. Azt meg nem értem, hogy miért kell előrerúgni szerencsétlen balfasznak a labdát amikor 2 védő van rajta és 30 méterre van a kaputól. De remélem hogy Mattheus marad, pedig utálom a német focit, de védekezéssel lehet meccset nyerni. Csak valaki rúgjon egy gólt!!!
  • Nh Shevits
    #2526
    kösz
    csá mindenkinek, holnap úgybebaszok mint az albán csacsi!
  • Darkoo
    #2525
    Ha megnyerjük a közös magyar-horvát Eb pályázatot,legalább a közeljövőben ott leszünk egy nemzetközi tornán.
  • szanics
    #2524
    Figyelj!
    Azt, hogy ő meddig marad, csak és kizárólag ő dönti el, nem az mlsz...
  • Gregorius
    #2523
    Jó8!
  • Gregorius
    #2522
    Ja, csak a myagr védelem nem svéd védelem volt, és Öcsiék korában még általában nem is beszélhettünk semmilyen védelemről, mert akkor még tiszta focit játszottak gólra. Aztán egyszer egy Németország kezdett el védekezést játszani ellenünk...
    Erről úgy sem fogtok tudni meggyőzni, kár az energiáért, nem a múltba kéne tekintgetni, hanem a jövőbe.
  • Nh Shevits
    #2521
    nekemis