28330
10917302841238962806.jpg
  • tomcat1
    #3400
    A srác adatlapján nincs rajta hogy honosítot lenne?
  • Láma!
    #3399
    azért nem csak nálunk lusták a munkások:D
  • Ramore
    #3398
    Érdekelne a véleményetek, milyen eredményeket kellett honorálnia az mlsz-nek? Lemaradtam valamiről, kijutottunk vb-re, eb-re, vagy netán meg is nyertük valamelyik tornát? Miről maradtam le?

    "A kimutatás szerint ugyanakkor a válogatott játékosoknak tavalyról és tavalyelőttről még összesen 42 millió forint prémium kifizetésével tartozik az MLSZ."
  • Monoton
    #3397
    MAjd a Sanyi megmutatja! :P
  • Ramore
    #3396
    én ezt nem így látom, a jobb játékosaikkal pontosan az eredményességüket fogják javítani ellenünk, és hidd el, akkor is, ha a válogatottunk összeszokott lenne.
  • Unreal1942
    #3395
    Nem vagyok nagyon optimista.
    A Norvégok egyszerüen nem tartoznak az elitbe.
    Vannak jó játékosaik jobb erdeményeik mint nekünk. Ennyi.
    Persze ez is elég, hogy jobbak nálunk, de nem tartom lehetetlennek a
    legyőzésüket. Persze nem egy frissen alakult újonan épülő csapattal.
  • Ramore
    #3394
    nagyon optimista ember vagy, a norvégok csapatában azért vannak igazi klasszisok, nálunk ilyen 15 éve nem volt, és akkor lehet, hogy keveset mondtam.
  • Unreal1942
    #3393
    Nem volt ez mindig így és nem is lesz ez mindig így remélhetőleg.
  • Ramore
    #3392
    én szerintem a magyar válogatottnak oly mindegy, hogy össze vannak szokva, vagy nincsenek. a norvégok lehet, hogy nem világverők, de egy lapon nem lehet említeni a magyarokkal.
  • Unreal1942
    #3391
    Ha évek óta lenne egy csapat akik együtt játszanak és valamennyire összeért akkor nyilván több mint így, hogy majd akkor kezdünk csapatot építeni.

    Nem egy világverő társaság Norvégia sem.
  • Ramore
    #3390
    ha már meg lenne a kezdő 11, akkor nyernénk szerinted? :)))
  • Unreal1942
    #3389
    Jól fogunk kezdeni. Egyből bukta 3 pont az első meccsen.
    Nem hiszem, hogy a Norvégokat meg fogjuk tudni verni :(
    Főleg, hogy azt se lehet még tudni milyen csapatunk lesz.
  • Ramore
    #3388
    miért olyan sűrgős neked? nem mindegy melyik magyar kókler lesz az a balek?
  • Kaplan
    #3387
    Reméljük ekkor már lesz Szöv. kapitányunk.. Mert még mindig nincs.
  • EOX
    #3386
    A MAGYAR-PROGRAM:
    2006. szeptember 2-3.:
    Magyarország Norvégia
    2006. szeptember 5-6.:
    Bosznia-Hercegovina Magyarország
    2006. október 7-8.:
    Magyarország Törökország
    2006. október 10-11.:
    Málta Magyarország
    2007. március 24-25.:
    A játéknapon Magyarország szabadnapos.
    2007. március 27-28.:
    Magyarország Moldova
    2007. június 2-3.:
    Görögország Magyarország
    2007. június 5-6.:
    Norvégia Magyarország
    2007. szeptember 8-9.:
    Magyarország Bosznia-Hercegovina
    2007. szeptember 11-12.:
    Törökország Magyarország
    2007. október 13-14.:
    Magyarország Málta
    2007. október 16-17.:
    A játéknapon Magyarország szabadnapos.
    2007. november 17-18.:
    Moldova Magyarország
    2007. november 20-21.:
    Magyarország Görögország
  • Ramore
    #3385
    az új torma gábor :)))
  • Takezó
    #3384
    fiatal még nagyon, asszme 17
  • Ramore
    #3383
    nem kell izgulni, végül is nem vite el sztár klub, és nem is fogják.
  • forza milan
    #3382
    Haladásból elvinné egy olasz élcsapat,na iylenröl se hallottam még...beszarok:D:D:D
  • Ramore
    #3381
    csak aztán nehogy ott is ragadjon
  • Takezó
    #3380
    a haladás játékosa volt, érdeklődött a Milan és a Juventus is, egyelőre kiscapatba ment,
  • Ramore
    #3379
    gondolom, az olasz válogatottságtól fényévekre van, ezért beszállna a magyar csapatba, már ha az olasz Trevisoról van szó egyáltalán.
  • forza milan
    #3378
    Magyar válogatott csatár...NA most ki a faszom akkor,megint valami honositott...Egyébként a Treviso csatára...:D
  • Ramore
    #3377
    még nem is hallottam róla.
  • forza milan
    #3376
    Damien Florian kimá megint?
  • Ramore
    #3375
    fülöp? komoly mérkőzésen nem szerepelt még! a középpályásoknál gondolom sejted, hogy én milyen agresszivitást várnék el, semmiképpen sem rósa félét, dárdai meg egy kutya, aki sz@rt a válogatottságra, és amúgy sem volt egy jó meccse sem, amíg haza méltóztatott jönni hozzánk, szabics egy "b" kategóriás cserecsatár maximum.
  • Ramore
    #3374
    nem érted? vacak nevenincs csapatba került egy bunkó nevenincs játékos
  • forza milan
    #3373
    ja,meg hogy mit keres a farkasoknál(wolwes)...loOOOol
  • JackDaniels #3372
    A Rósa az egy bunkó senki. Azt sem értem, hogyan került a válogatott környékére.
  • forza milan
    #3371
    Maximum Fülöp...Védelem egy nagy nulla,középpályán vannak agresszivok,ez a dolog általában pirossal végzödik(lásd Rósa gyönyörü megmozdulása a MeXikó elleni meccsen:D:D:D),csatárok közül nemértem mért nem látjuk Szabicsot...Nomeg Középpályán Dárdait!!!
  • Ramore
    #3370
    ezt mondom én is, sansza annak van, aki rendelkezik vérbeli gólvágó csatárokkal, vagy agresszív irányító középpályással, netán kemény védelemmel, és mindezekhez egy jó kapussal. nekünk ezekből egy sincsen.
  • forza milan
    #3369
    Kb...Norvég ligaválogatott ellen se lenne sok esély...
  • Ramore
    #3368
    Hol itt a sansz? Ha a törökök a C csapatukkal állnának ki, akkor lenne sanszunk, üres stadionban rosszabbul fognak játszani a sztárjaik?
  • forza milan
    #3367
    Hát sansz...Csak mi egy ilyen páratlan lehetöséget se szoktunk kihasználni!Ám adja isten...:)
  • szanics
    #3366
    Kis sansz...

    A novemberi vb-pótselejtezőn történt botrány miatt Törökországnak a következő hat hazai tétmérkőzését semleges helyszínen és zárt kapuk mögött kell lejátszania - ezt a határozatot hozta kedden a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) fegyelmi bizottsága, hozzátéve, hogy a találkozókat az UEFA égisze alá tartozó ország(ok)ban és minimum 500 km-re a török határtól kell megrendezni.
    A magyar válogatottal azonos Európa-bajnoki selejtezőcsoportba sorolt törököknek a november 16-ai, Svájc elleni isztambuli világbajnoki pótselejtező lefújása után történtek miatt kell bűnhődniük. A játékoskijáróban a két együttes futballistái összeverekedtek egymással, a vendégek bántalmazásába a helyi biztonsági erők is beszálltak.
    A FIFA mellékbüntetésként 200 ezer svájci frank befizetésére kötelezte az ország szövetségét. A verekedést kirobbantók közül a török Alpay Özalan és Emre Belozoglu hat-hat válogatott meccsen nem léphet pályára. Ugyanilyen büntetést kapott a svájci Benjamin Huggel, aki megrúgta a házigazda válogatott pályaedzőjét, Mehmet Ozdileket. A szakember ugyanakkor egy évig nem ülhet le a nemzeti együttes kispadjára, a FIFA szerint ugyanis ő is aktív résztvevője volt a nemkívánatos eseményeknek.
    (MTI)
  • forza milan
    #3365
    Ugy már más...:D:D:D
  • Rudee
    #3364
    A norvégok ligaválogatottal mentek, fölösleges bármi következtetést levonni az eredményből.
  • Ramore
    #3363
    mi is egy 5-ösre vagyunk a norvégoktól.....
  • forza milan
    #3362
    ÁÁÁ,ezfááj,a Norvégok 5-0ra kikaptak USÁTÓL!NEmsemmi....
  • Ramore
    #3361
    a 3. hely az bravúr, de én a 4. hely megszerzésére sem fogadnék, az biztos.