28330
10917302841238962806.jpg
  • Csesza
    #4080
    sztem még ugy lenne jobb a bal oldal ha mondjuk nem egyszerre játszana huszti és halmosi

    hanem mondjuk lenne huszti mögött lenne egy normális bal szélső védő
  • DJ Bee18
    #4079
    szép meccs volt, és érdekesen, végre pörgősen játszottunk, cselek is voltak (főleg Huszti). Visszaestünk, de barátságos miatt sztem. Továbbra is tartom, hogy nem jutunk EB-re, de 3.-ok lehetünk csoportba
  • jefferson83
    #4078
    Nem akartalak meggyőzni :)
  • Csesza
    #4077
    én is nagyon remélem, hogy most sikerülni fog végre jól produkálni...

    de nekem akkor is ez a véleményem
  • jefferson83
    #4076
    Figyelj nekem az a bajom, hogy a magyar válogatott egy maximum két meccsen tudott eddig igazán jól játszani (például az olaszok elleni döntetlen a tétmeccsen). A többi meccsen még én sem lógnék ki a csatársorból és ezt most komolyan mondom. Kívánom, hogy ezen a selejtezőn ne így legyen.
  • Csesza
    #4075
    igaz a magyar válogatott közel sem világszintű, de Thomas még ezt a szintet sem üti meg, ellentétben más játékosokkal akiket be lehetett volna hívni

    de sztem most csak azért lett behívva mert ez egy barátságos meccs :)
  • jefferson83
    #4074
    Azt ne mondjátok nekem, hogy negatív értelemben annyira kilóg a válogatottból.
  • lord nihilus
    #4073
    tényleg jó volt :D, és én sem tom mit akarnak tőle :P
  • fradista91
    #4072
    Egyetértek, az első félidőben nagyon harcosan, és nem mellékesen eredményesen játszottunk... A második játékrészben valamiért visszaestünk, nagyobb teret engedtünk "sógorainknak", és szinte törvényszerűen szépítettek... Thomas nem tudott sokat hozzá tenni a támadó játékunkhoz, véleményem szerint afféle próba játéklehetőséget kapott.
    Összességében:
    SZÉP VOLT FIÚK! HAJRÁ MAGYARORSZÁG!
  • Csesza
    #4071
    jó meccs volt!

    csak azt nem értettem hogy mit akarnak Thomas barátunktől?
  • Matthew Prosac
    #4070
    Hrepka, Priskin. jobbat én sem tudok csatárposztra. Csak hát ők még fiatalok és elnyomják, ledarálják őket egy komolyabb védelem tengelyében. Szabics már tapasztaltabb, de lehetne olyan jó formában mint anno amikor még friss" válogatott volt és lőtte a gólokat.
  • miccoli002
    #4069
    Nevetséges hogy ő meg Sowumni is itt van,de Kiss Zoltán se tudom mit keres itt,amikor a lokiba be se fér csak ha sérült a fél csapat!!!!
  • miccoli002
    #4068
    Az elsőfélidő egész jó volt,egy-két momentumtól eltekintve,a másodikat meg jobb minnél elöbb elfelejteni,egy komolyabb,golratörő gárda a második félidőbe bevert volna vagy 2t még!!!!
    Szerintem a védelemnek az összetétele nem rossz a két szél az nagyon jó,belűl pedig Dárdai is nagyon jól teljesit,a másik két ember meg mindig hoz egy átlagosat,az itt most pont elég volt!!!!
    Viszont csatárposzton nagyon gyengénk vagyunk,Szabics elég ügyesen visszalép néha és játszik meg egy-két labdát,de a kapura veszélytelen,a meccs 80%ban mintha a pályán sem lenne,arról nem is beszélbe hogy ennyit Sowumni is megcsinált,ő is megatartotta ugy a labdát mint Szabics!!!!!
    Nem tudom kit kéne bevetni csatárposzton,talán Priskinnel vagy egy jó formába lévő Rajczival jobb lenne,de ez a poszt jelenleg nagyon foghilyas nálunk!!!!!
    Ha nem ismerném a magyar válogatott szokásit már kivülről,akkor azt mondanám,hogy nagyon komoly esélyünk van a ebben a csoportban,mivel nincsennek sztárgárdák,abszolult verthető mindenki,de mivel volt már egy párszor hasonló felvezetés ezért inkább azt mondom várjuk meg a telet és akkor nyilatkozzunk a válogatottról felelősen,mert Matthaussal is volt anno egy NÉMET meg egy SKÓT meccs,de aztán volt egy HORVÁT meg egy SVÉD is,a többiről már ne is beszéljünk!!!!!
  • Snecie Smicie
    #4067
    meg Kabát mit keres a keretben...ezek már 5 évvel ezelőtt leszerepeltek egyszer.....
  • Zséé
    #4066
    ja igen, bocsánat...
  • Matthewpamer
    #4065
    szia Matthew
  • Matthew Prosac
    #4064
    nem walesben hanem skóciában
  • jefferson83
    #4063
    Szabicsnál mindenképpen jobb.
  • banok
    #4062
    beindúltak a sógorok....
  • Nuno88
    #4061
    kellene a góóól
  • Takezó
    #4060
    nem hiszem el... ez a szánalmas Sowunmi mit keres itt?
  • McFrost
    #4059
    sokáig tartson a lendület
  • NKristof
    #4058
    Nézi vki ORF-en? Kicsit nevetséges ahogy a fazon megmagyarázta hogy miért is volt jogos a 11-es...
  • jefferson83
    #4057
    Meglesz az 5 gyerekek? Reméljük Szerintem is jól játszanak bár annyira nem dicsérném túl őket, mint az ifjabbik Knézy.
  • Zséé
    #4056
    csak az a baj hogy tétmeccsen meg majd görcsölnek. Máteusszal is nyertünk németországban meg walesben, mégis hova jutottunk...
    Mindenesetre a mai teljesítményük eddig szép :)
  • 5w0rdf15h
    #4055
    dicsak h játszik a válogatott aszittem rosszul látok mikor 0-2
  • banok
    #4054
    Jól játsszanak ma a fiúk...
  • Fyrex
    #4053
    ezek a magyarok? :OOOOOO

  • Nuno88
    #4052
    na majdnem itt volt a 3.
  • Nuno88
    #4051
    ez az fiúk gyerünk gyerünk!!!
  • Zséé
    #4050
    és majdnem 3 :DDD
  • Zséé
    #4049
    deszép gól volt!! 0-2!!
  • pilboy
    #4048
    váó pajtik
    Horváth "szokásos" gólja :)
    0-2 juhéé
  • pilboy
    #4047
    "hülye" ez a Király
    megint kivédte a tizit
  • Zséé
    #4046
    0-1 Szép volt Gera!!
  • McFrost
    #4045
    szééép győzelem
  • lord nihilus
    #4044

    remélem Geráék is alkotnak vmi hasonlót :)
  • lord nihilus
    #4043
    LOOOOL majdnem ott volt a 6odik
  • jefferson83
    #4042
    Szép volt fiúk!
  • jefferson83
    #4041
    55555555555555555555555555555555555 :0