28330
10917302841238962806.jpg
  • laca133
    #7277
    Email: [email protected]
    Email: [email protected]
  • Vardar
    #7276
    Én is írok UEFA-nak, Kistelekiéknek (mi a címük?), FIFA-nak(minden honnan tiltsák el) és a Skót szövetségnek is(na nekik mi a címük?). Most hallottam, hogy Fülöp duplán látott és nem engedték lecserélni és akkor kapta a gólt. Vajon mennyit ér egy ország becsülete, boldogsága?
  • Breki33
    #7275
    Akik a bírót akarják eltiltatni: "Stuart Dougal november 6-án lesz 45 éves, azaz néhány héten belül mindenképpen vissza kell vonulnia. Már eltiltani sem lehet, mert nincs értelme."

    Amúgy ez a bíró vezetett a Matyis (Matthaus)csapatnak is meccset ahol szintén voltak érdekes itéletei.
  • Gunnersboy
    #7274
    hát nekem messze van a pesti stadion, de ha tudok énis felmegyek a meccsre!
  • laca133
    #7273
    Igazatok van ha magyarul ha angolul mindenki küldjön egy e-mailt egykis vidivel és akkor talán kivizsgálják mert ha egy ember küld akkor nem csinálnak semmit csak ciki ha 1000 e-mail van a postaládában ezzel a szóval BUNDAAA!!!
  • Kaplan
    #7272
    EMBEREK A KÖVETKEZŐ LÉPÉS! MLSZNEK MINÉL TÖBB EMAIL KÜLDÉSE, AZONNALI HATÁLLYAL A PUSKÁS FERENC NEMZETI STADIONBA KELL HOZNI AZ OKTÓBER 13.-I MÁLTA ELLENI MECCSET. AKI KICSIT IS MAGYARNAK ÉRZI MAGÁT ANNAK KÖTELEZŐ KIJÖNNI! ÉN OTT LESZEK!

    FIÚK TI MEGÉRDEMLÍTEK, HOGY SZERETHETŐ VÁLOGATOTT LEGYETEK! NE CSÜGGEDJETEK!
  • 9csöves9
    #7271
  • Breki33
    #7270
  • nono84
    #7269
    Bakker beszopták a bosnyákok megint. Ha nyrtünk volna.... Ugyanis ha jól tudom akkor a köv csoport sorsolásnál nem mindegy melyik kalapból húznak minket 4 v.5
  • Csirke4
    #7268
    Ezt a követséges dolgot felejtsétek el, nem a skótok állították ki gerát hanem a nyomi bíró.

    Az UEFA hülyére spammelése legalább jó ötletnek hangzik. xD
    Ha esetleg reggel benéznek az e-mail címükre tátva marad a szájuk^^
  • bmffm856
    #7267
    természetesen múltidőben... bazmeg a fejem is belefájdult... nem látok az idegtől még mindig...
  • bmffm856
    #7266
    egyébként megfigyeltétek, hogy a kiállítás után a bíró egyet sem sípolt? vajon érzi már hogy egy darabig nem vezet meccset... vagy már az antalya-i kéthetes all inclusive nyaralás jár az eszében?
  • petee
    #7265
    vagy úgy egyáltalán Magyarországra!
    Ezt elkúrta,nem kicsit,nagyon...
  • isi
    #7264
    azok örülnek most a győzelemnek egyébként a törökök lefosnák :]
  • zaki
    #7263
    A bírónak üzenem: NE GYERE KISPESTRE!!!4
  • Gunnersboy
    #7262
    faszkivolt irtam az uefának, irtam az mlsznek, törökül sajnos nemtudok :c
  • zaki
    #7261
    Ha Rüstü leül a törököknél a kispadra, akkor Királynak sem lenne ciki cserének lenni.
  • Mike at home
    #7260
    már látom a linket
  • asfa
    #7259
    #7232
  • miki36
    #7258
    egyetértek...

    Király nem hiszem hogy eljönne cserének,de én is jó ötletnek tartom
  • 5w0rdf15h
    #7257
    nagyon remélem a szövetség nem hagyja ennyiben, csapjanak jónagy balhét b+ :@
  • kraawz
    #7256
    Dear Sir/Madam

    I just wanna drop down some lines to let you know that UEFA is an organisation,that cant make decisions in football. Lets see.. American sports.. Like american football or ice hockey. People spend money on watchin these matches,but from these gate receipts they try 2 improve the sport. Well i dont really know where the money disappearz , but i think,you should the same like in the USA. Why the hell you have 2 linesman, a referee , a microphone and videos,if you cant make THE RIGHT DECISIONS. Well.. These nasty piece of works,like this scottish referee,should never got a match again.. BAN HIM 4 EVA........
  • isi
    #7255
    ya a kutlúra kijött belőlem az uefa felé :SAds
    a következőt írtam:
    HI:
    TUR-HUN THE REFERRE WAS A FACKING CHEATER. BANN HIM FOREVER AWAY FROM THE FOOTBALL. OHMYGOD. CHEATER FACKING.

    na most biztos beszarnak remélem.
  • Frank99
    #7254
    bírói hibára általában "sajnálom" a válasz....

    egy újrajátszást azért megnéznék.

    ha arról a szólna a sport, mint a görögök idejében, akkor lenne értelme.
    de ez már qva régen nem arról szól, mint akkor....

    qva régen nem...
  • zaki
    #7253
    Hát ilyet... A meccset a faterral néztem meg, akit már qrvaára nem érdeklni a magyar foci, de a legutóbbi két siker után kicsit ő is belelkesedett, aztán jött a kiállítás... Érthetetlen komolyan mondom, ezt nem tudom felfogni, hogy mit művelt a spori. Szegény Gerát meg sajnáltam nagyon, ő abban a tudatban volt, hogy 11es, látszott az arcán, aztán jött a döbbenet, mikor a zsebe felé nyúlt a bíró... Szóval így elbaszni egy estét, ezt nem fogom elfelejteni egy ideig, de azt hiszem sok ember így van ezzel. Ha berúgjuk a tizit, 1-0, ki tudja, talán meg is nyertük volna a meccset, most mekkora extázisban lenne az ország, biztos vagyok benne, hogy visszajött volna valami, erre 3-0...
    A 3. gól meg egy vicc volt, nem tudom mit keres a válogatottban Balogh, nem válogatott szintú kapus, akkor már legyen inkább Király Gabi a csere.
  • a.carkey
    #7252
    Igaz. Már tiszta hülye vagyok ezek maitt a barmok miatt ...
  • miki36
    #7251
    SZÉP VOLT FIÚK!!!

    ez a ************************* ******** bírónak nevezett csaló állat miatt...
  • a.carkey
    #7250
    Hajrá Svájc! Utoljára tőlük szoptak a törökök egy nagybrokit! Na kb. így kellett volna.

    Továbbra is tartom, hogy bunda volt!

    Amúgy nem tudom észre vette-e már valaki, de a törökök mind a három cserelehetőségüket kihasználták amikor az eset történt, így ha a kapust kiállítják, akkor mezőnyjátékos állt volna a kapuba ...
  • 9csöves9
    #7249
    már másodszorra írod ezt a török eb-s dolgot.azok a görögök
  • Mike at home
    #7248
    linket
  • laca133
    #7247
    Remélem a megfelelő jogi lépések meglesznek.....
    Ha nem legalább egy E-mailt küldjünk egykis videóval bizonyítékként a bunda gyanúra... Csak az a gond hogy egy e-mail útán szerintem nem nagyon fog jogi lépéseket tenni...
  • 9csöves9
    #7246
    Mészöly fejére lennék kiváncsi...szerintem a török haverjaival vedeli a skótviszkit
  • a.carkey
    #7245
    Az a röhej, hogy a nagypofájú olasz világbajnokok után, a szintén nagypofájú török európa bajnokokat is megvertük volna, ha nem állítja ki Gerát a bíró. A törökök törnek össze, nem mi 0-1 után ...
  • Solt
    #7244
    na ilyenkor ütközik ki a "merjünk kicsik lenni", ezt más országgal nem merték volna megtenni!!! észhez térhetnénk már...
  • Frank99
    #7243
    éljen a török unió..

    gyerekek, néztétek már, hogy mostanában mindig valamilyen fejlődő országbeni pina nyeri a világszépe választást?

    érdemes visszanézni....

    persze mindez politika mentesen....
  • bmffm856
    #7242
    görögöket megverjük itthon, 21 pont, amivel egy kis szerencsével továbbmentünk volna...
  • laca133
    #7241
  • laca133
    #7240
    Remélem segítettem [#mf1
  • Gunnersboy
    #7239
    #7231

    amúgy köszi az infot nono
  • Vardar
    #7238
    Korlátozzák, hozzák a Csillagbörtönbe.